Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:40:22
EUR 34.9839 16:40:22
USD 32.2051 16:40:22
ALTIN ONS $2414.8350 16:40:22

Konu: Gümüş Elmas

Gümüş ons haftalık ve günlük grafikte Elmas Formasyonu çalışması. Adından da anlaşılacağı üzere çok değerli bir formasyon olup genellikle trend değişikliği habercisi olarak bilinen bir formasyon olmakla birlikte aksi durumlarda trendi devam ettirme özelliği de bulunabilir. O nedenle alta yahut üste kırılması durumunda yaklaşık hedeflerini fiyat çubuklarında görebilirsiniz. Haftalık destekleri 24.00, 23.83, 23.47 ve 23.00 dan geçen hareketli ortalamalarda bulunup 23.00 aşağı kırılmadığı sürece geri çekilmeler fırsat olarak kalabilir, bununla birlikte son trend desteği yaklaşık 22.65 civarında bulunup alta kırması düşen trendi devam ettirme ve alt hedefin gelmesini sağlayabilir. Ancak 24.00 ve şu an bulunduğumuz 24.35-40 üzeri fiyatlamalar boğa trendine geçiş açısından elzemdir. Haftalık ve günlük rsi da hala gideri olabilmek ile birlikte haber ve veri akışlarına iştirak edeceği ve bu yönde değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.
Yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimallere dayalı kurgusal senaryolar ve hayal ürünüdür. Bol kazançlarınız olması dileğiyle.

Yorumlar (234)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Aleykümselam
3 beğeni

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve aleyküm selam çok teşekkürler hayırlı bereketli kazançlar güzel insan cümleten

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok sağ olasın sadece şekil olarak kalsın istemedim. Her formasyonun çalışması için bazı kriterler oluyor çünkü

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar hocam eline emeğine yüreğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın abi İnşallah hayırlı olsun teşekkür ederim görüşlerin için estağfurullah. Elimizden geldiğince bilmukabele

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın teşekkür ederim bilmukabele

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Ayrıca muhtesem bilgiler vermişsin
On numara yorum ve grafik olmuş
Maşaallah kardeşim
Allah cc razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim. işimiz göstermek :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tesekkür ederim hocam

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bundan haberim var vizyona girdi hocam da yeri cikaramadim mersindemi cekilmis samsundami anlayamadim benzer goruntuler var sizce nerde?

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Yeni gördüm kardeşim
Hakkın ödenmez
Ben kendi adıma alacağımı aldım
Yeşil çizgi benim olsun
İyi ki varsın
Kıymetli insan

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Evet bu güzel @BossVurguncu emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Peyzajcı buna bakabilirsin . :) Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Emeğinize sağlık hocam çok açıklayıcı görmemiştim daha önce iyi oldu Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Siz de sormuşsunuz sanırım @Şhain_

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dost altın ons için baya yorum yaptım. Yükselen trend kanalı üst banda geldi. Direnç var 1910-1920 arası demiştim, Hatta şimdi @M_yıldız abi de paylaştı. Geldik ve zorlanıyor. Teknik olarak satış yemesi gerekli diye düşünüyorum. Ama daha yukarı kıramaz garantisi hiç bir zaman yok. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam birde altinons yorumunuz nedir mumkunse tskler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim sn Peyzajcı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler abi sağ olasın

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Anlasilmistir tskler hocam

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Detaylı yazmamın sebebi dostum hani sadece çizim olmasın gerekli kriterleri tamamlamayan tüm formasyonlar sadece bir şekil olarak kalır. Tekniği ve temeli birleştirmek vs önemli oluyor ayrıca. Bana göre yön uzun zamandır değişmedi hala yukarı yönde ama düşen trendi kıramazsa bile yine de güçlü destekler olduğundan dalgalı da olsa çıkış devam etme olasılığını hala yüksek görüyorum geri çekilmeler olabilrse de ki geri çekilmeler kaçınılmaz daha kısa vadelerde. Ama daha uzun vadeler için şimdilik böyle düşünüyorum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eline sağlık kardeşim güzel olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sayin hocam bir olusum da hemen hemen her olasiligi demissiniz duser cikar sabit kalir yanlismi anladim okudum sizin beklentiniz nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum