Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0902 07:08:53
EUR 35.1289 07:08:53
USD 32.1990 07:08:53
ALTIN ONS $2388.2550 07:08:53

Konu: Kargaları klavuz edinmeye devam mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (199)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

13BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benimle hareket eden olduysa bir ses versin. 12,15 hedefimiz de tabelada geçti bile
Dün biraz düşüş görünce koşa koşa gelip belki de insanların zararına satış yapmasına vesile oldular. Beni de engelliyorlar ki yorumlarını görüp insanları uyarmayayım diye.
Tesadüfen telefondan görüyorum gene de gerekeni yazıyorum. Varaybey de beni engellemiş

26,228 o da geldi beni engellemeye devam etsinler

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geçici olarak belki biraz geri çekilir sonra hedefine doğru gitmesi 6 ayı bulmaz diye düşünüyorum.
Dolar çakılabilir.

Optimistt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Hocam ateşkes ler nasıl etkiler onsu ? Geçenki gibi çakılırmı birden

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Tamam hocam sağolun. Ekleme çıkarmalarda etiket falan yapıyordunuz eskiden ama sizin yorumlar çıkmadığından faydalanamıyoruz bu ara maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tskler hocam miryaz gerekeni yapacaktir istifa cozum degilmis @Miryaz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çözemedim. Artık az yorum yazıyorum çıkmayan yorumda ısrar etmiyorum galiba bazı kelimeleri kullanınca çıkmıyor.
Bir de belli karakteri geçince çıkmayabiliyor. Yani günlük karekter hakkı o zaten altta yazıyor.
@Miryaz ben de bekliyorum belki duruma göre ekleme de yapabilirim

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Ellerine sağlık hocam takipteyiz elimizde var birkaç parça bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum @Miryaz derki yazdiklarimin cogu sayfaya cikmiyor sizdede bu durum gecmiste yasanmis sanirim nasil cozdunuz tskler

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyonın gümüş lehine dönme ihtimali var.

Geçici geri çekilmeler olsa da yukarı dönme ihtimali daha yüksek.
Cuma günü kapanışa kadar daha net görebileceğimizi tahmin ediyorum.
25,635 ve 26,025 i 26,138 i kırması gerekiyor cuma günü kapanışa kadar durmun netleşeceğini düşünüyorum onsta yakın hedeflerim 26,228 ve 27,2
@Miryaz

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Ben iş işten geçtikten sonra gördüm valla şuan pişmanlık var ama hayırlısı bu aralar eğer verirse makas falan dinlemeden almak gerek

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Defalarca sayfaya yazdım buralar alım yeri 30 kuruş aranmaz diye hiç biri sayfaya düşmedi mi?

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnızca sayfamdan takip edenler için daha önce değişiklik olursa yazarım demiştim.
12,15 üzerinde belki al sat için azar azar çıkış yapabilirim.
26,228 kırılırsa çıkış yapmam beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

E biz hala alamadık makaslar izin vermiyor ne yapacağız alım fırsatı vermez mi

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Teşekkür Ederim. Hayırlı Bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zaten olacağını tahmin ediyorum olacak inşaallah ben gene de hedefi düşük yazdım.
@Optimistt

Bir_denizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Çok teşekkürler hocam, bu parayı gözden çıkardım ben zaten. En iyisi bu gümüşü bekletim cidden çıkarsa baya yüzümü güldürür :D

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

28 centten 50 dolar ı görmüş ve uzun süredir manipüle ediliyor ve hala gümüşten dolara parite yapanları gördükçe üzülüyorum.
Çıkışa geçtiği zaman arık duracağını hiç zannetmiyorum. Sayfamdan bakabilirsiniz detaylı açıkladım
Ben gene de her ihtimale karşı bir bölümüyle al sat yapıyorum bunlar da sayfamda var. Kısa vade de hedefimiz 26,228 27,2 buralar kırıldıktan sonra devamını da paylaşacağım inş.
@Optimistt

BORA_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bir_denizci ()

altın dan sonra ikinci değerli maden neden 11 tl anlamadım şu şartlarda 250 300 TL olması gerekir

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Gümüş için biraz afaki bir rakam değil mi 200 ? Nedenleri ile açıklarsanız daha iyi olur.
saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Gram mı 200. gerçekten oralara gelir mi bu gümüş

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O zaman şöyle söyleyeyim ekran takibi bırakın 200 Tl hedefiniz olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Estağfirullah. Yani para ile işim yok ilerde ev arsa bişiler almayı planlıyorum o da 2-3 sene sonra. Vade konusu şöyle harcıyacağım bir para değil koyduğum para.

Grafiğe evet hiç bakmıyorum. Sizin paylaştığınıza baktığımdada anlamıyorum. Yani düşüş mü çıkış mı vs.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Özür dilerim selamı almayı unutmuşum ve aleykum selam ve rahmetullahii ve berekatuh.
Ben 26,228 i kırmasını bekliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafikten anlamanıza gerek yok zaten net bir şekilde hedefler görünüyor. Siz galiba hiç bakmıyorsunuz. Vade sorunum yok derken ne kadar süre düşünüyorsunuz bir de al sat yapmayı düşünüyor musunuz bunlara karar verin.
Bu bilgileri verin ki ben de size ona göre cevap verebileyim.

0BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Selamun aleyküm hocam, Hatırlarsan öncedende konuşmuştuk. Ortalamam 11.90. Vade sorunum yok. Şuan bekleyimmi yoksa satım mı diye kafam karıştı. Grafiktende anlamıyorum ytd olmadan grafiğin ne anlattığını söylemenizin imkanı varmıdır acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık hocam
Hayırlı bereketli haftalar dilerim

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnızca sayfamdan takip edenler için.

25,609 25,484 Düzeltme seviyeleri

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum grafik eksik olmuş .

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eğer MB faiz artışı yaparsa dolar kısa bir süre düşer sonra daha önce gördüğü 18,36 yı geçer diye tahmin ediyorum.

Yurt_turan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum