Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 18:50:50
EUR 34.7384 18:50:50
USD 32.4652 18:50:50
ALTIN ONS $2337.6600 18:50:50

Konu: Gümüşte Günlük Grafikte düşüş ihtimali ytd

Eğer onsler toparlayamazsa günlük grafik tepe yapmadan düşebilir arkadaşlar, tepe noktası 24,80 ile 25,20dir. Önce oraya çıkıp sonra düşebilir yada oraya gitmeden erken dönüp düşmek isteyebilir. Şu anda rsi ve stoch aşağı kırmış durumda, bu daha öncede olmuştur fakat onsler toparladığı için yazma ihtiyacı duymadım. Fakat şu an fed yaklaştığı için ve macd sat sinyali vermeye başladığı için uyarayım şimdiden. Macd geç hareket eden yani yavaş hareket eden bir intikatördür. Yani dönüş yoluna girilmişse düşerken yada düştükten sonra siz onun aşağı kırdığını görürsünüz, bu yüzden risk etmemek için ons tarafında fazla durmamayı düşünebilirsiniz. Düşüş noktaları grafikte paylaştım, dip yapmak isterse ilk etapta bu seviyelere düşebilir.

23,90da durursa;
23900/31,1*9,6=7,37TL

23,60 a düşerse bu dolar kuru ile
23600/31,1*9,60=7,28TL eder.

ilk etapta sert düşeceği noktalar bunlar gözüküyor. İyi haber şu ki Altın ons günlük grafikte tam tepede değil, o yüzden madenlerin düşmesini engelleyebilir. Fakat gümüş rasyoda altından ayrılırsa bildiğiniz gibi gümüşün düşüşü ağır olur, o yüzden tedbirlerinizi alın, alım yapacak arkadaşlarda acele etmesinler fed yaklaşırken bazen piyasa verileri umursamaz ve veriler olumluda gelse genede düşebilir ytd

Not: Altın ons gümüşün toparlanmasını sağlayabilir, bu verdiğim bilgi uyarı niteleğindedir, panik yapmamanızı fakat önleminizide almanız, yatırımınızın riske girmemesi için iyi olabilir. Yinede son kararların size ait olduğunu unutmayın bizler sadece uyarıyoruz. umarım toparlar ve düşüş olmaz diyim ytd

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Ahh kardeşim ahh ne emekler yapmışsın eline emeğine sağlık Allah boşa çıkarmasın inş

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@ronx alt grafik dediğim. o tarihte herkes 6tl beklerken ben dip burayı verdim ve düştü oraya çıktı bir dahada bu rakam görülmedi.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an bu kanalın altında dolanıyor gümüş ons ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Grafiği incelediğimde güncel durumuna göre 23,80 altına düşmemesi gerekiyordu, fakat 29 ekim 16:48 de bu desteğin altına sarkmış ve 4 saatlik grafikte daha yakından incelediğimde ise 23,60 a gidip 23,90 a doğru gelmiş fakat geçememiş. Eğer bu hafta içinde geri kanala dönemezse düşüş ihtimali artacaktır ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Geçen düşmeden 7,60 larda attım bu grafiği, gelen rakamlar ortada ytd not: Dediğimin tersi oluyormuş ya hani :)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

7,19-7,35 ve 7,19 -7,45 yapmıştı düşüşten sonra ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Fed ne zaman baskıyı bırakırsa :))

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

O Zaman 7.19 dan donmuş muydu hocam bu arada gümüş onsa kaçta geviceksinz dolardan

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şimdi 23600 gelirse ve dönerse şayet bu dolar kuru ile
23600/31,10x9,48=7.19tl gümüş ilk düşüşte önce 7,30 biraz oyalanmıştı ve devamında 7,19 a düşmüştü gene aynısı olabilir ytd resmen dejavu yaşatıyorlar tek fark o zaman dolar 8,50 idi şimdi 9,50 ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sizi uyardım bu konuda şu an ons 23,90 ı test ediyor, altına sarkarsa 23,60 ı test edecek dönemezse durum kçtü o yüzden acele etmeyin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

peki teskur ederiz ?

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Filizgrk @Kocaeli_4141
Bu rakamlar kanal içinde gezindiği sürece geçerlidir. atıyorum fed konuşmasına yakın yada fedden dolayı eğer olumsuz kararlar olursa, tam dip yapmaya giderse Günlük grafik onun dibi 22xxx ve 21xxx lere kadar inebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bir dahaki tepesi 9,72 geçerse 9,94 gibi bir rakama denk geliyor ytd

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Abem bu sefer kötü patlicak
Yeterki büyük bir haber gelsin çift rakamları gorucez mahlesef ülke için iyi deyl tabiki
Doları dipte yakalayıp girip yatmak lazım

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Borsada herşey mümkündür, yani tekrar desteğe gidip daha fazla güç topayıp yukarı atabilir ama bahsettiğimiz dolar olunca, en ufak haberle bile yukarı atabiliyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Burdan mi yapar hocam
Yani 9.35 gelip ordan yapamaz mı diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

enine boyuna inceledim, gap yüksekliği ile bugünkü 9,42 seviyesi arasındaki mesafe yükselen kanalda tepe ile dip kadar, yani dolar dip yapmış gözüküyor, devamı çıkış şeklinde olması gerekiyor tepeye doğru gitmesi lazım. Şimdide bir tepe denemesi yapabilir yani ondan sonra düşebilir gene ytd

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Bende doları düşüş bekliyrm
Orda durmaz salar artık bir sonraki raunta 10.20 yapicak

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

grafikte var evet aşağı giderse verilerden dolayı şu an orta seviyede yani 9,34-9,28 alta giderse 9,20-9,18 onunda altına sarkarsa 9,02 kademelerine geçebilir. Dolar şimdilik toparladı ama evet düşebilir genede ytd

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Kardeşim doların düşme durumu varmı 9300lere

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık, bilgi ve uyarılarınız için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdilik dönmüş gibi gözüksede 23,60 a düşme ihtimali var grafikte, ayrıca dolarda alt seviye 9,28-30 altına sarkarsa 9,02 ye gitme ihtimali var, üste atarsa 9,69-9,70 civarına gidebilir, üstüne atarsa 9,94 gibi bir rakama tepe yapabilirmiş. Dolarıda izlemek lazım hafta içi veriler geldikçe durum değişir. ytd

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

arkadaşlar grafiğe baktığımda her ne kadar çıkış gözüksede tüm grafiklerin özeti kısa vadede 1 saatlikte çıkış gözüksede daha kısa grafiklerde tekrar aşağı düşme ihtimali var. yani yukarı çıkıyor diye gaza gelip full girmemenizi, parçalı işlem yaparak yatırımınızı riske atmamanız konusunda uyarayım, onun haricinde eğer burdan dönüp tepe yapabilirse, hedefi 25,30 görünüyor. (çıkamayabilir ama görünen o arkadaşlar) Eğer alta düşerse grafikteki rakamlar hâla geçerlidir önce 23,60da durmayı deneyebilir, duramazsa yükselen kanal benim grafiğe göre iptal oluyor, yani düştükten sonra tekrar kanala dönmesi lazım aksi taktirde kademeli düşüş başlar tekrar ytd

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Şu kapanış verileriyle toparlamış sayar mısın

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

@Ademcan öğrenmek istiyorsan doğru adres bu

Filizgrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

anladım onu bilmiorm yalnız

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Evet terste kalıcak durum da pariteyi kullan

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

parite işlemini bilmiorm gümüşle dolarım aliorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Bak bende 7.58 den aldım baktım düşüyor dolara geçtim gümüş ons 24.30 sakine şimdi gümüşe geçsem 23.90 dan 230 küsur gram arttırmış oluyorum. Bi araştır oariteyi

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

nasıl bilmiorm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum