Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 13:23:51
EUR 38.1653 13:23:51
USD 34.1635 13:23:51
ALTIN ONS $2659.4050 13:23:51

Konu: lütfen YTD

üstad bu kağıtttan evelAllah çok iş çıkar

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

dolar alacağız sonra ons düştükçe grama geçeceğiz parça parça , sonra ons geri dönüp yukselmeye başlayınca yine parça parca dolara gecip dolar artıracağız

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Mart son haftasına kadar evet pert görüntü o yönde 4 nisan haftası yükseliş başlayacak yavaş yavaş 100 gün yükseliş var bende dolar bazlı tabiki bu sürenin çoğu yatay seyir halinde geçmesi muhtemel ama trend yükseliş yönünde rakamları zamanla açıklarım arada tepki yükselişi ve düzeltmeler olur ama ana yön yukarı 4 nisan sonrası 100 gün ; ) 15 Temmuz kadar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Elbette gelirler sanall ve emtialar düşecek tek yer borsa kaliyor 2 yil once pandemi başında oldugu gibi; dun sanallar niye costu abd enflasyon yuksek geldi dolar deger kaybetti o yüzden simdi süreç tersine dönüyor ustad bu önümüzdeki 3 ay dolar diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Abi paket altin paketi ekonomiy canli tutmak likitide sağlamaya çalışıyorlar tam tersine dolar i tetikler bu altinlarin tl ye cevrilmesi

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bir daha gelmesi lazım 13.40 lara bi bak dün gece attigim grafiğe üstad

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ha işte agzin bal yesin sayfada son 3 aydir ben de bunu anlatmaya çalışıyorum Hani bekliyorduk ya düşüş bence emtialarda geliyor ve gumuste dibin dibi 8.90 civari üstad sanallarfa düşecek attigim ada grafiğine bi bak son 3 aydir onu takip ediyorum 70 cent gelsin girelim cok uzun vade bizi ihya eder üstad

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Üstad gümüş teknik olarak 9.30 lara kadar gerileyebilir ordan yapıştır; sen beni bekleme ve düşünme ustad :)))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yok üstad kasımın sonundan şubata kadar 6 kat yapmış 2 ayda :))

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tesekkurler üstadım ama iyi kazandırmış kisa vadede

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ustad orcay a bi bakar mısın nedir bunun sancısı sana zahmet boş vaktinde

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Aynen ustad 15 kagit sepet yap ; yukseleni sat ; düşeni beklet; her ay 5 tanesi yukselse yeter bize

0BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Bu gece ons 1827 Oğuz hocam bu söylediğimin notunu al hatırlat ; ) ons yükselişi bitmiştir bana göre 1800 Altın a düşecek yatırım tavsiyesi değildir saygılar bu sene şov var )

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ustad makas isi bozuyor ; maaşım kadar makas ödüyorum ne gerek var ; ben bankadan zenginmiyim ki ustune bir de bahşiş vereyim; gram da ve gümüşte terse beklediğimiz kadar hisse de beklesek zengin oluruz ve seçenek çok ; agir toplardan aliriz uzun vade; diğerleriyle haftalik gunluk ve aylik takılırız

0BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Cumartesi açıklanacak paket dikkat et Oğuz hocam Mart fed kararına dikkat et Oğuz hocam bizim merkez faiz kararı sabit Gram altın yön aşağı dolar yön aşağı YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

abi hisse de 1 kuruş makas bazen o da yok ekrandaki fiyatı veriyor komisyon guş cücüğü ; şimdi bu şartlarda 100 gram veya 3 bin dolar alsam ;160 tl vergi verip makastan dolayı da 900 tl terse düşecem ; eee ben o paraya 1000 lot odaş alır terste beklerim daha iyi değil mi:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum