Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:00:52
EUR 34.9839 18:00:52
USD 32.2051 18:00:52
ALTIN ONS $2414.8350 18:00:52

Konu: Gümüş Elmas

Gümüş ons haftalık ve günlük grafikte Elmas Formasyonu çalışması. Adından da anlaşılacağı üzere çok değerli bir formasyon olup genellikle trend değişikliği habercisi olarak bilinen bir formasyon olmakla birlikte aksi durumlarda trendi devam ettirme özelliği de bulunabilir. O nedenle alta yahut üste kırılması durumunda yaklaşık hedeflerini fiyat çubuklarında görebilirsiniz. Haftalık destekleri 24.00, 23.83, 23.47 ve 23.00 dan geçen hareketli ortalamalarda bulunup 23.00 aşağı kırılmadığı sürece geri çekilmeler fırsat olarak kalabilir, bununla birlikte son trend desteği yaklaşık 22.65 civarında bulunup alta kırması düşen trendi devam ettirme ve alt hedefin gelmesini sağlayabilir. Ancak 24.00 ve şu an bulunduğumuz 24.35-40 üzeri fiyatlamalar boğa trendine geçiş açısından elzemdir. Haftalık ve günlük rsi da hala gideri olabilmek ile birlikte haber ve veri akışlarına iştirak edeceği ve bu yönde değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.
Yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimallere dayalı kurgusal senaryolar ve hayal ürünüdür. Bol kazançlarınız olması dileğiyle.

Yorumlar (234)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sınırlarındayız aynen iyi dikkat ettin içine girmesek iyi olur tekrar. Onay almış olursa devam yoksa sıkıntı biraz daha devamke. ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Slm @BossVurguncu bu elmas uretimi ne alemde . sınırlarında geziyoruz gibi mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler en güzeli çift taraflı pozisyon riskleri azaltır. Bol kazançlar

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Panik işlemler yapmadım değil dün. Karlı kapatamadım (((. Makas arası çok olunca işlemi sonuçlandıramadım. Halbuki önceki akşam hareket başlayınca yükseleceğini anladım tl yi gümüşe fulledim çıkış yapamayınca aynı nokta. Sadece dolar parite den ufak çerezlik gram artışlı al sat oldu. Ama artık pariteden vazgeçmem tl oldum olası bana panik yaptırdı. Çok tşk ederim katkılarınız büyük. Evet paylaşımı şimdi okudum. ciddi aydınlatıcı açıklama olmuş @BossVurguncu da emeğine sağlık çift taraflı pozisyon ve sabır la devam

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Umarım bu yazıyı değerlendirme sansın olmuştur . @deniz88

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Yaziyoruz yazdigim rakamlara bakmalisiniz

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaman gösterecek dost. Oradan aşağıda da güçlü destekler var gün içinde yazdım.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Kardes dusus kaça kadar acaba

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kayan yıldız mum formasyonu yazın nete görünür . rakam hesabım suanlık yok . ytd

Mesk26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

24.22 de tutamazsa off yani

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu elmas senin cizimin cevap senin . ytd

Duygum58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mesk26 ()

Hocam kayan yıldız derken? Rakam olarak bahsede bilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın dan kar alan sanal varlıklara akıyor

0BeğenmedimŞikayet

Duygum58 ()

İyi akşamlar, elmas formasyon için grafiği takip etmiştim. Formasyonun işlemesi için hangi destek seviyesine inmesi gerekli yada inebilir? Birde bu formasyon işlemesi durumunda hangi seviyeye gidebilir? Teşekkürler cevabınız için

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Mumlara baktım kayan yıldıza gidebilir diyor . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Nereye kadar inmesi beklenir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş TL fibo destekler ne diyor hareketli ortalamalar?
4 saatlikte sat sinyali güçlü gelmişti zaten onay da aldı.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu bunlar böyle giderse elması işler . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar alt yorumum düşmemiş miydi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons sen tut gün içinde 1 dolar dan fazla çık sonra %80 civarı geri al, baktın mı @M_yıldız 0.786 düzeltme yaptı bugünkü yükselişi ne diyorsun görüşlerin nedir?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ olasınız teşekkür ederim

AFRALYA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Diğer taraftan belirtmek gerekirse gümüş ons 4 saatlik grafikte teyit almak üzere olan akşam yıldızı oluşumu olmakla birlikte, 24.50, 24.25 (elmas trend), 24.04 ve 23.80 (yükselişte en önemli dirençlerdi), 23.70, 23.45-50 hareketli ortalamalardan vs desteklerdir kısa vadelerde. ytd
Günlük ve haftalık kapanışları takip etmek önemli olacak.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

AFRALYA ()

Güzel çalışma..

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons 25.60 lara kadar ulaşıp düşeni kırma denemesi yapsa da yeniden son düşenin Altın da ilk destek seviyesine kadar çekildi. Zaten gün içinde de dediğimiz gibi FOMO yapmamak gerektiğini ifade ettim günlük kapanışlar gelmeden düşeni kırmış demek de doğru olmuyor. Böylece tuzak yapmış da oluyor. Diğer taraftan yukarı iğne atması ve kritik destekler bulunması elması yukarı kırmış olması gibi nedenler olumlu. Yine gün içinde belirttiğim gibi daha kısa vadelerde düzeltmeler olmadan yükseliş zaten sağlıklı değildir temkinli olmak lazım, parabolik ve hızlı yükselişler pek verimli olmaz diye uyarılar yaptım. Umarız dikkate alan olmuştur yukarıdan yakalanmadan. Ama daha ileri vadede beklentim tüm yorumlarımda belirttiğim destekler kırılmadığı sürece hala olumludur. Yani yine hatırlatalım bunlar teknik ihtimaller olup teknik dışı gelişmeler her zaman farklı sonuçlara gebedir. Mesela geçen yıl Şubat ayında Reddit ile fırlayan piyasa bu yıl da Rs- Uk gerilimiyle yükseldi. Yani dediğim gibi gelişmeler belli olmaz yükseltecek veya düşürecek olduktan sonra bir haber bulunur.ytd Cümleten iyi akşamlar.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için BossVurguncu
(1 hafta önce)
Günlükte BB orta band üstünde gümüş ons. Bu nedenle mantıken üst banda gitmek isterse 24.50 dolar civarı veriyor, Haftalıkta yine orta band üstü olduğu için aynı mantıkla 25 veriyor üst band. Bununla birlikte 24 civarında önemli bir direnç var orayı kırması gerekli. Geri çekilmelerde 23.30-25 ve 23.02 önemli kritik destekler. Diğer taraftan Haftalıkta teyitli sabah yıldızı oluşumu artık yükselen trende geçiş anlamı taşıyabilir genellikle böyle yorumlanır. Tabi bunlar teknik olarak. Teknik dışı gelişmeler farklı sonuçlar verebilir o nedenle alan da satan da tutan da temkinli ve parçalı işlem yapmak durumunda. ytd bereketli haftalar

https://altin.in/bossvurguncu

Sabah Yıldızı derken anlamış olduk sanırım :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet doğrudur. Öyle demek de yanlış olmaz kısaca.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

25,26 yı kırarsa 27 ye kadar önü açık doğrumu anlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ons haftalık grafikte son durum. 1-2-3 hafta kadar önce bahsettiğimiz seviyeler geldi. Elmas ve düşen trend üste kırılım yaşıyor. BB üst band direnç sınırında olmakla birlikte son düşen trendin üstünde şimdilik.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Geç te olsam aldim birseyler teşekkürler umarım tepelerde kalmadan satmaya da muvakkak olurum

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Hâla beklion mu xD sabah alsan gene kurdaydın :))

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum