Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 11:33:53
EUR 34.7667 11:33:53
USD 32.3633 11:33:53
ALTIN ONS $2360.4100 11:33:53

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Bu boyuta sonunda geldik. İki çizgi arasına dikkat. Başından beri beklenen yer burasıydı. Yavaş yavaş kar almayı düşünün. Yeni girişler tehlikeli üstüne basa basa söylüyorum. Sonunda canınız yanmasın. Şu an sevilmiyorum belki ama zamanı gelince beni çok iyi anlayacaksınız :)

Yorumlar (179)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Doymuştur.

cryptex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sansürsüz ()

Verecekler milletin eline sonrada patlatacaklar :)

cryptex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yükseliş olursa oyun vardır. Oyun varsa ben yokum hocam. Söylediğim seviye gelene kadar işlem açmayacağım

Koray20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cryptex ()

Bankalar makası 13 kuruş yapmış. Neden sizce?

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

ihtqcatçıyıda düşün üstat:)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kaybınız için çok üzgünüm. Ama meraklanmayın daha düşük maliyetlenme fırsatı sunacaktır beklemesini bilene

azer36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

E teknik işte :) 9 da 17-20 diyordum o bandın ortasından döndük

Doların_mı_var_derdin_var için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bir şey yok ki hocam orda neden dursun

dollars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetc18 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Doların_mı_var_derdin_var ()

işte bunu yapmayın bu analiz grafikle olacağını düşünmüyorum, analizin kaynağını söyleyebilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

azer36 ()

Sattım hocam normal sermayeme düştü bozdum çıktım düşsün en son noktadan tekrar alırım bundan Sonra sadece sizi takip edecem :)))

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Tebrik ediyorum, 7,80 sen alıp 2/3 9.25 te satmış ve hala 1/3 dolardan olan biri olarak. Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Koray20 ()

Buralara sarkma yaparsa tekrar ufak tefek yükseliş bekler misin kardeşim. Alım için değilde merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

dolarmıdolmazmı ()

Hocam benim hala bu sistemin devam ettirilebilinirliği konusunda şüphelerim var. Hadi 2 sene devam ettin. 3. Sene doları 40 tl de görürüz Allah muhafaza. 2016-2021 ortalarına kadar swap, yüksek faizle doları baskıladılar sonuç bugün 18,45 i gördü. Hatırlarsanız btc de de ben teknikten anlamam ama btc düşecek demiştim :))bu da tamamen benim hissiyatım yine

0BeğenmedimŞikayet

dollars ()

10 liranın altına gelecegini düşünmüyorum üstat 12 ler seviyesi durulacaktır

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

E diyorum ya anlaşmalar yapıldı yatırımlar yapıldı … yatırıcı çekildi. İş bitti ve fişini çektiler :)

hayabusa55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

8.87-10.01 gelene kadar analiz yapmak saçmalıktır. Buraya kadar düşüş bekliyorum. Gelsin yeniden değerlendiririz. Millet açgözlü olursa kur yükselir. Ki hiç sanmıyorum herkes eli ayağı titreyerek bankaya gidip satacak. Makaslar düzelincede öyle.

Ahmetc18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

44arguvan ()

Cevabı yazdım

hayabusa55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hayabusa55 ()

Bu kadar becerileri vardı da bu zamana kadar neredeydiler,

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetc18 ()

Sabah açılışta kesin düşüş mü bekliyosunuz bekliyorsanız da toparlanma haklında düşünceniz nedir hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Teknik 17-20 bandını gösteriyordu. Planlanan oldu. Yatırımcılar çekildi anlaşmalar sağlandı.. 2 saatte 5 lira düştü ya dolar :) bu bir başarı değil mi o kadar kötü günden sonra

Angaraly06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ShiftDelete38 ()

Aç gözlüleri düdüklediler biraz :))

Angaraly06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben alım için bekliyorum. Ben bekliyorum diye düşecek değil. Tercihinizi siz yapın aynı ülkede yaşıyoruz hocam konuşulanları sizde duydunuz

pembolik35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ev alayım size :)

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angaraly06 ()

İnşallah düşer oralarada madem böyle visey yapilacakti niye 18 leri gormesine musade edildi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

dediğin fiyat gelmezse ne yapacan

0BeğenmedimŞikayet

pembolik35 ()

12.000 zararım oldu :( oraya kadar düşermi satayimmi acaba bende :(

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

8.87-10.01 not edin lütfen

Turquality için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turquality ()

Nereler alım yeri sizce full tlde bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Türklerdir hocam. Dün 1000 euro 20bin tl idi. Bugün 14bin.. yarın 10 bin olacak korkusu sarmıştır gurbetçilerimizi :)

KISMETTEVARSA için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum