Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:46:22
EUR 34.7748 10:46:22
USD 32.4684 10:46:22
ALTIN ONS $2337.9850 10:46:22

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Gümüş

günlerdir anlatmak istediğimiz

Yorumlar (135)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

YsfAsaf ()

Üstad ne güzel anlatmışsınız :) bugün TL ye geçiş yaptık. Sonraki öngörüleriniz nedir acaba? Grafiği okuyamayanlar için ufak bir açıklama olsa memnun oluruz
Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Sunny2021 ()

Tebrikler çıkarken söylenenler kadar inside bilmek gerekir ki kar cebe girebilsin :)on yargısız bütün düşünceleri saygıyla takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

14.20 ler falan mı hocam?

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferguan ()

Ocak sonu 14? 15? ye yaklaşır

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

virtue44 ()

Bana 17 lazım, 17 ye uzamaz mi?

1BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Aynen anlatmak istediğinizi karşınızdakinin finansçı olmadığını varsayarak anlatsanız anlayacağız.

orhan1193 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

orhan1193 ()

Sizin anlatmak istediğinizi inanın grafik okuması bizde olmadığından anlayamıyoruz sizin grafiğe göre nereden geri dönecek tam yazma imkanınız var mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

14.50 den sonramı geri döner grafiğe göre, yok sa yanlismi anladim

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Kıymetli kardeşim rahatsız ediyorum mutlu yıllar diliyorum evvel ha ytd olmadan nereden döner rakamsal olarak teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bugunki. son. abd. verisi
nasil. etkiler
ustat
")

0BeğenmedimŞikayet

Sunny2021 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Oradan döner

Sunny2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Haftaya çekilmeye başlar muhtemelen

yete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

dolar 13 36 çok kez denedi geçemedi şu aralar hızlı geri cekilme olur mu 18 ide cok kez denedi geçemeyip düşmüştü

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

yani cıkış mı iniş mi görünüyor?

0BeğenmedimŞikayet

Sunny2021 ()

Fib d. Seviyesi ne demek tepki yükselişine sonra oraya sicrayabilir mi çok önemli?

1BeğenmedimŞikayet

ayt_altın ()

emeğine saglık hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolarda köpük fazlası olduğunu ben de söyleyeli çok olmuştu yükselirken gören bilir zaten o yüzden bulaşmam demiştim dolara. Ama düşüşten sonra tepki de alan da güzel kar etti çünkü marjlar büyük olduğundan tepkisi de hatırı sayılır. Hoca güzel hazırlamış sunmuş önemli detaylar içeriyor

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu bu resimdeki duruma bakarmısın?

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf_krç ()

Sen orayı salladıysan Allah ın izniyle orayı beklerim bugün değilse yarın ::)))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Yusuf_krç buradaki gibi bir durum olursa sürüne sürüne indirler . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Iyiki varsiniz hocam elinize sağlık saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

satış yemesi demeyelim tepki tamamlandıktan sonra dolartl nin düşüşüne devam eder diyelim

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

onuda anlattım

altın007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın007 ()

neden fib 38/50 gösterdınız belkıde fib 0,61 den dönecektir.

0BeğenmedimŞikayet

Kudret ()

Üstadım grafiklerden pek anlamıyorum acemiyim p yüzden sordum kusura bakmayın vaktiniz yoksa eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam gumus ons iyi gidiyor guzel dlr arttiracaz donusu varmidir sizde bir rakam 22.62 gibi gmse gectim biraz daha bekleyim usd ye gececem yada beklemelimiyim ne dersiniz ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam bu tepki çıkışı 13/14 arası bir yerden sonra satış yemesi degilmi

0BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

hocam benim bi tezim var siz ne düşünürsünüz. doları 14 tl civarı gösterip elinden dolar olanları vadeliye geçirmek için kapı açma ihtimalleri var mı. ben böyle düşünüyorum siz ce?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum