Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:31:03
EUR 34.8238 18:31:03
USD 32.3379 18:31:03
ALTIN ONS $2301.8900 18:31:03

Grafiği gönderen: Thanatos

Thanatos ()
Dolar

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Usta35 ()

Merkezde bilinçli yaptı zaten ama ceremesini şimdi 80 milyon çekiyor
YTD Saygılar

birine_bakıp_cıkacam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Halletse bile doğrudur Yani sıkıntı yok diyorsun

birine_bakıp_cıkacam için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

birine_bakıp_cıkacam ()

çelik hocam yanılmaz hata yapmaz
yapsa bile biliçli yapar

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alper44 ()

Onla akan denize uyan evin yolunu sasirir:)

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

8-9 gelmesini bekliyordunuz bu durumda yanılmış oluyorsunuz doğru mudur hocam?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yörük15 ()

Yani burdan yukarısı zor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Tamda adamına sordun :D

ayhan81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayhan81 ()

s. a çelik hocam aklımız gitti hata üstüne hata panik üstüne panikteyiz elimizdeki son parlarıda burda hunharca kaptırmak üzereyiz kendi adıma gümüşteyim 12.17 maliyet sizce yön kısa vadede ne taraf hala haziranı bekliyormusunuz alım için teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Onun bu forumda kimseye faydası olduğunu düşünmüyorum ben dostum yine uyarayım dedim dolar 10 olduğunda tek haneye düşecekti 11 olduğunda 10 a inecekti 12 olduğunda 11 e böyle böyle gitti şimdi 14 ün Altın a inecek diyor şubatta da 12 ye inecekti buna göre gerçeklerden tamamen uzak bu tür kişiler şimdide dolar sa. vas yüzünden cikti diyorlar

baha81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

sistemsel hata bankanın zayıflıgıdır. Yurtdışında olsam
o bankaya milyon dolar lık tazminat acar kazanırdım
ama burada hayal sadece

aswell için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

hangi reklam dostum?

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

herkesin görüşüne saygımız sonsuz sadece milletin zararına sevinenleri tavsip etmem, gerekeni dayanamayıp söylerim dostum.

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aswell ()

evet çünkü hareket bir anda yüzde 10 olunca ve dengesizleşti devamlı rakamlar değişiyordu emir alma şansı yoktu zaten ancak önceden verilen emirler çalışırdı sen dollar 17 koysan emir verene kadar 415 düşüyordu bir anda yükseliyordu birde herkes sistemlere girince yavaşlama ve donmalar başladı sonuçta sistem yavaşlama ve donma müşterinin hatası değil ona birşe idyemem ama emir verme olayı o zordu hareketler keskin di o gün

fikirtepeliibiri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

son zamanlarda sizin tuzak kuruyorlar dikkat uyarınızdan çok ben tuzak kuranların davranışlarını savunduğunuzu görüyor gibiyim. neyse sonuçta sizi ve sizi dinleyenleri bağlar bu. birbirimizi kırmadan görüş alışverişi her zaman iyidir. iyi forumlar.

0BeğenmedimŞikayet

Eryaman42 ()

Şimdi en. g. el. ller. se şa. şırma kardeşim

-1BeğenmedimŞikayet

xx1905lionkingxx ()

Ben 17.83 bozdum yazdım açıklamayı buraya düşmedi sayfamda var açıklama

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

O reklamdan doğrudan veya dolaylı yoldan bilgisi olup ona göre pozisyon alanlar var mıdır? Yoktur 'di mi:))

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

ya tamam makas vardı ama sorun şu emir alamıyordu sorun mebla degildi

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

ben de o gece 17.73 ten çıktım. baktım düşüyor bastım çıktım büyük şanstı.

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

peki bugün dolar alanlara tuzak kuran yarın başkalarına kurmaz mı?
yani siz dolar alanları suçlayıp tuzağa düşmeseydiniz madem düştünüz bunu hak ettiniz diyor gibisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Stoklama ve alimlar yonunde yapilan aciklamayi ne yazikki cok az sistem ve kisi dikkate aldi.
Ya da rasyonel bakista olanlar bunu finansal okur yazarlikla degerlendirdi.
Burda kasa bos ama yine sert vurabilir dedik.
Yine diyoruz.
Bildiklerimizin tam ortasina MB nin ne oldugunu yazarim hep.
Yine faizi arttirmadan yine yapabilir diyorum.
Umarim tum engelleyen arkadaslarda bunu baska ip den girerek yine okur yan hesaplarindan eksiyi yine basar.
Olsun biz ve sizler karsilik beklemeden yapiyoruz ne yapiyorsak

0BeğenmedimŞikayet

aswell ()

zaten 18 den satamazsın akşam o saatler de makas farkı 1 tl idi hareket başlamadan önce ben knuşma esnasında 16,80 filan sattım

fikirtepeliibiri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

iyiya işte bu işin tuzak olduğunun kanıtı değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

baha81 ()

siz böyle tahmin etmeye devam edin ama işin aslının öyle olmadığını hepimiz çok çok iyi biliyoruz çelik abi. bir günde ansızın yapılmadı bu hata, resmen tuzak kuruldu insanlar içine çekildi.
şimdi de aklı başında kendini para dağıtılan yerlere kiralamamış tüm ekonomistler kkm'nin zararlarının çok büyük olacağını hatta 6 ayda bir çanakkale köprüsü parasının gideceğini yazıyor çiziyor ama bakıyorsun neredeyse plaket verip kahraman ilan edecekler girenleri.
bu kadar uyarı var ama yarın bu iş patlayınca sizin mantık devreye girer o zaman , ya işte kontrolden çıktı falan dersiniz gene...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum