Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 11:45:45
EUR 34.7519 11:45:45
USD 32.2708 11:45:45
ALTIN ONS $2316.2150 11:45:45

Grafiği gönderen: WiTCH

Gümüş dolar Altın grafikleri

Sarı çizgi ile belirttiğim rakamları destek olarak takip edicez.
Pembe çizgi ile belirttiğim rakamlar direnç takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın arkadaşlar.

Yorumlar (180)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Sakıncası yok :)

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Kısa vade de net süre veremeyiz.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Az önce benzer cevabı verdim diye hatırlıyorum!

0BeğenmedimŞikayet

Matris ()

Ya illaki o rakam gelecek. Bunu sende de, gelince 17 geldi de. Bunda bişey yokki.

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Elimde ki miktarı söylemem doğru olmaz.
Kişisel görüş ve yorum kısmına derdimi yazdım.
Ben burada insanlara day trade yapmaya çalışmayı değil yatırım yapmalarını tavsiye ediyorum.
Napayım yani? Bu kadar geniş bantta hareket eden ve anında 20-30 kuruşluk oynamaların olduğu bir kur da ve bu kadar açık makaslara rağmen zar atar gibi tutarsa şansa deyip saptırıp gram mı eksilttireyim?

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Valla ayıp ben gördüğümde cevap veririm hani siz kimseyw bir şey demiyorsunuz ya sizi kıskanan kim varsa çatır çatır catlasın. :))

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Matris ()

17 bekliyor diye biliyorum. Dolayısıyla hep çıkacak demesi, gayet normal

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Henüz çözebilmiş değilim :)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Dilek ya psrdon yoğun olunca Filiz hanim da size soruyor sürekli al sat için ya sinirlendim ben senden kim ne istiyor Dilek?

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Sabah paylaştım bir göz atınız

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

Witch 10 numarasin

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Miktar belirtmem doğru olmaz.
Al sat güvenli gördüğüm yerlerde elbette yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Yeni grafikler yeni çalışmalar varmı yön tayini hakknda acaba

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Bu sorular sizin sorunuz mu ?
Bu kadar formasyon mum bilginiz vardı da biz sizden neden bugune kadar faydalanamadık merak ettim sizin beklentiniz ne yönde Gümüş yorumu rica edebilirmiyim ons ve tl olarak

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Yani aslında niyetiniz hakkında yanılmayı umarak çaktırmadan beni yermeye çalıştığınızın farkında oldumu bilmenizi istediğimden aylar önce vermiş oldum hedefi copy yaptım.
Bir şeyden haberim yok da bu hedefleri nasıl veriyorum sizce?
Ayrıca bu rakamları önceden bilmek için nereye nasıl baktığım burada öyle tek seferde anlatılıp tak diye tek seferde anlanıcak bir şey değil takdir edersiniz ki.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Filiz kim? :)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Kim canını sıkıyor Filiz senle uğraşmasınlar ya

6BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Merhaba
Stratejiden kastınız nedir anlayamadım ama dirençleri takip etmek strateji değil ise size göre başka nedir?
Daha önce hiç görmemiş bir seviyeyi direnç olarak nasıl belirlediğim sorusuna gelince, benim analiz yöntemim biraz farklı, mesela dolarda en geç kasım ay'ına ilk hedefi olan 9.50 rakamı gelicektiri aylar önce yazdım arkadaşlar biliyorlar dolar sayfası beni çok iyi tanıyor.
Şu yorumumu ise aylar önce yaptım copy yapıcam. Umarım sizin için yeterli olur.

Dolar için WiTCH
(7 ay önce)
Sağdan bakıyorum soldan bakıyorum yukarıdan aşağıdan tüm kapılar 14'e çıkıyor, ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

6BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Sadece soru soruş tarzınızdan '' İçeriğe ve kim ile ilgili olduğuna bakmadan '' teknik analiz bilginiz olduğu belli oluyor. Sorulan soru çok kaliteli. Tekrar ediyorum içeriği değil teknik olarak neyi nasıl sordugunuzu kast ettim.

0BeğenmedimŞikayet

Efe_Furkan_ ()

Emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum