Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 01:48:48
EUR 34.9777 01:48:48
USD 32.5424 01:48:48
ALTIN ONS $2332.6350 01:48:48

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar tl de 1 saatlikte simetrik üçgen kırılmış Aşağıda 12.10 Altın a düşmedikçe yükselmeye devam eder yukarıda 12.65 üzerine çıkarsa 13.13 e giderek çanağı tamamlamak isteyecektir. 13.13 üzerine çıkarsa yeni zirvelere gitmek isteyecektir.

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam güncel calismaniz varmi acaba

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Yönü kırdığı yer belli edecek üstadım

Leytinant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam hocam. dogru diyorsunuz ozaman ABD açılışında kendini belli eder degilmi

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Üstadım yani çok büyük bir sorumluluk al dersem düşerse kendimi kötü hissederim. Çıkarsa da almazsan yine de kötü hissederim. Ama saat 10.00'da açıklama yaparlar. Şuan usd sıkışmışa benziyor. Kırdığı yere uçar gider alt mı üst mü onu bilmiyorum.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leytinant ()

Yön ne tarafa ustadim

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

evet hocam aynen

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Cemil hocam saatlik grafikte üçgen sıkılmışa benziyor.

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim bugün elime 100bin geçti alım için sence yarın açıklama olmadan mi almak mantıklı enflasyon saat ikide degilmi

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

yarını beklemezmi diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

İnşallah zarar etmesiniz üstadım, bu arada usd'de fiyatlar çok sıkıştı. dikkat ettiniz mi?

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

aynen dönerse iyi olur zaten dönmez ise 1,22 lere merhaba deriz benim için pek hayırlı olmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bizim gbp hedefimiz vardı 3, 4 ay önce usd'ye karşı değer kaybedecekti. bence o hedef geldi gbp usd'ye karşı bence yerlerde düzeltir ve usd yükselirse TL olarak daha hızlı kara geçersiniz. Gümüşü de deneriz belki ucuz kalmış sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

ben dün usd sattım dün gün içi gbp aldım üstadım hayırlısı olsun inşaallah hocam mümkün aşşağıya basmazlar ise

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Yarın enf. Oranı var kur bence burada durmaz ilk hedefi söyleyeyim Cemil hocam 14.6x orayı hızlı geçerse 14.9x

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Kulp yapıyor diyebilir miyiz üstadım

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

hazine ve maliye bakanı nebati
önceliğimiz yüksek faiz olmayacak demiş

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

o kırmızı üst çizgiyi yukarı açılı düşün @Yarasa72

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bende kulpa dönüşüyor gibi görünüyor Cemil hocam ama alt desteği kırarsa gider. Ama benim şuan gördüğüm başka bir şey var aylıktaki fincan kulp fm'i :) sonunda olayı çözdüm üstadım :)

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

@Yarasa72 @Akif44 hocam bu grafikte filmin sonunda toboya dönecek alt kırmızı çizgiden üst kırmızı çizgiye kadar olan boşluk kadar yukarı gidecek demek istemiş şuan sağ omuz tamamlanıyor gibi sanki sence durum nasıl

1BeğenmedimŞikayet

Serap34 ()

Yeni zirve çanak boyu kadar olacak olursa nereye kadar çıkar tahmin edebiliyorum ve çok üzgünüm... alım gücümüz gittikçe düşüyor.
Teşekkürler Akif Hocam

1BeğenmedimŞikayet

ılgın59 ()

Tüm emekleriniz için Allah razı olsun hocam. Hayırlı akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

helfiri_35 ()

Hocam bu euro sterlin karşısinda nasıl böyle sağlam duruyor anlamadım gitti

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Sayın hocam göstergeler bize göre ayarlanmamış o yüzden çaresiz kalıyorlar

Ben_Demiştim için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ben_Demiştim ()

Sayın üstadım. Önemli bir kişinin yarın yine konuşması var. Süper indikatör. Ichimochu, bollinger, ema, wma, rsi, macd falan halt etmiş.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam çanaklar tamam oldu üstelik ikili tepe de yapmadı belki kulp yapar veya yapmaz çanak boyu kadar yükselmek isteyecektir. en azında şu an görüneno

Attila_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Eksik olmayın hocam.
İyi ki varsınız.

1BeğenmedimŞikayet

Attila_ ()

Akif hocam saygılar. Yeni çalışmanın mevcut mu

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam sizinde ellerinize sağlık

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

cryptex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Fatih hocam sağolun

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum