Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 17:49:37
EUR 34.7395 17:49:37
USD 32.3788 17:49:37
ALTIN ONS $2336.5600 17:49:37

Konu: Kargaları klavuz edinmeye devam mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (199)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abdullah_aytaç at yorumlar.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Parçalı olarak olabilir başlanabilir diye düşünüyorum kararı siz vereceksiniz ciddi manipülasyon var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

kaca kadar cekılır hocam

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Günaydın hocam düşüş bittimi gr da teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Elinize sağlık herkese hayrlı bereketli kazançlar olmasını diliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam günaydın Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline emeğine sağlık hocam, düşsün alalım sonra tekrar çıksın :)

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşte belki kısa süreli geri çekilmeler olabilir ama sanki yukarı ihtimali biraz daha ağır basıyor.

Altının üstünlüğü artık bitecek gibi bir görüntü var

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Bu hafta fed ve MB açıklamalarını bekleyeceğim, umarım iyi bir noktadan alım fırsatı verir

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Katılım sağlandı hocam, like verildi, elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@avcilar34 alt yorum

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2021 eylülden bu yana netlik yok üstünlük bir Altın a bir gümüşe geçiyor.
Gümüş kısa bir süre sonra üstünlüğü ele geçirecek diye düşünüyorum.

Amin sizden de cümlemizden.

Haftalıktan baktığımızda gümüşün yukarı yoluna devam etmesi için haftalıkta 26,455 i kırıp üzerinde kalıcı olması gerekiyor

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Size gönülden bir like verdim kabul ediniz ustam, bide Altın mı gümüşmü daha çok kar bırakıyor, sizce hangisi daha iyi?

2BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Teşekkürler Allah razı olsun üstat

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam sizin de benim de beklentim yükseliş yönünde ağır basıyor ama fed ile sınırlı değil.

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Acemilik işte yazarken yazıyı bitirmeden gönder tuşuna nadtım yanlışlıkla:) sorumu tekrar sorayım, henüz bişey almadım elimde nakitim var, ferdin açıklamalarını beklesem sonramı alsam, yoksa şimdiki oranlardan alıp beklemsemmi ne dersiniz üstat?

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Selamun aleyküm, Hayırlı sabahlarınız olsun hocam, sayfada yeniyim ve ilk sizi takibe aldım. Bir sorum olacak fede kadar yükseliş olabilir diyorlar, fedden sonra onlarda

8BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

24,478 aşağı kırılmadığı sürece gümüşün yönü yukarı iki hafta önce de benzer şekilli mum kapanışı olmuş ve yukarı doğru yoluna devam etmişti.
İnşaallah bu hafta da öyle olur 5 haftadır olduğu gibi yükselişine devam eder ve önümüzdeki hafta kapanışı 27,865 üzerinde yaparsa tablo iyice netleşmiş olur.

0BeğenmedimŞikayet

Q5PTTN ()

Hocam sessiz takipcilerinizdenim

0BeğenmedimŞikayet

Tayfun_05 ()

Yorumlarınızi yakından takip ediyoruz merak etmeyin siz

0BeğenmedimŞikayet

Snipers35 ()

parite yapılır mı

0BeğenmedimŞikayet

imkansizlar ()

Çok faydali bilgiler paylaşiyorsunuz, teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Beğenileri verdiğimize göre boşa gitmiyor çalışmalarınız. Emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Hocam grafikten pek anlamiyorum ama alttaki açıklamaları okuyup beğenimi atıyorum. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Sizden faydalanıyoruz hocam. ama benim teknikle ilgili bilgim yok. O yüzden soruyorum öğreniyim diye. yoksa sizi takip ediyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Hocam paylaşımlarınız yararlı oluyor. Ben sizden hiç bir şey almadiysam parçalı işlem mantığını aldım. Geri dönüş yapmamak biraz tembelligimizden kaynaklaniyor

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Fayda görmez olurmuyuz hiç yazmıştım hocam kusura bakmayın. Klavye yanlış çıkarmış kelimeyi

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Mubarek görüp faydalanıyoruz. Emeğine sağlık. dolar la ilgili düşünceniz nedir. Korkmaya başladım. Hep çıkma eyiliminde müdahale perişan eder bizi.

0BeğenmedimŞikayet

M_adana_0101 ()

Reşat hocam sen önceki gün gümüş eklendi deyince bende ekledim ytd diye attın bende ekledim sağol ben seni takipteyim ne dersen zarar da olsa sıkıntı DEĞİL Allah razı olsun hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

gumuscuanneninbacısı ()

Hocam fayda görmez olursunuz hiç. Allah razı olsun. Bizlere kıymetli bilgiler veriyorsunuz. yardımcı oluyorsunuz. paylaşımlarınızadevam edin lütfen. Güzel gönlünüze, Emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum