Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:57:43
EUR 34.8238 07:57:43
USD 32.3379 07:57:43
ALTIN ONS $2301.8900 07:57:43

Konu: Btc son durum

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Kimseye al sat demeden 1 h fib düzeltmesi rakamlar ufak tolerans ile
45200 aşağısı 41 900 e inerim 45200 den yukarı dönersem atarım diyor son mum yoğun satış baskısı tekrar yoğun almj gelmesi 47300 üzerinde kalırsa olur
Kolay gelsin herkese iyi geceler
Btc artışı olursa qltcoinler artmaya devam eder iniş devami full girişlerden uzak durun karar sizde tabi sonra al dedin sat dedin diyecek olanlar beni şimdiden engellesin ; ))

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

açıklamalarınız için teşekkür ederim hocam umarım iyi bir yerden iyi şeyler yakalarız bende şimdi biraz ramp alacağım:) tekrardan bol kazançlarınız olsun:...

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hcalik062929 ()

1 etheryum alsam nasıl olur fed öncesi 1 ayda bekleme sürem var mantıklı mı sence

3BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

22 de galiba fed öncesi btc inişe meyilli zaten ille 42 bine inerim diyor bu gibi beklenti olan Kararsız piyasalarda full girişler can yakar btc ve qltcoinler teknik düzeltme için bahane arıyor sonra tekrar artar hepsi hep ayni senaryo
Ramp yükselmeye hazir kıvama gelmişken btc inişi satışa stopa geçen robotlar halletti ":)0.2345 ramp 2270 aşağısı inişe geçmezse artar umarım ufak parca da olsa ramp aldım

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bu arada bol kazançlarınız olsun hocam güzel yükselmiş:)

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam fED saat 21 de yanılmıyorsam değil mi o zamana kadar bekliyeyim mi. bu arada ramp az miktar alacağım ...

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sağol hocam az önce ramp yazmıştım 0.20den almıştım inişe geçmezse pump yapabilir diye düşünüyorum 0.2417 ve 0.2328 aşağısı stoplu fazla miktar girmeden el stopta ve startta ramp alıp satmaya devam ediyorum
Başka coin bakmadim rose vardi inise gecti

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocam kolay gelsin bol kazançlar. full dolardayım alım için zaman ve de öneriniz neydi.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah iyiyim ramp uçuşa geçti sanki; ))

ferit1919 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Bereketli olsun Hocam. Nasilsiniz?

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Rose stop oldu az parça 0.18 ve 0.16 stoplu rampusdt eklendi
Btc yönüne karar veremedi full girişler bence şimdilik riskli

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben engellemem admini ; ) çevrimdışı okur
Ufak parca rose devam 0.2570 destek stoplu 0.29 uzeri 0.34 kar cebe yaparsam iyi
Btc sıkıştı 45800 ile 48900 saatlik grafik hareket alanında şimdilik

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kaldırmam bayramdan bayrama gelen a. damın engelini kaldırmam :D @Helalindens

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger
@Helalindens
Btc yerinde sayıyor şimdilik
Bu grafik çıkmış hayret arada kaybolan yorumlar arasında
Admini gören varsa slm söylesin lost sende kaldır engelini yapma ; ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum