Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:57:03
EUR 34.7339 03:57:03
USD 32.5072 03:57:03
ALTIN ONS $2392.1450 03:57:03

Konu: gümüş dolar dip tepe

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş dolar la yükseliyor diyenlere

Yorumlar (174)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum 10,26149 10,34061

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet eleştiri de aldım sadece ankete katılım bekliyorum dedim diye makasların azalmasını bekliyorum dl lar da aldım.
Daha onsta 21 gelmeden 17 leri gösterdiler. Biraz geri çekilsin gene şuranın aşağısına inerse düşünmek bile istemiyorum 17 15 11 ler geliyor diye yorumları okumaya başlarız beş aydır aynı şey. Ben anlık takip ediyorum.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu konuda da yazdım zaten sayfamda var zaten yazsam da ya sayfada çıkmıyor ya da sohbetlerden kayboluyor. An be an takip.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

Sadece siz gümüş yükselecek dediniz

Sizi çok seviyorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Bu faiz karari baya belirleyici olacak abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar 6 aylık dönemde düşmeye devam ederse gene fırsat verebilir ben 0,618 Altın a sarkarsa girilebileceğini yazmıştım ve 0,618 altına sarktı sayfamda var.
Öneli olan makaslar düzelsin. Belirsizlik ortadan kalksın.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah abi okudum tabii ama iste bu dolar tum sistemi mahvettti ons 22 lerdeyken alamadik eskiden ne guzel ons a bakiyorduk herkes dolar kitlendi mecbur ons gario kalfi bi sen atiyon ona bakiyom baska yok:)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Karakartal26 alttaki yorumda bir gün önce düşerken yön yukarı yazmışım sayfamda hepsi var bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

A_b_k ()

Gümüş alınır mı

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum
@Trendboy emek verdim kimse zarara girmesin diye ayrıntılı cevap yazdım ama sayfaya düşmüyor bilgin olsun. Bundan sonra inşaallah fazla uğraşmayacağım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam kardeşim dolar da düşüş devam ederse uzun süre terste beklemekte var yazıyor o mu.

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum @Trend_boy

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(8 saat önce) Cevap yaz
(2 saat önce) Cevap yaz
13,529 uzerinde kalsin yetiyor, dolar in en son durumu. saat 14.55

Burasi en onemli nokta,13,40 alti dedigin gibi sakatliklar baslar, 13.65 ustu dogru 13,85 kiramya calisir burayida kirarsa onunde bir engel kaliyor.13.94 iste burasi zurnanin son deligi kirarsa ucusa gecer; tekrar kiramaz ise sarkmalari gorebiliriz.

13,40877 destegini kirarsa ilk sarkabilecegi nokta 13.32. Bunun da altina sarkma olursa 13.21 e tasir.

https://altin.in/borsafinans

Trend_boy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Size katılıyorum hem fikiriz @SLAVE @calculator @Borsafinans ve sizin değerlendirmelerinize çok önem veriyorum 'bir kaç gün daha bekleyip alımlarımi yapıp baharı bekliyecegim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm @REŞAT12 etiket mesajı geldimi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar da düşüş olursa uzun süre terste beklemek zarara girmekte var ben öncelikle bunu dikkate alıyorum. Siz de zaten parçalı alıp satıyordunuz.
Siz zaten tecrübeli al satçısınız.
@Clemam bilmukabele
@Volkanata evet grafikte problemler olabiliyor inşaallah düzelir.

Trend_boy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Hocam bende olmasam like veren yok haberin olsun:))

1BeğenmedimŞikayet

Trend_boy ()

Sağ tarafındaki melek sepet yapma full gümüşe gir diyor sol tarafimdaki sepet yap nok kron dolar gümüş ne varsa gir diyor düşünüyorum simdilik

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

Aleyküm Selam Hayırlı akşamlar bakarım

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm Hayırlı akşamlar

@Ercumentt

@Ademcan kardeşimiz parite için

kişiselde yazmıştı bakınız

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

cevabınız için teşekkür ederim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim sayfamda çıkmış soru bana mı bilmiyorum ama rasyo orta vadede gümüş lehine dönebilir onsta düşük parçalı olarak mantıklı geliyor. Gümüşün altından ve dolar dan daha fazla değer kazanacağını düşünüyorsanız geçebilirsiniz .Parite ilgili sorularınızı @Ademcan beye sorarsanız daha sağlıklı cevap alabilirsiniz. Ben büyük çoğunlukla uygun yerlerden TL ye geçip sonrasında uygun olana geçiyorum

Geri çekilmeler olsa da yönün yukarı olduğunu düşünüyorum hiç bir şeyin garantisi yok. Şahsi kanaatim yanılabilirim yatırım tavsiyesi değil.

Ercumentt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geri çekilmeler olsa da gümüşün yönü yukarı

Doların yatay aşağı gitme ihtimali biraz daha ağır basıyor. Henüz yön netlik kazanmadı.
En az 3 ay sıkı takip. 13 36 seviyesine sarksa da üst banda döneceğini tahmin ediyorum.
6 aya kadar dolar ın yönü iyice netleşir diye düşünüyorum. Rççp = Benim de diyelim üyeliğim iptal olmasın

0BeğenmedimŞikayet

Ercumentt ()

üstad selamlar 5,45 usd ve 345 ten Altın var gümüşe gecmek orta vade de daha mı mantıklı olur yada pozisyonu korumak mı gerekir saygılar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum