Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0901 07:09:46
EUR 35.1294 07:09:46
USD 32.2034 07:09:46
ALTIN ONS $2388.4650 07:09:46

Konu: Kargaları klavuz edinmeye devam mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (199)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

33umut ()

sizin ve asrn yazdıklarınızı okuyorum 2-3 gündür alım yapacaktım beklemeye geçtim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Reşat hocam analizlerin benim ve tüm diğer arkadaşlar için çok değerli geri dönüş yapamasakta yapılmasada takip ediyoruz ve faydalanıyoruz lütfen siz yazmaya devam edin emeğinize sağlık Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Paylaşım yapın lutfen

27BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onsta 26,986 yı kırarsam rokete bağlarım diyor ama önce 26,07 net bir şekilde kırılmalı ve bunun Altın a inmemeli.
Şunu anladım ki ne yaparsam yapayım söylediklerim anlaşılmıyor ve geri dönüş olmuyor bundan sonra inşaallah daha az paylaşım yapacağım. Boşa uğraşmaya gerek yok.
Belki fayda gören oluyor diye...

Hunlu1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam tum sitenin sizinle birlikte hareket etmesini bekleyemezsiniz oyle degilmi sizin grafiklerinizi her atisinizda inceliyorum fakat her nedense basligi gorunce icim bir kotu oluyor ve bu duruma daha fazla seyirci kalamadim ozur dileyerek bu sizlere hatta kimseye yakismiyor basliginiz ben bilirim gerisi bos gibi olmus buda diger degerli hocalarimiza hakaret oluyor deger verdigim biri olarak baskiginizi degistirmenizi istesem cok seymi istemis olurum belki siz bir kisiyi hedef almissinizdir ama baslik genelleme oluyor biz raziyiz sizden lutfen gerekeni yapin baslikla ilgili tskler

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Ne diyor burda hocam.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma konu başlığı açıldığında eller doğru yönü göstermiş mi alt yoruma bakalım.
Kargaları kılavuz edinmeye devam mı ?
Biraz düşüş olsun görürsünüz koşa koşa sayfaya gelip daha 25 gelmeden 23 ten bahsetmeye başlarlar bakın alt yoruma nereden nereye gelmiş alan kaç kere aldı sattı. Dedikleri seviye imkansız değil ama çok zor, düşse bile bilmiş mi olacaklar ?
Ytd.
@Eylül76

Arada bakıyorum mavi hattı kırmasını bekliyorum cuma olduğu için gene film çevir meyi manipülasyonu deneyeceklerini tahmin ediyorum 12,1076 dan girdiğim parçayı belki çıkabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam tünaydın bugün ne yaptınız

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben acele etmiyorum siz bilirsiniz dolar TL yüksek. TL ile işlem yapıyorum

Yda23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Hocam buradan parite yapılırmı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

detaylı bakmadım ama 27,540 27,978 28,248 dirençleri var

M_adana_0101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_adana_0101 ()

Hocam 27.02 kırılırsa yolu nereye doğru onu öğrenebilir miyim direnci ne olur 27.02 den sonra

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı olsun ben şimdilik sadece takip ediyorum bakalım 27,2 kırılırsa belki bende alırım kıramazsa azar azar çıkış yapıyorum.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam ben 12 616 dan küçük bir parça aldım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gökhan_ alt yoruma bir bakım isterseniz sayfama girip geriye doğru da bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Gümüş 15.16 lira olsa demekki sattırmıycak bu bankalar azcık yükseldi diye koydukları marja bak

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Banka 1 lira 65 kuruş maks koymuş girilmez diye düşünüyorum
@Eylül76 @Tarkovski

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tarkovski ()

Elinize sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Şuan gilir mi

7BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Eylül76
Alt yorum tam 12 den benle beraber hareket edenler bir ses versin kargaları klavuz edinmeye devam mı ?

12,5256 da az bir şey daha çıktım işaretlediğim noktayı kırarsa belki geri alırım

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

Skynr ()

emeğinize sağlık acelemiz yok bekleriz :)

1BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Emeğine sağlık hocam.

9BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnızca sayfamdan takip edenler için
26,308 kırılırsa bundan sonra hedefi 26,799 27,2 kıramazsa acelemiz yok bekleriz.

12,25 i geçerse belki az bir şey daha çıkabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Bugünkü hedef onsta nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Sonraki hedef neresi üstad

1BeğenmedimŞikayet

Optimistt ()

Usta sana sordum satmadım :D Bugün parçalı satım mı aralıktan beri zarardaydım kara geçtim

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Bundan sonra seninleyim inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum