Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:57:41
EUR 34.9839 23:57:41
USD 32.2051 23:57:41
ALTIN ONS $2414.8350 23:57:41

Konu: altın ons 15 dk atnalı

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Grafikte saat 19.30 da tamamlanan bir atnalı formasyonu mevcut. Oluşumdan sonra nasıl yükseliş geldiğini görüyorsunuz.

Sanıyorum hemen hemen o saatlerde gümüş aldınız. Aynı saatlerde bu oluşumu gören de aldı. Aranızdaki fark o kişi tekniğe güvenerek yüksek ihtimalle yükseliş olacağını öngörüp aldı. Siz ise şansınıza aldınız ve yükseldi. O kişi aldığı 3-5 işlemden birinde stop olur siz ise tamamen şansa bazen paranızın büyük bölümünü bile kaybedebilirsiniz.

Şahsınıza yönelik değildir yorumum sakın sizi eleştirdiğimi düşünmeyin çok üzülürüm.

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Alba fx i de deneyebilirsiniz kardeşim, ben fiba kullanıyordum alba biraz daha cazip orada işlem yapmaya başladım

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Alba fx hesabım var oradan 11.61 den aldım kuveytten 11.71 yetiştim düşünün tüm paramı oraya aktarmadım tembellik ettim büyük fark

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Evet inşallah amacım 3 de 1 veya yarı yarıya nasip diyelim eğer istediğim rakam gelirse hemen planı devreye koyuyorum

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

parite makasi cok iyi kuveytin. Parite tl ye gecmekten cok daha avantajli oluyor

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

FIBA ayı kapanı

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

aynen ben fibaya geçtim o yüzden

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kuveyt türkte dibi tepeyi bulmazsak kazanç sıfır makasları uçuk

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

keşke kesin olsa herkese kazandırsak kendimizde kazansak ama insanlar hem senin tahminine laf ediyo hemde hiç bi fikri yok

M_adana_0101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Aslında yanlış anlaşılmasın buraya üye olana kadar ayda 15 20 bin kenara atıyordum . Etki Altın da kala kala grafiklere baka baka erittim bıraktık kar etmeyi zarar hesaplar oldum.

Trabz10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pol ()

parite ye girmedim hiç hocam söylediklerimizde her zaman tutmaz o yüzden al sat bizimkisi

Yol_gümüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Parayı kurtar inşallah yarı yarıya bol

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

10 krs da 1500 gidiyor ilk defa ful gumise yattım. Oda beni fena terste bıraktı. Karı gördüğüm an 3 de 1 işleme devam etmem gerek gram lari geri kazanmam lazjm insallah diyelim

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabz10 ()

Ekrandan uzaklaş, farklı şeylerle zaman geçir, düşebilir de panik satışı asla yapma düşse bile daha hızlı çıkar söyleyeceklerim bu kadar, sabırlı ve mutlu akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Zarar kes yapma çok tersde kaldım 1 defa 6 bin kaybettim şimdi bozmuyorum 45 gün sonunda paramı kurtardım ve bugün alttan topladım kademeli birazda nakit bıraktım düştükçe alicam çıkar ise içerde zaten Gr mim var o kâr eder

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Zarar çok be hocam 15 k yi 12.5 k ya düşürdük artık sen düşün halimi

Trabz10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabz10 ()

12.10 yüksek bir maliyet değil, sabırlı olman gerekir, lâkin zararkes rakamları için geç kalmışsın, zararkesin bazen telafisi olmaz daha fazla zarar edersin, sabırla beklersen zarar etmeden kurtulursun...

0BeğenmedimŞikayet

marko_44 ()

Buralardan zarar kes yapılmaz kardeşim. Sabırlı ol. İhtiyacın yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Acelem yok da hep zararda görünce insan üzülüyor.

Bilenbiri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bilenbiri ()

Sabııırrr, ben olsam beklerim
Nakite ihtiyaç yoksa..

0BeğenmedimŞikayet

M_adana_0101 ()

Zaten bu sitede bir kaç kendini bilmez var 12.30 iken sen 11.55 gelecek dersin çok beklersin sen anlarsın moduna girerler bu sitede herkes kendi görüşünü belirtir hiç olay kesin olmaz kişinin kendisine uyuyorsa alır veya satar

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Tl işlem mi yapıyorsun parite yapsan daha da kazanırsın bu bilgin sayesinde

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Daha da düşermi neden parca kaçış yapsak artık zarar kes yapmam lazım ortalama 12 10 suan ne yapacağımı bilemiyorum

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

Mevlana'ya sormuşlar;
“O kadar yazar, o kadar okursun..
Neyi bilirsin.. ? ”
“Haddimi bilirim! ” demiş..

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

sizde sağolun hocam

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Ortaya atmayacaksin o zaman kim sana laf edip gomuyorsa ona cvp vereceksin ki herkes haddini bilecek

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

parite den anlamıyom hocam bekleyeceğim

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Emir gireceğim ama rakamları tahmin edemiyorum neresi olur ne olur bilemiyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum