Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 13:18:25
EUR 38.1653 13:18:25
USD 34.1635 13:18:25
ALTIN ONS $2659.4050 13:18:25

Konu: lütfen YTD

üstad bu kağıtttan evelAllah çok iş çıkar

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Yunsa yukarı gidebilir ustad göstergeler olumlu gösteriyor

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben dinlemedim üstad ne dedi :))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

tabi şöylede olabilir, önce kırınca aşağı gider devamında hızlıca tekrar kesişir yukarı atar buda ihtimal dahilinde ytd

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Fiyat orada ara ara 14 günlük ortalamaya yaklaşır yukarıdaysa pozitif aluina inerse3 negatif seyir izler

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ben orada formasyonu takip ediyorum o çizgiden yukari donmeli; dönmezse çöp olur zaten yapacak bir sey yok

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

zaten yukarı kırmış, kesişince aşağı kırar dostum ytd

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

O noktada takip edeceğiz; asagi mı yukarı mi kiracak; ve ben o noktada yukarı tepki gelmesini bekliyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

rsi deki o çizgi normal çizgi ile birleşirse aşağı kırar yukarı değil ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Tamam 1500 dolar aldim ben sana uygulamali göstereyim

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ya dolar alacağız ve dolarin globalde degerine bakacağız tl değerine degil rahat ol bana guven :))

0BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Gümüş hesabım var ama Altın candır altın dışında yatırım yapmıyorum kripto var çocuk yüzünden girdim ama ilk fırsatta çıkıcam daldan dala atlamayalım; ) ona bakarsan sterlin çok fena ama girmiyorum gerek yok)

0BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Günlük al sat şuan için girmiyorum 6 haftadır 780-800 arası git gel yapıyor vergi makas alım satım için yetersiz Aralık bence benim günlük al sat yapmam için 750-800 arası 50 lira ve üzeri fırsat vermesi lazım 20 lira 30 lira için ben yapmam gerek yok vergiye makasa çalışamam)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Ama büyük first geliyor dolar değerlenecek onslar ucuzlayacak fed faiziyle birlikte

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Üstad satmayalim tl fiyatina parite yapacağız bakma suan ons yuksek dolar a göre ons düşünce grama parite ederiZ

2BeğenmedimŞikayet

makin977 ()

Merkez bankasının faiz arttıracağını duymadım ben şu ortamda faiz artışı yapılacağını düşünmüyorum ilk ralli 15 Temmuz kadar sonraki yıl sonuna kadar bana göre ama adım adım gidiyoruz Oğuz hocam şuan düşüş trendindeyiz 6 haftadır yatay seyir devam ediyor olsada düşüş görüntüsü ve beklentisi devam ediyor bendeki grafiklerde 4 nisan sonrası yükseliş başlıyor 15 Temmuz kadar ilk zirve ytd alım satım yaptığımda paylaşıcam Oğuz hocam ben bu 2022 yılı içinde en az iki kez çünkü bu yıl elimizdeki nakitlerin ikiye katlıcaz kısmetse ; ) ikiye katlamazsam kendimi başarısız sayıcam; ) ilk alım Mart sonuna kadar satış 15 temmuza kadar sonraki alım 30 ekim kadar sonraki satış yılbaşına doğru tarihler en fazla 10 gün değişiklik gösterebilir; ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

13.57 58d den donup. tekrar bi 13 46 yapmasi lazim sonra yükseliş bekliyorum üstad orafan bir parça almali diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Bence 13.40 kar ilk parca için uygun ve dolar alacaksak artik tl fiyatina bakmayacağız ons u takipe edecegiz

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Üstad ben de bekliyordum 13 u altinj ama artık kuskuluyum ; gelmwz üstad gekse de kalıcı olmaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum