Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:32:38
EUR 34.9058 04:32:38
USD 32.5450 04:32:38
ALTIN ONS $2330.4600 04:32:38

Grafiği gönderen: Thanatos

Thanatos ()
Dolar

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

@celik2119 Hal ( durum) eki olan diyebiliriz. Sadece ekonomide değil her alanda iyisin :)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Internet bankacılıgından açmıştım galiba valla hatırlamıyorum

hayaletordulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

tamamdır çelik hoca teşekkürler ziraat bankası kullanıyorum bir bakayım

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

anladım hocam teşekkürler hesabı internetten açabiliyor muyuz yoksa bankaya gitmemiz lazım mı

Sabancı74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Ben Y. krediden yapıyorum memnunum as sat yapmasam köşeyi dönmüştüm hisseyi alıyorsan unutacaksın en az bir sene benim fikrim tabiki ytd

hayaletordulu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

çelik hocam hisse alımını güvenilir nereden yapabiliriz daha önce hiç tecrübem olmadı

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Sen kazanmasandan olur

0BeğenmedimŞikayet

Effsane ()

dolar tl başarılı para politikalarımız yüzünden öngörülemez birhal aldı kim doğru tahmin yapabiliyor ki zaten bir kişi örnek verin mesela

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Herkes yanılabilir kimse burada piyasa yapıcı ya da büyük oyuncu değil çelik hocayı bir çok analizde gerçekten başarılı olduğunu gördüm teknik analizi çok başarılı bir hoca başarılı olduğu her zaman tebrik ettim dolar tl de analizinde yanıldığını söylüyorum hata yapmak çok normal bir olay sadece çelik hoca gibi birisinden dolar tl de yanıldım demesini beklerdim

birine_bakıp_cıkacam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozguroza ()

Sahte fotoğraf ile siteye üye olmuş birisinden çok fazla gerçekçi ve reel olmasını beklememek lazım.

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Kısaca dolar ın kemik kısmından bahsetmiştiniz o zamanda 9lara kadar inebilir ben oralardan alırım gibi bir ifade kullanmistiniz yanlış hatırlamıyorsam bu zamana kadar başarılı tahminlerinizi her seferinde söyledim ben sizin dolar tahmininizde başarısız olduğunuzu düşünüyorum bu benim için pek Bir şey ifade etmez herkes yanılabilir sizi teknik analiz konusunda gayet başarılı buluyorum sitede en çok saygı duyduğum, fikrine ağırlıkla önem verdiğim 2-3insandan birisiniz ama dolar tl konusunda başarısız olduğunuzu kabullenmezini beklerdim

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

o olur bak işte çelik hocam. hangi hisseler önerirsin güvenilir olan yer neresi daha önce hiç hisse almadım

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

hocam ne dolar ı :) 70k dolar olsa araç alırım yıllardır yayan gidip geliyorum işe :D

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

çelik hocam sizin oralarda da araziler az para değilmiş baktım da :D bizim 70k ile arazi işi zor be :)

0BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

çelik hoca 70k ile ne yapılabilir sence. nerede değerlendirilebilir. gıda falan deme lütfen ihtiyaçtan fazlasını almıyorum ben :)

1BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Hocam arac almak için rapor varda b segment orta paket veriyorlar bütün firmalar suv hiç bir firma vermiyor beklesemi alsakmi arabam var

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bak kavcıoğlu öyle demiyor açıklama yapmış TCMB olarak aynı kararlılıkla rezervlerimizi güçlendirmeye devam edeceğiz demiş
:))

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Kaldiracli islemlere guvenen piyasa daha sert kaybetti ustad.

Bu en kotusu.
Vadeli islemde kaybeden servetini kaybeder

0BeğenmedimŞikayet

yörük15 ()

Bir eğitimci olarak güzel bir açıklama ile karşılaştım teşekkürler :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum