Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:17:14
EUR 34.9839 16:17:14
USD 32.2051 16:17:14
ALTIN ONS $2414.8350 16:17:14

Konu: Gümüş Ons GünlükD

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz bey Çelik beye sordum cevap alamadim. Yılbaşında SEK, lazım evvelsi gün baya düştü diye biraz aldım, dün yine düştü biraz daha aldım, bugün yine düşüyor.
ŞEK le ilgili önerinizi alabilirmiyim.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sen aslında bu işi çözdün ama cesaretın yok seve seve zarar kes yapmadıkça bu işin sırrına eremezsın. düşüşlerde az da olsa zararına satıp aaagıdan aldığında gram artınca güvenin gelecek bır numaralı Trader olacaksın:)

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Sen gönlüne göre yap hocam.. ben akşamdan dedim ama dinlemedim kendimi işte

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam ben dün dedim mesajımda kayıtlı 11700den satmak lazım içimdeki ses öyle diyor diye öylede oldu. ama satmadım dur bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler diyelim

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Hocam yorumunuza katılıyorum. dun bir parça 20.28 den çıktım. bugun aynı seviyeler gelirse yine çıkmayı düşünüyorum. yt olmadan istişare niyetiyle inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayin Mesut hoca biz bazen küçük düşünüyoruz yılmaz hoca 20.160 dan cıktı. Sonra 20.380 e geldi. Yılmaz usta bu işin piri.
Peki bu işin piri 20.160 dan sattı. 20.380 e çıkmışken bizim ne yapmamız lâzımdı, üzülerek değilde sevinerek çıkmamız lâzımdı.
Gelelim bu güne olmaz ya olurda amerika ile dünkü gibi bir durum olursa bunu değerlendirelim.

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

12300gorseydkm kurtulacaktım olmadı işte. bakalkm

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ah kardeşim inşallah güzel bir çıkış firsti verirde çıkar bekleriz. altin onsta 1680 önemli zaten

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Altın 1750 lerı gösterecekler tahminım o arada Gumus de düşer 19.40 lar bıle gelebılır Altın bır dusse Gumus 2-3 katı düşüyor yıne de karar senın etkılemıs olmayayım ama stratejı tayın etmen lazım beklemekle olmuyor

-1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Oralara elbette gelecek ama önce yön Güney ıken satıp asagıdan alıp oraları beklemek daha kazançlı bana göre ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Grafikte eskiden oluşan bir oluşum var. Bu oluyor ise 1500-1650 aralığında bir bölgeye kadar uzun vadede altını düşürüp, daha sonra sert yükselişlere tekrar imza atabilir. Tabi yükseliş hemen olacak diye birşey yok. Bu süreç yıllar alabilir. Örneğin 2011 den sonra 2020 de yükselişe geçmişti. Bu süreçte altını arttıran tek faktör dolar ın artması olmuş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Öyle tabiki ama benim hala bir umudum var 1830lara yada yanlış düşünüyorum bilmiyorum

-1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kademe dolar olursa düştüğünde uzulmeyeceksın aşagıdan alıp gram artıracağım dıye sımdı her düşüş üzülmene neden oluyor haksızmıyım?

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ben temelli kurtulmak istiyorum kardeşim altinimi alıp zamanımı burada harcamak istemiyorum. ama bir türlü kurtulamadim

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Zatem bende 1830 u bekliyordum çıkış yerim orasiydi onu beklerken bu duruma düştük. orasi gelirde zaten çıkacağım umarım gelirde bu eziyetten kurtulurum kardeşim

-1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

En azından bı kısmını satsan asagıdan alımla gram artıravılırsın dıye düşünüyorum karar senın ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Günlük düşüşe geçerse tepeye yakın olduğundan sert düşer ona dikkat etmek lazım. Fakat daha çıkarsa sıkıntı olmaz şimdilik. Bence 1824-1854 arası bir yere çıkacak ons. Orayı geçemezse tekrar aşağılara düşecek gibi gözüküyor. Bu söylediğim uzun vade bir olay veriye göre hızlanadabilir. Düşüş nereye kadar olur dersen Altın onsde 1600 leri görebilir. ytd not:100% düşecek diye birşey yok sadece benimkisi gördüğüm bir tehlikeyi aktarıyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

20.1 satsam 19.95 demek zatem 19
.90dan dönme ihtimali mevcut değermi

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Çok yoruldum inan takio etmekten ortalama dussureyim derken gram azaltmaktan azaltrigim gramı tekrar yerine koymaktan.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Destek patlayacağa benzıyor

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Dün dedim 11700den sat içimdeki sese kulak ver diye satmadım doğru çıktı.

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ellerine saglik

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

20.80 ler geldi satmadık inşallah bidaha ugrariz oralara

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Satmam yılmaz bey nedenki

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Onslerde hem Altın hemde gümüş aynı ilerliyor. Günlük grafikte tepeye yakın fakat henüz tepe yapmadığı için geçici düşüyor gibi yapıp önce tepeye gidebilir. Yada gerçekten geri dip yapıp daha sonra tepe yapmaya uğraşabilir. Hangisini önce yapacağı belirsiz verileri takip etmek lazım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Mesut burdan satarmısın ?20.10 dan ?

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Sabit bırakacak başka seçeneğimi var kardeşim en rahatı sabit. onslar için bir analizin vardır dök hele

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Nereye kadar sabit bırakacaklar göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu hafta mb faiz kararı var. Sabit gelmesi bekleniyor ama genede takipte olacağım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Gerçek adım kardeşim mesut

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum