Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:12:53
EUR 34.9839 17:12:53
USD 32.2051 17:12:53
ALTIN ONS $2414.8350 17:12:53

Konu: Gümüş Elmas

Gümüş ons haftalık ve günlük grafikte Elmas Formasyonu çalışması. Adından da anlaşılacağı üzere çok değerli bir formasyon olup genellikle trend değişikliği habercisi olarak bilinen bir formasyon olmakla birlikte aksi durumlarda trendi devam ettirme özelliği de bulunabilir. O nedenle alta yahut üste kırılması durumunda yaklaşık hedeflerini fiyat çubuklarında görebilirsiniz. Haftalık destekleri 24.00, 23.83, 23.47 ve 23.00 dan geçen hareketli ortalamalarda bulunup 23.00 aşağı kırılmadığı sürece geri çekilmeler fırsat olarak kalabilir, bununla birlikte son trend desteği yaklaşık 22.65 civarında bulunup alta kırması düşen trendi devam ettirme ve alt hedefin gelmesini sağlayabilir. Ancak 24.00 ve şu an bulunduğumuz 24.35-40 üzeri fiyatlamalar boğa trendine geçiş açısından elzemdir. Haftalık ve günlük rsi da hala gideri olabilmek ile birlikte haber ve veri akışlarına iştirak edeceği ve bu yönde değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.
Yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimallere dayalı kurgusal senaryolar ve hayal ürünüdür. Bol kazançlarınız olması dileğiyle.

Yorumlar (234)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yaşam_güncel ()

Kaçtan direnç var acaba alimmyeri kaç acaba

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ons olarak gümüş ons düşük kaldı Altın onsa gore

Yaşam_güncel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaşam_güncel ()

Aynen bende giremedim şimdide çok yüksek ne yapacağız ya

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

uzun vade beklerim diyorsan sıkıntı yaratmaz, sonuçta elinde sonunda oda çıkabilir, ons tarafı düşeceğini düşününce millet mecbur dövizlere geçecek zaten full girmeyi doğru bulmasamda riski alan kendiniz olduktan sonra olabilir para sizi nsonuçta ytd

Kenyalı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AFRALYA ()

Kendilerini tatmin ediyorlar söz de :) saçma sapan davranışlar tutumlar

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Beklentiler alınır, gerçekler satılır dediniz yani :)))

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

emtiaya girseydin daha iyidi, usd vadeli hesaplara kur farkı ödememek için herşeyi yapıyorlar..

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben engelledim onu geçen birşey söyledim yok ben müdür denmesini sevmem bişiler yazmış, milletin egosuylamı uğraşacam salla xD iyilik yaramıyor millete ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İkonow benide engelledi:)

0BeğenmedimŞikayet

Kenyalı ()

Az önce Biraz salinca full dolar a girdim , sizce mantıklı mı yapılan atağım

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Çok teşekkür ederim cevabınız için biz hep düşecekçilere kandık hep te arkadan baktık kaldık malesef

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bu Altın ikibin olursada şaşırmam ons bazinda

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sana kalsa 10,60 ta yüksekti xD öyle bakarsan alamazsın zaten ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Arkadaşlar profilimi okuyun ne yapacağınıza karar verin, ben full gir demem zaten insanlara, kaç gündür yazıyorum dolar 13,66 üstüne geçince 13,94 e gitmeye uğraşabilir, Altın 1917 rakamını geçerse artar diye, platin 1094 ü geçerse artar diye ve gümüşte 13,63 geçildiğinde 11 lere geçebilir hızlıca diye... uzun lafın kısası altında şimdi düzeltme gelir illaki ama hedefi 1977 gözüküyor, zaten o arttıkça gümüşte platinde artar mutlaka, garanti istiyorsanız, yarı dolar kalan yarıyıda 1 parça tl kalanını yayın işte kafanıza göre sepet yapın, hiç değilse birinden biri artar risk etmek istemiyorsanız ytd

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Satıştan dolayımı düşüşte

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Şuan çok çıkmış gibi ama

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yine satış yiyen her zamanki gibi gümüş.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

dolar lar aralıktan bu yana yatiyirdu makamlardan oturu hic ellemedim ona pişmanım diyebilirim. Sagolun en azindan miktarı koruduk satsak o da olmayacakti

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

@By_tarafsız_adam şuan TL de olanlar için ne önerirsiniz geri çekilme devam eder mi bekleyelim mi yoksa biryerden girelimmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

full girersen korkarsın, parça parça girersen kendine güvenin artar, o yüzden korktuğun için giremiyorsun :) atıyorum Altın a girdin uzun vade bekleyeceksin, para acil lazımsa o parayı yatırıma fazla bulaştırma parçalı gir çık, ama para lazım değilse gir bir noktadan bekle orta uzun vade, şu an gerginlik var düzeltme gelir gelir çıkar yukarı, ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Çünkü şimdiye kadar ne alsam hep xustu

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

niye korkuyon anlamıyorum, kaç gündür yazıyorum çıkınca almadım dion xD bari Altın a yada dolar a gir yarı yarıya hangisi artarsa kâr görsün. gerginlik var altın dolar artar artık, tl de kalma fazla ytd not: böyle fırsatlar her zaman ele geçmez...

0BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Hep yazacagim bana neden cevap yazilmiyor meraktayim

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Ben alım tl yapmadim abi henüz ysa

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Son parça dolar ım var şimdi düşünüyorum gumusmu Altın mi. ama gümüş ucuz kaldı ne dersin

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

orda duraksıyacak, oraya gelince bakarız erkenden konuşmayam ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Orası satış yerimi :)senin uzun vade dediği. Rakam kaç idi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın 1977 ye gidiyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

burda amaç dolar ve gram miktarını arttırmak, artıyorsa sıkıntı yapma :) ytd

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Valla 1960 dedik bakalim

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum