Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:00:50
EUR 34.9839 18:00:50
USD 32.2051 18:00:50
ALTIN ONS $2414.8350 18:00:50

Konu: Gümüş Elmas

Gümüş ons haftalık ve günlük grafikte Elmas Formasyonu çalışması. Adından da anlaşılacağı üzere çok değerli bir formasyon olup genellikle trend değişikliği habercisi olarak bilinen bir formasyon olmakla birlikte aksi durumlarda trendi devam ettirme özelliği de bulunabilir. O nedenle alta yahut üste kırılması durumunda yaklaşık hedeflerini fiyat çubuklarında görebilirsiniz. Haftalık destekleri 24.00, 23.83, 23.47 ve 23.00 dan geçen hareketli ortalamalarda bulunup 23.00 aşağı kırılmadığı sürece geri çekilmeler fırsat olarak kalabilir, bununla birlikte son trend desteği yaklaşık 22.65 civarında bulunup alta kırması düşen trendi devam ettirme ve alt hedefin gelmesini sağlayabilir. Ancak 24.00 ve şu an bulunduğumuz 24.35-40 üzeri fiyatlamalar boğa trendine geçiş açısından elzemdir. Haftalık ve günlük rsi da hala gideri olabilmek ile birlikte haber ve veri akışlarına iştirak edeceği ve bu yönde değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır.
Yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimallere dayalı kurgusal senaryolar ve hayal ürünüdür. Bol kazançlarınız olması dileğiyle.

Yorumlar (234)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anladım hocam parça şeklinde çıkış yaparım o zaman size ne kadar teşekkür etsem azdır ne zaman soru sorsam ayrıntılı bir şekilde uzun uzun anlatıp yol gösteriyorsunuz bilginize güveniyorum Allah razı olsun.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anladım hocam parça şeklinde çıkış yaparım o zaman size ne kadar teşekkür etsem azdır ne zaman soru sorsam ayrıntılı bir şekilde uzun uzun anlatıp yol gösteriyorsunuz bilginize güveniyorum Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben olsam yarısını, 3 te 1 ini ya da 4 te birini yani alimdeki mala göre çıkar geri çekilme durumu olursa yukarıda çıktığım parçayı alttan tekrar parça şeklinde alırdım. Böylece elimde hareket imkanı olan nakit bulundurmuş olur ve düşerse de alttan alıp ortalama düşürmüş olurdum. Ama full işlem yapmadıysam beklemeyi de seçebilirdim zaten elimde nakit olacağından alttan o şekilde desteklerdim. Geri çekilme kesin olacak diye bir şey yok ama geri çekilecek olursa 11.36-11.30-11.24-11.15-11.00 öncelikle ve daha da çekilirse 10.90 ve Altın da 10.70 civarında destekler var. ytd

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anladım hocam o böygeyi kırdı demek için kapanış gelmesi lazım heralde sizce geri çekilse bile gümüş TL kaclara gelebilir ben 11.70 tersteym risk alıp 27 beklemelimiyim sizce 11.90 direncinde satmalı mı yada siz olsanız napardınız sorumluluk bana ait fikrinizi almak isterim

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dünkü kapanışta gümüş ons da Asılan Adam vardı ve RSI göstergesi şişmiş görünüyor. Her ne kadar bu Elmas'ın hedefi 27 ler olsa da yine de dikkatli olmak lazım sabah da uyarmıştım. Yani teknik içinde çok ihtimaller dönüyor hiç biri de kesinlik içermiyor, en azından kısa vadeli çekilme gerekebilir ama malı hala yukarı taşıdılar bugün dolar da etkisiyle gümüş TL daha da yüksek, doların 14.23 direnci ve gümüş onsun 25.50-60 direnci önemli. Üzerinde kapanış gelir mi gelmez mi emin değiliz. @Fatih001 @meleknur_06 @cihannüma ve tüm herkes için yeniden yazmış olalım. ytd

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hedef doğru ve evet yukarı kırılmıştı çoktan ama biraz geri çekilme ile fırsat verir ve güç toplar diye düşündük ama fazla bir çekilme yapmıyor en başta yaptı 2, 3 kez sonra hemen düzeldi, yine de fırsat geri çekilmeleri ve duraklar oldu azar azar da olsa oluyor ve 25.50-60 o kırmadı henüz orayı kırması da önemli. ytd

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında baya fırsat vermiş kırdıktan sonra ama tekrar vermez diye kesin bişey yok hatta şimdiye vermesi lazımdı belki de teknik anlamda ama gelişmeler etkiledi belki de. ytd

Yusuf_krç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam mrb elmas yukarıya kırılmış gibi hedef 27.10 mu yanlış mı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele üstat 24.10, 24.70, 24.84 (düşüşte ki en önemli rakamdı hatırlarsın belki her şeyi bozan) en geride 23.80-85 üzerinde kaldığı 25.50 üzerinde kapanışlar olursa sürece yola devam gibi. ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Teknik grafikte oluşan bir çeşit formasyon, duruma göre aşağıdaki kırmızı fiyat çubuğu ya da yukarıdaki yeşil fiyat çubuğu hedeflerinin birine gidebilir kırılıma bağlı olarak. Bu sebeple geçenlerde paylaşmıştım. Ve yukarı kırılmıştı onun takibini yapıyoruz ama tabi daha yol tamamlanmış değil arada duraklar geri çekilmeler oluyor. ytd

cihannüma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

10 kere denedi 25.5 geçemedi bee

0BeğenmedimŞikayet

Shadow33 ()

25,40 bir türlü geçemedi ki, nasıl oralara gelecek heyecanla bekliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Yada daha elması tamamlamamiş sanki ::)) bi fırsat mı verecek

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Cok sagol izliyorum da 25.40 tan dönüyor böyle olursa nasil olur. bem acemiyim o gun 23.90 aldiklarimi 24.60 verdim birdaha alamadim korkudan oda uctu gitti

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Hocam 27 ye mi gidiyor ons gümüş

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Elimde gümüş var
25.50 üzerinde kalınca hedefi 27 oluyor der grafik
Ama nasipse olur
Kesinliği yok yani
Ytd

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cihannüma ()

Hocam kusura bakmazsanız, türkçe tercümesini yapabilirisiniz, grafik okumayı bilmiyorumda! tşk.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Bu grafikten ne anlamaliyiz acemiyim hic bilmiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Cansın kardeşim
Elmasımızı kaybetme
Sımsıkı tutuyorum
Arada basamaklar olsada:)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Haftalıkta ve günlükte her türlü Elmas parlıyor gibi @Fatih001 abi.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bol kazançlar

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Teşekkür beyefendi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Edebilir şu an tekrar içine girmesi elmas trend tutuyor çizgi. Girse bile çıkabilirse tekrar sorun yok. Ama fazla derinleşmese daha iyi olur kısa vadeler için. Şu an için fena değil. ytd

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Elmas yükseliş devam eder mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet öyle desek yanlış olmaz

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim abi bol kazançlar

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kardeşim 4 saatlik kapanışları takip ederek bugün kendini belli ediyordu
Değil mi

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardeşim. tskler.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam analiz atmadiniz varmı sayılarınız:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum