Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 11:04:08
EUR 35.0115 11:04:08
USD 32.5753 11:04:08
ALTIN ONS $2327.4850 11:04:08

Grafiği gönderen: Özgürcük

⭐⭐Özgürcük ()
Bitcoin
Hep demisimdir bu is sabır işi diye gönlümün efendisi beni zengin etmezmi edecek tabiki ven bir coin e inandiysam boşa inanmam herkes sirasini savdi simdi gunlerden hatta haftalardan ADA zamanı

Yorumlar (135)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bakacagım bırazdan

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

BTC ne olacak hocam. yüksrlemiyoruz bir türlü

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

2600 ons dolar 12 tl 1000 tl olur 2170 ons dolar 14.5 olursada 1000 tl olur 2022 senesi hedef rakamı budur her şekilde gram tl 1000 tl olur :) suanki knjükütrde ama olurda ekonomi politikamız değişir o zaman usd ye bakarız bir daha

kazanağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

canpolat1 ()

Abi nasılsın yorumlarını bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

kazanağ ()

2170 usd ons usdtl 12, gram bin lira mı

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

İnşallah üstadım, bol kazançlar diliyorum, herkes bol bol kazansın inşallah şu zor dönemde...

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(14 saat önce) Cevap Yaz

dolar CILAR B METAL PARANIN TEKNIGI CIKARDIM GOZ ATIN.

Borsafinans yorumu (4 dakika önce) Cevap yaz
Konu: usd , gann fan grafik çalışması

kardesım benı cok sasırtıyorsunuz cızdıgınız grafıkten nereye gıdecegını bıle bılemıyorsunuz. o zaman bu kadar emegı neden verıyorsunkı. bır grafık cızdıgınızde acık net neler yapacagını goremıyoranız bır yerde bır hata yapıyorsunuz demektır, aslında neler olacagı okadar acık ve net teknıkte gozukuyor adeta yukarı gıdecegım dıye haykırıyor.

bak cok basıt olarak neler olacagını yazayım. 54,535 uzerıne attıgında bu ıs bıter. burası cok cok onemlı pıvottur.

54.784 cok rahatlatır .55.607 de ucus gecer. ıstersen bu verılerı takıp et bak noktasına gore calısacak. ıyı aksamlar.

https://altin.in/borsafinans

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

stopun yanlis yeri yoktur risk esigi vardir ven risk aldim sadece ama stop koydugun yerden 50 cent daha dustu simdi mali fazlasiyla yerine geri koydum mesela hedef degismedi birde yine beklentim ayni ya o 4 usd gelecek ya gelecek hemde btc bogasi bitmis oldugu zamanda gelecek

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

tam 1000 tl olur hedef bu en azından şimdilik

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

ons 2170 olunca bu durumda gram 1.000 tl mi olur? geçer mi? @Özgürcük

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

dedigim gibi duygusal bag kurmayacaksin hic bir coinle ben ada da o hatayi yaptim ama onemli degil hayat tecrübelerle dolu buda bir tecrübe

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Stopu yanlış yere koymuşşun, beklemezdim sizin kadar tecrubeli birinden , %80 kar kaçırılırmı hocam yazık olmuş...

0BeğenmedimŞikayet

MNKS ()

@Özgürcük
Haklısınız Yani sonuçta bunların hepsi hepimize tecrübe olarak geri dönüyor ; )
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Zaten dediği olay düştükten sonra orda kalması yatay bir yol izlemesi

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Anladım. BTC hızlı düşerken maalesef para alta akmıyor. Altlar daha fazla düşüyor ytd

IMUHTAR58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

İzliyorum üstat saygılar

0BeğenmedimŞikayet

doğan43 ()

Tl kacı görebilir

0BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Anlatmak istediği şu aslında btcdeki paranın altlara akması

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Nicotine altların şansı var diyor anlayamadım BTC düşerken altların nasıl bir şansı olacakmış?

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bereketini gor sandi 8.23 den sattim 6.5 dan tekrar aldim bir sonraki hedef btc 53500 ustunde kaldikca 12 usd dir

dt_met_20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

53.500 destegine degerek 82 bine gitmesini bekliyorum 53.500 onemli destek kirarsa kan golune doner ortalik 28 bone kadarda salar. btc altlari dusunemiyorum bile

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

bilmem benim takibimdeki coin degil belkide girer ama bana bu kadar parçalanma yeter

ufuk000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ufuk000 ()

Algo girmezmi oraya

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

simdi sira ons da usd yi 12 ye sabitle ons 2170 olacakmi izle bakalim yil sonuna kadar birazcikda sarkma olursa ocak 15

Alpaslanoffical06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

her zaman var simdi ons zamani usd yapacağız ni yapti ons da sira yil sonuna kadar ons hedefim gecerlidir 2170 usd beklentim devam

Aras2016 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

gala 0.11
tvk 0.23
enj 1.73
ada 1.86
Bnb 13 usd
ar 13 usd
Mana 1.2 usd
sand 1.6 usd

irga11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Btcde bizi ne bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ada malesef terste birakti ben dahil bircok kisiyi ancak hep derim stoplu tutmak cok onemlidir diye ben maliyetimin ustune stop koymustum ama karimin %80 gitmis oldu hic bir coinle ask yasamamak gerektigini bir kere daha öğrendim

MNKS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dt_met_20 ()

Değerli Özgürcük, SAND için çok teşekkürler, emeklerinize sağlık. Başka coinlerle ilgili düşüncelerinizi merakla bekliyorum, selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Rajonkes ()

Abeyyy gala nolur bi incelesen

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum