Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 02:44:45
EUR 34.6880 02:44:45
USD 32.2617 02:44:45
ALTIN ONS $2316.2050 02:44:45

Grafiği gönderen: WiTCH

Gümüş dolar Altın grafikleri

Sarı çizgi ile belirttiğim rakamları destek olarak takip edicez.
Pembe çizgi ile belirttiğim rakamlar direnç takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın arkadaşlar.

Yorumlar (180)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Slymn21 ()

Yorumlarım size düşmüyormu?

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

mehmet06 ()

Biz beklemedeyiz beklemek istemeyen buyursun onları zorlayan da yok neden bu kadar agresif tavırlar

0BeğenmedimŞikayet

Konuralp ()

Hocam kaç kez size soru sordum takipçiniz olarak hiç yanıt vermediniz ama herkese cevap yazdınız saygılar

0BeğenmedimŞikayet

mehmet06 ()

Dilek hanım 2000 in üzeri takipciniz olmuş size yorum yapanlara baktığımızda 2 elin parmaklarını geçmiyor artık bu platformda birileri önünüzü kesmek için ve kendine çekmek için biraz sizi zorlayacaklar bu normal konsantrasyon bozmaya çalışıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Sevgiler :)

Nurtal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nurtal ()

Sevgiler selamlar İyiki varsınız

7BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Merhaba sayın arkadaşım hoş geldiniz :)
İşte ben de bunu anlatmaya çalışıyorum sizlere, inanın al ssat yapmak o kadar kolay değil ana paranız eksilir ki bakın eksilmiş de :(
Lütfen sabırlı olun, acil TL lazım değil ise parçalı alım yapıp beklemenizi öneririm ben.
Bir de sessiz kalmayın ara da bi ses verin olur mu? :)

Nurtal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Hakkatten ne kazandıriyor bilmiyorum emme diyollar ki direnci gecer oruya da yerleşirse elindekini sıkı yut ki kaçmasın :)) yoh yerleşik olamiyo ozaman da sal gitsin bi alt dirençle ilgilenirsin o vakit sankim böle bişeylerdi o menemen seyler :)

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Yani anlıyorum ama olmaması gerektiğini düşündüğüm için anlamıyorum.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurtal ()

Witch hocam ben de sessiz sizi takip eden kervanındayım sattığımın altında daha hiç alamadı 1 yıldır . 7,5 sattığımı 9,4 den aldım , 1/3 tl var alamıyorum düşecek diye çok zor muş al sat

0BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Aslında anlıyorsunuz :) Sadece reel olanın ideal olana baskın çıkmasını kabullenemiyor insan...

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Niçin böyle oluyor ben anlamıyorum.

KAFKASHANÇERİ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Hanmir kardeşim, merak edip geriye doğru mesajlarımızı okuyan biri, her birimiz hakkında rahatlıkla fikir sahibi olur. Sizi de okuyunca nerede durduğunuz belli oluyor. Siz de geçmişte sevdiğiniz "kişi"leri hem de cansiperane savunmuşsunuz.

Öyle olunca şimdi @WiTCH Hoca'nın arkasında duranları sizi linç ediyorlar diye takdim etmeyiniz. İnandırıcı değil.

Size samimi bir öneri @WiTCH Hocayı engelleyin, tavsiyelerine uymayın ve kendi yolunuza devam edin. Sayfa da tartışmalarla boş yere meşgul olmasın.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Farkındayım:/

superduper için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

superduper ()

Evet sayenizde 10,30 korku satışından kurtuldum halen bekliyorum 13,50 satmadım. Faiz kararı sırasında korku vardı sizin yazdığınız mesajlarla cesaret edip bekledim teşekkür ederim l. Muhatap olmayın bence sizi uzaklaştırmaya çalışıyorlar zarar ettirmek için herkesi

0BeğenmedimŞikayet

Fatih1976 ()

Cevap basit ons 40 doları da 13.50 ye koydukmu hesap tamam

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Var bir derdi.

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

kardeş hem akıl veriyorsun hem yardım istiyorsun. amacın sanırım @WiTCH hanımın bilgisini ölçmek. okuyoruz niyetini açıkca söyle. bizim gibi acemiler olmadığın belli.

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Sizi düzgün üslupla konuşmaya davet ediyoruz haddinizi bilin bir hanfendi ile nasil böyle konusabilirsiniz?

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Doları mi kastediyorsunuz?

superduper için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Yanlış gitti msj pardon:)

Bahtsizbdv07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Bunun için kurslar var... ÜCRETLİ... Neyse ... Engelledim sizi.. Cevap vermemiz, didşmemiz zaten istediğiniz şey... Bol şans...

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Farkındayım :(

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizbdv07 ()

Bana mı sordun dilek

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sizi itibarsızlaştırmak için bir algı var konfor tuşu istiyor

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Doları mi kasdediyorsunuz?

Bahtsizbdv07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsizbdv07 ()

Aaaa artık yeter gerçekten ya hanmir hem eleştirip hem yardım diyorsunuz tutarlı olun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum