Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 21:17:02
EUR 34.7938 21:17:02
USD 32.5890 21:17:02
ALTIN ONS $2394.7350 21:17:02

Konu: Yukarı döner mi?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yukarı dönme ihtimali daha fazla ama formasyonların çalışacağının garantisi yok.

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

7BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ek çıkışa başladığı seviyeden tepeye fibonacci çektiğimizde dolarda 0,618 seviyesine kadar yani 8,98 e kadar geri çekilmeler aynı zamanda gümüşte de alım fırsatı verebilir.0,786 8,90 ı aşağı kırması ise düşüş anlamına gelir.

11 Hazirandan beri tekrarladıkları dolar aşağı altın ons aşağı rasyo yukarı manipülasyon yapmaları halinde çok kısa bir süre 22 dolar seviyesine çekilip sert bir şekilde yukarı sıçrayabilir. Bu çok zayıf bir ihtimal ama alım yapanların aşağı doğru talimat dizömeleri faydalarına olur.
Bu durumda daha önce belirtiğimiz 6,35 lere vurup süratle yukarı dönebilir.
6,72 6,68 dibe 6,35 hatta aralara da aşağı yukarı da 7,26 7,40 7,60 seviyelerine talimat girilmesinin sanırım bir zararı olmaz. Bu şekilde al sat fırsatları yakalanabilir. Tabi satılan vaktinde yerine konmazsa çok sert yukarı çıkışlarıda göze almak lazım. Aldığımızı TL karı olarak kabullenip elde kalanla devam ederiz.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaallah. Unutmuşum onu da ekleyeyim.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size de siz de sağ olun.
@Abdullahbaba ve aleykum selam.

Ben de moral olsun diye kısa vade bakış açısıyla daha önceki dip en son tepe ve daha sonraki dibi de daha aşağı düşmeyeceği varsayımıyla fibonacci çektim inşaallah günlükte 0,786 kırılır ve yukarı yönlü devam eder.
Bu grafiklerde günlük al satçılar için.

Yeşil çizgiyle belirlediğim yerlerde daha önce dirençken şimdi destek noktası durumuna dönmüş durumda geri çekilme durumunda buralardan alımlarla tekrar yukarı yönelmesi ihtimali de var.

Ben 6,74948 den bir parça çıktım ve çok küçük parçalar halinde en son 6,95758 e kadar devam ettim bu şekilde yükseldikçe çok küçük parçalar halinde çıkışlara devam edip düzeltme durumunda ya Dolar kuruna göre çıktığım her parçayı ayrı ayrı veya çıkış ortalaması üzerinden gram artışıyla yerine koyacağım.

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sn Reşat emeklerinize sağlık bilgilendirmeler için sağolun hayırlı hafta sonları

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Senin grafik nerede ? Sana kim yazdı . acaba neden bahsediyorsun hiçbir fikrim yok.

hadra688 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hadra688 ()

Kardesim benim grafikten bahsettin sandım kusura bakma grafik simdi arkadaslarin eline emegine saglik ama baronlarin top kosturudugu bir sahnede inan lutven grafik cizsn arkadaslarimi tenzih ediyorum uzerine basa basa, soyluyorum ama baronlar o grafigi yukari cizdirir bir gecede bunu demek istiyorum hemde ok gibi anladiniz umarim

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu sorunun benle alakası nedir?

hadra688 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hadra688 ()

Dolarin 1 gece 2011 yili nisan ayinda 49 dolar oldugunu hesaba katinca o grsfik nasil cizliyor bir anlatirmisin guzel kardesim 16 dolardan 49 dolara ne dmeek istedigimi iyi anlamissindir

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize sağlık. Fibo çok güzel bir sey:)

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Dostum mesaj trafiği yoğun olunca atıyorsunuz sistemden siteye düşmesi 2-3 dakikayı bulabiliyor. Tabi o zamana kadar da mesaj arka sayfalara düşüyor. Problem bu çözebildiğim kadarıyla.

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Emeyine saglik Allah'a emanet

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Emeğine sağlık güzel tespitler yapmışsın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geri dönüş için teşekkür ederim hayırlı hafta sonları bereketli kazançlar anladığım kadarıyla okutmamak için ellerinden geleni yapıyorlar galiba sadece siz okuyabildiniz.

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık, okuyoruz dostum, sağolasınız

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu resimlerin kıymetini birgün bu sayfa anlayacak . yt

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize sağlık . tskler . fibolar güzel olmus . ytd.

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Elinize emeğinize sağlık sayın Reşat Bey,
İnşaallah öngördüğünüz şekilde çıkış devam eder.
Takipteyiz...
İyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Ben okuyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorumum çıktı mı okuyan var mı?

11BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Haftalıkta 23474 direncini kıramadan kapatacağa benziyor.

22,251 e kadar geri çekilme düzeltme olarak kabul edilebilir. Yön yukarı devam eder.
21,889 altına inmesi durumunda ise bir düşüşten bahsedebiliriz ki o zaman çok daha hızlı bir şekilde yukarı çıkar, bu da işlerine gelmez, çünkü aşağıda çok fazla alıcı bekliyor.
Mümkün olduğu kadar oyalama taktiğine devam edeceklerini tahmin ediyorum. Beklentim düzeltmeler olsa da yükselişin devam edeceği yönünde ve artık alım yapacaklar için önümüzdeki iki hafta belki son fırsatları verebilir. Belki de vermez.
Destek ve dirençleri en tepeden dibe geniş bakış açısıyla fibonacci çekerek hesapladım. Gün içi al sat için değil. Farklı noktalardan çekilerek farklı değerlere ulaşılabilir.
Yanılabilirim doğrusunu Allah bilir. Herkese hayırlı hafta sonları bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah cc razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Elinize sağlık,
Bir ihtimal olsun o da yeter.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum