Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0845 11:53:58
EUR 35.0408 11:53:58
USD 32.2888 11:53:58
ALTIN ONS $2383.7100 11:53:58

Konu: Xpt Platin Düşüş ve Çıkış ihtimali 20.02.22

Üstteki grafiğimizde normal şartlarda oluşmasını beklediğim düşüş ihtimalini görüyorsunuz, eğer tam dip yaparsa muhtemelen ons 974-977 aralığından dönmeye çalışacaktır, olurda grafiğin Altın a sarkarsa ihtimal vermesemde fed olduğu için martta, olurda buralarda yatay giderse olabilir. O rakamda ons 927-934 görünüyor. Eğer çıkmak için düzeltme gelirse ons 1069 seviyesinden direk yukarı atabilir, çünkü ru, sya - uk, rayna gerginliğinden dolayı, atamazsa ilk etapta 1034-1036 dan dönmeyi deneyebilir. Şayet gerginlikten dolayı 1094 seviyesini geçip saatlik kapanış ve günlük kapanıştada üstte kalabilirse bu düşüş iptal olabilir, yani alttaki gibi haftalık çıkışa geçebilir... Bu kesin değildir fakat bazen dolar da olduğu gibi haftalık çıkışa geçebilir, normal şartlar günlük grafikten dönmesi gerekiyor... ytd

Yukarıdaki haftalık grafikte çıkış stoch tepe yapana kadar devam edebilir, daha sonra aylık grafikte çıkışa devam edebilmesi için düzeltme düşüşü gelmesi gerekir, aylık grafik çıkışı uzun vade oluşan bir olaydır, örneğin 6-7 ay hatta yıllar sürebiliyor. Haftalık çıkışa geçmesi için aylık grafikte daha önce attığım sarı çizgi mavi çizgi ile birleşirse daha kolay çıkışa geçebilir... siyasi olayların patlak vermesi yada bir olayın olması bu çıkışı hızlandırabilir... ytd Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir...

Not:Normal şartlarda günlük grafik tepelerde iken düşüş yada düzeltme gelebilir ve şu an biz tepelerdeyiz bilginiz olsun... ytd

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam nereye hangi adımlarla Çakar de hele aldık elimizde var
Düşerse ekleme yapacağız nasipse

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

platinde 1155 destek oluyor orası gece çıkabilir eğer destek sağlam kalırsa :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam kardeşim

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Yav ben samimiyetimize binaen öyle dedim. İnan sen kar edince kendim kadar sevinirim ben

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ne hakkı kardeşim helal olsun. ben sadece çok üzülürüm vicdan yaparım bana attığın mesajda varyaaa yazmışsın o beni etkiledi ondan. yoksa niye hakkım olsun kardesim

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Mesut hocam halkını helal et yanlış anlamışsın beni. Bir daha da yazmam. Lakin halkım kalmasın. Allah'a emanetsin bol bereketli kazançların olsun.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam :( niye böyle dedin içime oturdu alması batsın yav

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Aaaa üzüldüm şimdi ben şaka yapıp gülmüştüm oy sa ki :(
Almasam ne olacak kardeşim. Öyle şey mi olur öyle düşünecek olsam Alman İçin sana yazmam. Sinyal aldım ki yazdım kusura bakma kırdımsa

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Al bak düşüyor istedigin kadar almak istersen alırsın sonra bana laf söyleme kardeşim tamam sonra vicdanen kötü olurum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ben çıkınca aldım kardeşim küçük parça okadar

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Almadım çok az az alıyordum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çok aldiysan daha niye alacan onu anlamadım kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ben şimdi aldım kardeşim 1150 yi geçince yani düşükten almadim

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Yav benim almamı kesip kendin aldın ben çok almıştım inşallah döner biraz daha alırım yoksa var yaaa

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bir parça platin aldım :))

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Biraz daha alayım bırakacağım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hayır yanlış yapıyorsun düştükçe alma imi sene önce yaptığım hataya dusme. elinde mal kalmaz bekle sakin

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

İşi öğrendim az küçük alıyorum düşüyorum sonra düştükçe ekliyorum :)
Nasılsa ben ne alsam düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Tepe mi kime göre ? :) hedef büyük sıkıntı yok

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sen daha demin niye tepeden aldın sormadinda

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Bir parça daha aldım ufak

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

:)tamam kardesim

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Bir parça ufacık platin aldım

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Like attık:)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Fatihsultan platin hedefi geldi en kötü burası gelir demiştim :) 1155 te bir direnç var o geçilirse 1152-1155 destek olduğunda muhtemelen daha üste çıkabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

550 tl lerim görebileceğimizi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1152,1155 gibi bir yerde direnç var kırabilirse grafikte belirttiğim yere kademeli çıkabilir ytd

masum_cocuq için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

Likeniz verildi usta

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Platin arkadaşlar 546 geçildiğinde sırayla 574 ve 617 gibi bir rakama çıkmaya uğraşacak gözüküyor ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

platinde alttaki 2. ci çıkış geliyor gibi gözüküyor. en kötü 1149 bekliyordum o rakamı geçmiş görünüyor platin bakalım daha devam edebilecek mi ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum