Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:35:03
EUR 34.7339 17:35:03
USD 32.5072 17:35:03
ALTIN ONS $2392.1450 17:35:03

Konu: Btc son durum

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Kimseye al sat demeden 1 h fib düzeltmesi rakamlar ufak tolerans ile
45200 aşağısı 41 900 e inerim 45200 den yukarı dönersem atarım diyor son mum yoğun satış baskısı tekrar yoğun almj gelmesi 47300 üzerinde kalırsa olur
Kolay gelsin herkese iyi geceler
Btc artışı olursa qltcoinler artmaya devam eder iniş devami full girişlerden uzak durun karar sizde tabi sonra al dedin sat dedin diyecek olanlar beni şimdiden engellesin ; ))

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Sistem hatasini karsilmasi gerk türklere guvenemicksk kime guvenecz bilemedim

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Yok kardesm bnde oyle ufak miktrlarla oynayn biriym asla girmm yüklü miktr stresli isler altin ve usd den sasmm

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Açıldı hocam emir çalışmamış yoksa gece karla çıkacaktım simdi zarar var btc turk yüzünde nasıl yapacam

Grsynhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Acildimi islemlr

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam açıldı 4 bin kar vardı gece bozamadim simdi 5 bin zarar bunu nasıl talep edecegiz bilgin varmı

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Insalhh öyle bisey yoktr benm bi kere thodex de az bi miktr gitti bu da oyle olursa bi daha aska girmm kardesm

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam dolandırmasın dün gece karım vardı giremedim yoksa bozacaktım bu gün düşüşe yakalamayacaktım nasıl olarak bunlar bizi dolandırmasın iyi

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Niye k8 bi aciklama varmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Yok işlem yapılmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Acilmadimi

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam btc turk açılması ne kadar sürer tahminin çok uzun sürdü

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Benim yüzümden olabilir ; ))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yıldızlı olarak kimseye al sat demiyoruz herkes alim satım kararını kendi veremiyorsa yaldızlı arkadaşlar bile kurtaramaz stop rakamlari yazıyoruz yazmayan kişilere uymayin

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

ARMAGEDDON_07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Çok boşsun...
Benim yüzümden mi kaybettin ?
Stop noktalarına kadar yazarım ben

ARMAGEDDON_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yinede dikkatli ve parçalı işlem yapmak lazım varsa nakit 4 e bölünüp 1 parca şeklinde alim yapılabilir

0BeğenmedimŞikayet

ARMAGEDDON_07 ()

Tersini yapın öneri verenlerin ben hep kaybettim bu yıldızlı arkadaşlar yüzünden

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Parça parçar artık başlayabilirsiniz dedim ya kaç defa

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ftm aldınızmı hocam? 1.91 gördü döndü diyebilşrmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kesinlikle alım yapılmalı

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger btc ye benim ne yapıp yapmadığım değil olay 1 ay önce gerekli uyariyi yaptım iniş devam ederse full girişler den uzak durun yazdim şimdi nakit olanlar için parçalı alim zamanı olabilir

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bir ay önceki grafikte fib düzeltmesi 36400 civarı görünüyor yeni grafigi birazdan atıcam o zaman 45200 aşağısına dikkat demiştik

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Günaydın. Emeklerine sağlık. Dostum.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Btc için 40500 önemli oradan aşağı inmedikce sıkıntı olmaz
40500 den alanlar 53 bin ve 62bin satış talimatlarını şimdiden vermiş olabilir
40.500 den aşağı inmedikce düşecek diyenlere itibar etmeyin

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Btc yine şaşırtmadı hadi iniyor anladık ta altcoinlerin yakasını bıraksa iyiydi

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Az indikatorlu diye bazılarının grafik mi bu diye dalga geçtiği grafik hala güncel
Bol yaldızlı hüstad hocalara selamlar mevsimsel döngü de kaybolmayın :)))
Anlamadığınız yer olursa sorun anlatalım)

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

hocan kolay gelsin bol kazançlarınız olsun...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kızdırma @Helalindens hocamı Doğu atarım engeli bak sana hiç acımam; ))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Ne kızı. yosun abla ya:(

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Bakdim ve gördüm gayet NET..

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak. makla görmek arasındaki fark hocam :)

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum