Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 09:27:14
EUR 34.7667 09:27:14
USD 32.3633 09:27:14
ALTIN ONS $2360.4100 09:27:14

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Bu boyuta sonunda geldik. İki çizgi arasına dikkat. Başından beri beklenen yer burasıydı. Yavaş yavaş kar almayı düşünün. Yeni girişler tehlikeli üstüne basa basa söylüyorum. Sonunda canınız yanmasın. Şu an sevilmiyorum belki ama zamanı gelince beni çok iyi anlayacaksınız :)

Yorumlar (179)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İndikatörlere bakarsak hepsi günlerdir sat veriyor

tekno_in için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet her şey bunun içinde. ABD inanılamaz para basılıyor. Bunada bir yerde dur dermezler mi? Rakamlar rastgele vererek piyasada 1 trilyon dolar dönerken mi değerli olur dolar yoksa 5 trilyon dolar dönerken mi değerli olur? Dolarda değersizleşme yolunda çok önemli adımlar atılıyor. Pandemiden kaynaklı kapanmaların ticaret eksikliğini para basıp bedava para vererek alışverişe destek sağlamaya çalışıyor. Kapanan Restaurant kapandığı zamanlardaki kaybını insanlara bedava para dağıtarak canlandırmaya çalışıyorlar… söylediğimi detaylı düşünün. Zamanla doların değersizleşeceğini anlayacaksınız

Lord_of_the_Moneys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tutamayankamon ()

zaten hocam 20 ile 22 arası pek fark yok 20den sonra bende başlarım kademeli TL ye geçişe muhtemelen ocak şubat gibi 22-24 bandına oturabilir efnlasyon patlayacak çünkü o aylarda

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takip1 ()

Peki ne olacak şimdi yani bu seviyeden çıkalım mı. Bu sevgiden sonra düşüşe mi geçecek.

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Peki, şimdiye kadar sadece TL Dolar karşısında değer kaybediyordu, şimdi ise artık hem TL değer kaybediyor hem de ayriyeten Dolar değer kazanıyor. Yani Dolar karşısında TL değer kaybı iki yönlü oldu artık. Bu durumu da göz önünde bulunduruyor musunuz merhaba bunları söylerken?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Görüşelim tabiki seve seve. Algıda yaratmayın. Full satmadım full satında demiyorum kısım kısım

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yüzde ellisini sattım. 20 ye kadar kalan yüzde ellisini satacağım.

YsfAsaf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

FİBO her zaman ulaşılmaz. 22 ise en üst kanal direncidir. Gelir mi evet gelebilir. Ama bana 20 yeter

tutamayankamon için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fatihgaucho ()

Şimdi baktım, iki beyaz çizgi arası bayağı genişmiş hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

tekno_in ()

hangi indikatörleri kullabndın

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Profilde grafik var hocam. İki beyaz çizgi arası her yer uygundur inceleyin lütfen

fatihgaucho için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yüzde ellisi cepte hocam ama maks 20 ye kadar tutarım

Yamuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Konusalim evet ben de not aldim yineliyorum üslubunuza dikkat edin okudugumu da anlıyorum algilarim gayet iyidir 17:60'tan dolarinizi satin dediginizi hatirlatacagim size

0BeğenmedimŞikayet

tutamayankamon ()

senin 17.80 de yaptığını 20 yapmayı düşünüyorum fibo 22.45 gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

YsfAsaf ()

Üstadım çıkış yeri henüz gelmedi dimi? Siz çıkış yaptınız mı?

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Üst makamdan konuşmuyorum. Üslubum bu şekilde beğenmiyor iseniz konfor tuşunu kullanabilirsiniz. Söylediğim seviyedende yüzde ellisini satıp kalanını taşıdığımı söylüyorum. Okuduğunuzu anlayamıyorsunuz bu şekilde para kazanabiliyor olmanız mucize. Dilerim 1 lira dahi zarar etmezsiniz. Söylediklerim olunca yeniden konuşalım isminizi not ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Teknik olarak mümkündür. Temelde baktığımızda bence yeterli bu yükseliş maks göreceği 20 olmalı

tutamayankamon için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Yukardan yukardan konuşmayın lütfen uslubuza dikkat edin size maasinizi sormadim! Siz satiyorsunuz diye biz de satmak zorunda degiliz size sadece zarar etmeyelim buralardan satip diye bir sordum ya düzgün cvp verin ya da vermeyin verdiğiniz iki cizgi 17-20 arasi ise 17:60'tan dolar satilmaz bnm fikrim de budur
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Yamuk ()

Yahu 14 e düşse ne olacak 1 haftada yine aynı yerde. Ben swap rakamı olana kadar '22' ye bekleyin derim.

0BeğenmedimŞikayet

win ()

benim de maliyetim düşük. geçenlerde bir parça sattım 15.50 den. bir şey sürekli değerlenemez diyorum ben de ancak değerleniyor. demek ki bir seviye var hedefte kısa vadede görülmek istenen

0BeğenmedimŞikayet

fatihgaucho ()

Hocam sınır neresi kimse kestiremiyor. Mevcut iklime baktığımızda yukarı yönlü olacak gibi görünüyor. Çıkmak için neresi iyidir? Tahmininiz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

carpediem_ ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam bende öyle düşündüğüm için çıkış yaptım cuma günü. Biyle kaldı alimda yaoamiyirum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Grafiğin üst kısmında yukarı doğru giden beyaz doğrular var. İki beyaz doğrunun arası. Fiyatta solda yazıyor çizgilerin arasında karşılık gelen seviyelerden bahsediyorum

carpediem_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperen5038 ()

Cok haklisiniz aza kanaat edip hirs yapmamak lazm akilli olmak gerekli

0BeğenmedimŞikayet

tutamayankamon ()

22 tl gelmeyecek mi diyorsun yani

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Cebinize koymadığınız para sizin değildir. Ben 6.80 dan beri dolar alıyorum ilk yüklü alımımı ordan yaptım. Yüzde 250 gibi bir kazancım var. Aylık dolar gelirimde var. Ama ben satıyorum. Satıyorsam vardır bir şeyler. Cebinize koyduğunuz paraya bakın o olsaydı bu olsaydı zengindim diye düşünüp durmayın…

0BeğenmedimŞikayet

carpediem_ ()

Grafiği anlamadım rica edersem iki çizgi arasında dediğiniz alan neresidir.

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

17:60'tan dolar bozdurup zarar etmeyelim sonra

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum