Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 16:41:47
EUR 34.8205 16:41:47
USD 32.5162 16:41:47
ALTIN ONS $2322.8850 16:41:47

Konu: gümüş dolar dip tepe

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Gümüş dolar la yükseliyor diyenlere

Yorumlar (174)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Reşat hocam Allah razı olsun. gumua için onslar olumlumu şuan görünüm öyle dizinde görüşünüzü alsam

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Bende dl düzelttim

0BeğenmedimŞikayet

Mido ()

Emeginize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Emeğinize sağlık, düzelttim.
İnsanların emeğe de saygısı kalmamış.

0BeğenmedimŞikayet

Spotçu34 ()

Reşat hocam merhaba nasılsınız elimde 1010 TL den biraz gümüş çok anlamıyorum TL ye geçmekte istemiyorum sizce ne yapmalıyım parite olarak gbp mi yoksa nok falan alsammı hocam karar tabiki benim sorumluluk yazarsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Ben saygısızlık olmadığı takdirde DL karşıyım dostum. herkes yorum yapmakta özgür biri düşer der diğeri yükseliş . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn Reşat ben onu düzelttiğimi sanıyordum bugün demek ki gec kalmışım. Sizin emeğinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum
@Final10 bana da Allah razı olsun düzenli olarak dl veriyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bazen böyle geçici aksaklıklar olabiliyor. Grafik şu an doğru gösteriyor

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

kuveyt de 10530 en yuksek

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dünkü en tepe rakamı yazmam lazım.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

hayır hocam sitede yanlışlık vardı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dünkü rakamı yazmam lazım
@Kün_Fe_Yekün_19 profilinden baktım orada da görünmüyor

UZMAN_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UZMAN_51 ()

Sabah 09.00 da 10.61 banka satışı alış 10.50 hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dün mü ? O zaman grafikteki rakamı yazabilirim demek ki anlık ta olsa 10,61 i görmüş

UZMAN_51 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gece 2.30 da site dışında o rakamlar gelmedi

yasingokturk5151 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasingokturk5151 ()

Ne zaman yandı

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Dün gece Altın in saat 2:20 de 10.60 küsürleri gördi ama normalde 10.41 di admin heyecan yaptırdı herkese:)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yok hocam sadece burda oldu 10.66 yandı ekranda banka ve başka yerlerde görülmedi

0BeğenmedimŞikayet

UZMAN_51 ()

F. tfx banka alışı 10.50 yi gördü hocam ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar ben mi kaçırdım ? Gümüş dün 10,61 e çıkmış görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Dün gördüm cevap yazamadan çıkmış bulundum Bazen yazamasam da bazen de başkaları etkilenir korkumla yazmak istediğimi de yazamıyor olsam bile takipteyim Jpy hayrını görün ben riske varım parçalı olduktan parçalarla kendini döndürmeyi bildikten en kötü ihtimal beklemek gerekse vade sorunu olmadıktan sonra kendi adıma sıkıntı görmüyorum risk almadan da olmuyor. (ytd)

0BeğenmedimŞikayet

Okur_İbrahim ()

Selamın aleyküm kardeşim bugün satıp beklemek daha iyi olurmu sence

1BeğenmedimŞikayet

Torullu29 ()

Kendinize haksızlık etmeyin. Burdaki çoğu kişiden daha bilgilisiniz. Günlerdir sadece siz gümüş yükselecek dediniz. Gece bile grafik attınız. Sayenizde çıkış yaptım. Allah razı olsun. emekleriniz için kendim adıma çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Sivalı_Tacir ()

Senmi acemisin benseni 2 yıla yakındır görüyorum acemiyim deyip beni başından savmayamı çalışıyorsun..

6BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben acemiyim sadece sıkı takip yapıyorum. Dün düşerken 13,50 üzerinde kapanış bekliyorum demiştim ve mor çizgiyle bandı göstermiştim değişen bir şey yok sayfamda var gümüş de düşerken yönün yukarı olduğunu yazmıştım gaybı Allahtan başkası bilmez benimki sadece mum hareketlerine açıya geçmişe göstergelere bakarak mantık yürüterek tahmin. Bir şey olduktan sonra genelde zaten iş işten geçiyor. Karşı hamleyi tahmin edip hamle yapmak önemli tabi parçalı ytd.
Daha önce yanıldığım da çok oldu.

Sivalı_Tacir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sivalı_Tacir ()

Üstadım ya çıkar ya düşer demişsin sen ustasın bilirsin hangisi gerçekleşir bugün de hadi..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu alt yoruma da dl bir kardeşim dl vermişti. Çıkışa geçince yorum yapan yapana

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum