Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:26:06
EUR 34.8238 08:26:06
USD 32.3379 08:26:06
ALTIN ONS $2301.8900 08:26:06

Konu: Btc son durum

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Kimseye al sat demeden 1 h fib düzeltmesi rakamlar ufak tolerans ile
45200 aşağısı 41 900 e inerim 45200 den yukarı dönersem atarım diyor son mum yoğun satış baskısı tekrar yoğun almj gelmesi 47300 üzerinde kalırsa olur
Kolay gelsin herkese iyi geceler
Btc artışı olursa qltcoinler artmaya devam eder iniş devami full girişlerden uzak durun karar sizde tabi sonra al dedin sat dedin diyecek olanlar beni şimdiden engellesin ; ))

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tşk. ler iade edildi sabrın sonu bereketli olur inşallah aergoda ben fazla beklemedim o da iyi bir coin
Ramp yakin takipte bir parça aldim stop yok inerse takviye ederim onda olursa bir artış bekliyorum 0.18 aşağısı yapmadıkça ekler ve beklerim

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Eksik olmayın hocam beklerim ben alışkınım :)
Likeleri vermeye geldim inşallah

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tşk. ler değerli hocam teveccuhunuz aergo için bol formasyonu grafik mi rakam mi yazayım:)

Kentsel dönüşüme maruz kalmaz bahçe duvarından aşarsa 0.250 üzerinde eski formuna kavuşur aergo 0.30 ve 0.42 ilk durencleri olur

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Çalışkan insanın hali başka Maşallah :)

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Hani göremedim :((

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Teşekkürler kardeşim değerli hocam öneri yok malesef :) bu gün son grafigime bu grafik mi diyen bi hesap makinesi nikli arkadaş var ona sorun mevsimsel döngü ye takmış polemik isteyene kralını yaparım 2 yaldız takan usta olduğunu sanıyor
Ben ona yazdığımı hatırlamıyorum zaten bi kac yorumuna baktim kendi halinde yazıyor burada emek verip yazıyoruz her önüne gelen kafasına göre yazarsa hata gösterdiği parmağı temiz mi ona baksın

Yabancı61 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yabancı61 ()

Likelar size degerli hocam, nasilsiniz var mi oneri coin lazim olmayan parayla alim yapalim )

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sorun yok hocam yazdığımı tavsiye ettiğimi bazen bende uygulamıyorum doğru yol sonuçlar belli biraz daha dikkat ederiz

Aybar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

sunuda itiraf etmeden gecemeyecegim sizi dinlrmeyip keske dedigim cok olmustur...

0BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

bildiginiz yolda devam biz sizi biliyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tşk. ler efenim saygılar ben acemi kalayım böyle daha iyi falat bilmeden bilgi seviyemi diline dolayan hüstadlar konfor atsın açmasın yorumunda yanlışları hiç çekinmeden yazarım sayfadan kaçar ben her zaman burdayım)

Aybar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aybar ()

ustalik her konusani dikkate almamsyi gerektirir tipki sizin yaptiginiz gibi. herzaman pesindeyiz seni takibr devam hocam saygilar...

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Sen çok yasa emi

Akşam akşam güldürdun beni:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tsk ederim efenim saygılar fed kararları btc için olumlu algılandı gibi neyse ben biraz grafik çalışayım; ))

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hatta fazla kazandırmış:))

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

abisi önemli değil nasip ANY adlı coin baktım stabil ona attım bu yükselişle hemen hemen aynı kazandırdı:)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kardeşim konfor at sen analizlerine devam et bu grafik değil gan fani kutusu iki süsleme yapar alasını atarım sen rakamlara odaklan seviyen yetmediyse anlamazsın zaten
Destan yazar gibi grafik açıklama ile olmaz bu işler

espri anlayışın bile berbat

Sn. @ntmen_x adlı arkadaşa kurt adamdan selam iletin :))) Biraz daha teknik analiz öğrensin. Alaya aldığı döngüler onun bu konuda ne kadar bilgi eksikliğinin kanıtı oldu.

https://altin.in/bildirim

Grafiklerim yorumlarım ortada anlamadığın yerde sor üstadın olarak her zaman yardımcı olurum çekirge; ))

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Tü. mden nakitte olma. k yanl. ışdı

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

doğu abisi yoksa yanlış mı düşünmüşüm olasılık vede ihtimaller yanlış mıydı_?

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Geliyo. ruz bak bu ucuncu diyişim ona göre :D

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hot.. eğeer hot ayın 4 dündeki gibi bir düşüş yasaydı k, o zaman 0,0025 e iğne atmıştı sonra 0,011 görmüştü işte o zaman % 300-400 olabilirdi ama gerçekleşmedi nasreddin hoca misali göl maya tutmadı:))

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Ellerine yüreğine sağlık
İyi yapmışsın :)))

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hangi türlü %300 olacaktı?

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

abisi sağlık olsun demek nasip değilmiş ancak diğer türlü olsaydı paramı 4 e katlayacaktım bu şekilde olması fazla bir kazanç getirmezdi zaten % 10 gibi kazanç diğer türlü % 300-400 olabilirdi nede millet özelikle terste kalanlar adına sevindim:)

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ben buraya portfoyümü attım. Sürekli de full nakitte kalınmaz bu dönemde dedim. Fırsat bitmez. Zaten daha bişey olduğu yok pek btc de.

Tabii altlar öyle değil hergün bir baskası %10 %30 arası kar veriyor. Avax. ı gördünmü mesela?

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

ben düşeceğini sandım ve de full dolardadım alım yapmadım... nasip diyelim:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yemleme derken?

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tsk ederim cvp verdiginiz icin.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özhan23 ()

İyi akşamlar abi

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum