Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:34:39
EUR 34.9839 12:34:39
USD 32.2051 12:34:39
ALTIN ONS $2414.8350 12:34:39

Konu: crypto total market

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin
total1 2 ve 3 te rsi göstergelerimiz düşeni kırdı. çıkışlar suni değil. sadece ufak düzeltmeler görecegiz. örnek verecek olursak fed faiz bildirimi gibi. yeşil çizgileri kırmak bizim için şamdaki kayısı olacaktır. total toplam piyasa değerini total2 en iyi 125 altcoinin degerini total 3 ise geri kalan alternatiflerin degerini temsil eder.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@İlyas_usta alt yorum dusmemis mi?

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Hocası acemisi vasatı Hepimiz kazanırız inşallag, zararlar bol bol karlara dönerde şu zor zamanda elimiz bollaşır inşallah, yaşamak zorlaştı, eski alışkanlıklarımızın hepsi gitti.. çok üzücü

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dısarda kalan düşmesini içerde olan cıkmasını ister ve sadece o yöne odaklanır. bunu aklından cıkartma :)

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Bizimki de gelmiş yine bi paylaşımda 36 diyo bi başkasında 30 diyo şimdi bana da cevap vermiş 33 bekliyormuş. Ne dediğinin farkında değil garibim durum çok vahim. Ama ben sakinim izliyorum...

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

btc shortu kaçta kapatıcaksın hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Evet onu farkettim, batar dedim hatta, güzeldi, ufaktan bi balina lık bünyeye oturmuş :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Işte mevzu o zaten. Dipten aldim tepeden sattim diyenlere ben pek aldiris etmiyorum dogrusu.

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Kardeş hesap en dipden alınan rakam üzerinden yapılıyor, yanılıyorlar aslında o dipten alımı ne ben ne bi başka küçük yatırımcı bilip alabilir... %30-40 yapmış olan coiinin ancak %20 lik diliminden sonra dahil olabiliriz en dip ... balinanın hızına kim yetişir...

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Sakin ol dostum :) herkesin kendi karari. Yatirimcinin da kendi karari. Bazen direnc altindaki her urun pahalidir. Bu gözle bakmak ta zarar ettirmeyebilir. Strateji onemlidir yatirim dunyasinda. Iyi pazarlar dostum :)

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Sen kime ne anlatıyorsun kardeşim. Adamlar 20 den 5 e düşmüş malı almıyor neymişmişş trend dönecekmişmiş. Mal geri 15 oldu millet parayı kırdı beylerimiz trendi dönderecekler. 25 ten alırlar sonra da stop olduk derler. Bazıları da usta da usta diye peşinden koşarlar böylelerinin...

1BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Bugun hamile ayi yıldızı isler mi islemez mi anlariz.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

0.2528 üzerinde kaldığı sürece olumsuz. Fakat piyasa btc fiyatlamasını bekliyor. Oda yarınki süreç etkili olacak ABD bakalım nasıl açacak

Yasemn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Hocam hbar da varmı bi değişiklik

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ayı sezonunda değildik dostum. yükseliş trendine de daha girmedik. alımlara ufak düzeltmelerde parcalı ekleme yaparak baslayabilirsiniz. ve lütfen stoplu

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam grafiklerden anlamiyorum ama yazdiklarinizdan ayi sezonun sona erdigini boga sezonun basladigini anladim. eger dogru anladiysam mala ne zaman gecmeyiliyim onu onu anlamaya calisiyorum hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

profilimde grafikler kısmında bugun tek yorumda paylaştıgım 3 adet btc grafiği var. lütfen grafiklere ve yoruma bir göz atın. sorunuz orada yanıtlı.

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam bu son cikisla birlikte btc 41500 de ve duzeltmesi gelmedi once duzeltmemi gelir gerirse kaca iner? yoksa cikis devammi eder full tl deyim hocalarimin fake cikis analizleri sonucu hala mala gecmedim mala gecis icin onerileriniz nedir? tsk ederim..

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum en büyük traderlar yatırımcılar dahi bu derece ceşite sahip değil. en zararsız sekilde portföyünüzü 1/3 e indirmenizi öneririm. aksi halde takip edilemez hale gelecektir. kar gördüklerinizi elden cıkıp zararda olduklarınıza, doğru yerde alttan eklemeler yapıp ortalamayı düşürebilirsiniz. ytd

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Slm hocam 200k maldaym şuan zararım 65k 40 küsür alt coin var elimde beklemeli miyim direnclerde alsatmı yapmalıyım bu zarardan nasıl kurtulurum siz olsanız napardınız sorumluluk bana ait

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim dostum. belki de sen haklısın. yatırım kşinin kendi göze labileceği risktir. umarım işin sonunda hepimiz kzanır dogru zamanda cıkarız.

0BeğenmedimŞikayet

Limancı33 ()

Teşekkürler hocam

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam teknoloji gelişti bilgiye ulaşım çok kolay. O nedenle her veriyi görmek beni rahatlatıyor. Belki söylediğiniz gibi yanlıştır kafa karışıklığına sebep oluyordur. Ama ben temkinli olmayı seviyorum. Zamanında yaptığım hataları şimdi yapmıyorum. En azından yukarıdan maliyetlenme korkum yok. Trend dönsün güçlü bir şekilde 2 lira fazla alabilirim benim için sorun değil. Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Luci bey macd ve rsı durum nedir hacim düşüyo yavaş yavaş

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

MAN 0.015 e kadar alınmalı bence. Hacimsiz bir ürün olduğu için yüklü bir alım geldiğinde güzel mumlar dikiyor. Aldığınız seviyelerin yüzde elli veya iki katına emir girebilirsiniz.

Limancı33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limancı33 ()

Hocam beklediğiniz düşüş geldiğinde man ne olur yada nereden girilmeli yüklü ekleme yapmak istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

çıkış yapıp görebilirsin dostum. pek öyle üzecek bir şey görmedim ben.

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum