Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:05:46
EUR 34.8238 20:05:46
USD 32.3379 20:05:46
ALTIN ONS $2301.8900 20:05:46

Konu: Gümüş Ons GünlükD

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam sağol. Ilk hammade girebilsem belki az bir kar olurdu. Lâkin şeytanda oyun bitmiyor. Gumus ons u 18.7xx lere gönderimlerinde endeks 109 civarındaydı.
Bu günde 109 'ün üzerindeydi. Lâkin amerika oyun kurucu ons, a yönelip endeksi 108.400 lere düşürdü.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Lâkin dolar endeksinden dolayı girmek tehlikeli degilmi hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Alamadım dıye üzülüyordun üzülme dedım geldı yıne 18 ler

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Onslrda Altın ons 1730 sevıyesı onemlı oradan Gumus de 18.80 den destek alıyor su anda 19.16 ve günlük en dıpten yüzde 2 destek aldı . bu tür ınıs çıkışlar olacaktır moral bozmaya değmez pıyasada fırsatlar bıtmez sana bı kaç al sat taptırıp zararını karsılddık da yatırımcı danışmanlığına girer lisansım yok yassah:)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz abi paranın önemi yok Yalniz ben zarardayım. Böyle fırsatlarda az az telafi etsek. Bize yol göstersen. Hani benim gibi almayan var mı deyince dedimki tamam hasan abi daha kendinden emin. Biraz bekledik zaten hızlı yükseldi. Nasib.
Gelelim anlikta sanki ne düşüyor ne yükseliyor. Fikrin ne geri gelmeden bir kademe daha yukarı bir şey varmı.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kaçan göçen yok kardeş üzülme fırsat kacırdım dıye

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz usta varmı benim
gibi almayıp bekliyen dedin. Bizde bir kaç kişi biz varız dedik ondan sonra kayboldun. Madem tam lazım olacağım zaman ben gidiyorum başınızın çaresini bakın desen olmazmiydi.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kısmet bu işler karışıp düşecek dersın çıkar çıkacak dersın düşer o yüzden yönlendırıcı olmamaya çalısıyorum Gumus ve Altın dırenıyor düşmemek ıcın yada yenı avcılarını ağına düşürüyor…

Avanos_50 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Peki tşk takipteyiz

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

işte çok yoğunum, hergün aynı yorumu atmanında pek faydası olmuyor :)

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sn tarafsız adam sizleri çok fazla göremiyoruz artık

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Grafikte bir düşüş var onu bekliyorum, eğer o olmaz ise zaten buralar dip bölgelere çok yakın seviyeler. Günlük haftalık ve aylıkta stoch dip yaptı sayılır. Aylıkta ve haftalıkta stoch düşüşte görünüyor ve günlükte dipte görünüyor. genelde dip yapınca az yukarı çıkar ve düşüş devam eder. Bazen veriye göre tam tepe yapmaya gider. Riskli bir bölge fakat uzun vadede dolar çok sert düşmedikçe alan üzülmez bence. ytd

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kısmette yoksa satamazsın.

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Güvendiğim insan omubu platin kizilharfiye birkaç kişi. sonra seni ve my kardeşimizede artık guvemmeye başladım ama öyle birşey olduki yapacağım işlemi ki 11400kirilirsa görün şenliği sen dedin ona gorede işlem yaptım geçen gün ama yine beceremdim Fed güvercin olunca gerinaldim sonra açıklamalar geldi nakavt oldu.. elhasil velkelam emin olun beş altı kişi vardı halada güveniyorum zaten ama olmuyor kardeşim ne yapayim

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

herkese güvendin bir bana güvenemedin.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Avanos_50 ()

Sali günleri köylü pazarı kuruluyor şehirlerde,

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kısmet be abım Allah cana vermesın mal kazanılır elbette bugünler de gecıcı

2BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hocam emin olun guvemdigimden dolayı bu haldeyim umarım yeterlidir bu cevap

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bana güvenseydin keske

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

İki kilo kadar geçtim de geçsem ne olur hocam iki gün önce sattigimi geri almasam şuan 100dolar alttan alacaktım hemde bir parcadan. kucuk kazanmak için uğraşırken büyüğünü kaybediyorum.100dolar az değil yani hocam.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

10.30 mu beklediğiniz düşüş? :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Geçebildinmi dolar a Altın da takibimde 1727 kaldı bi oda kırılrsa geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Yukarıya hiç umut yokmu şimdilik:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dostum uzun vadede pek birşey yok. olursa geliriz belki. düşüşü bekliyorum. Düşüş durunca heycan adrenalin başladığında gelirim gene xD ytd

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Ooo dostum sen nerelerdesin yaa:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı bakalım gümüş çok zulüm etti malesef millete

0BeğenmedimŞikayet

Gs_m_gs ()

Kaça inecek

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sezon başından beri dolar dayım 1 kere gümüşe geçtim baktım çıkacağı yok geri dolara geçtim. Dolarım az eksildi fakat gümüş daha fazla düştüğü için şu an eski alımımdan daha fazla gümüş alabiyorum. İlerde yükselişe geçtiğinde kâr yazar ama şimdilik bana göre az kâr var. Ytd gümüşe geçersem güzel gram artıyor

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de uyarıyorum zaten genellikle güzel bir haber ya da spekülasyon olmadan önce yataya en azından yataya bağlamadan kolay bir yükseliş görüşmeyebilir teknik anlamda onslar. Sarkma mevzusunu hiç deme oraya girersek yanlış anlıyorlar korku veriyor diyorlar :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum