Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 09:16:56
EUR 35.0019 09:16:56
USD 32.5707 09:16:56
ALTIN ONS $2318.6750 09:16:56

Konu: Yukarı döner mi?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yukarı dönme ihtimali daha fazla ama formasyonların çalışacağının garantisi yok.

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Gören gorsun işte ya . halep ordaysa arsın burda . resme baksın haksız birşey varsa farklı birşey varsa konusablir . bilgi alışverişi yapıyoruz sonucta . ytd li.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eyvallah kardeşim teşekkür ederim. bu kadar net konuşmak sonra sıkıntı oluyor sayfa da biliyorsun:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Senin ornegin resimli hali o yüzden göstereyim dedim :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet işte orası 20.5-8 gibi bir yer olur:)ytd
Heh bende onu diyorum fibo fibo:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Üsteki grafik dibi 21.39 olursa işler! yoksa çöp olur! bu grafiğin işlemesi için önce 23.47 üstü net kapanışlar lazım... aşağıdaki grafikse yaklaşık olarak şuan işleyen grafiğimiz... arkadaşımızın eline sağlık hayırlı geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Periyot dikkat edersen hep aynı

2 fibo dusus .

1 fibo cıkıs . Kıramamış

Yine 2 fibo dusus yapmıs . ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Periyot ytd bakarsın.

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Tesekkurler onceki yazdiginizda girdim zaten talimat 3 farkli rakama tesekkurederim umarim alabilirim

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Faydalı bir öngörü, tşk. like.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir önceki yükseliş trendine baktığımızda aynı formasyon oluşmuş ve noktası virgülüne tam 0,618 seviyesinden yukarı dönmüş

Şu an gene ters omuz baş benzeri bir formasyon var gene aynı seviyeye geri çekilip yukarı dönebilir bu da alım yapacaklar için iyi bir fırsat olabilir. Dolardaki oynaklık gümüşte TL bazında destek direnç belirlemeyi zorlaştırıyor ve ille de aynı seviyeye inecek diye bir şey de yok ama isteyen buna göre talimat dizebilir.
Şu anki dolar kuru üzerinden bu formasyonun çalışması şartıyla 9,32/31,1x 22,251 = 6,668 civarı çok iyi alım fırsatı olarak görünüyor ve benim talimatlarımdan biri 6,68 manuel olarak ta duruma göre 6,80 hatta 86 ya kadar kadar çıktıklarımı parçalı girebilirim. Herhangi bir manipülasyon durumu oluşursa yani daha önce defalarca yaptıkları gibi dolar aşağı altın ons aşağı rasyo yukarı yaparlarsa daha alt rakamların görülme ihtimali çok az da olsa var daha alta da talimat dizmenin hiç bir zararı olmayacağını düşünüyorum.
Geri çekilmeler olsa da önceki işaretlediğim alanda olduğu gibi yukarı devam etme ihtimalini daha yüksek görüyorum ve fırsatlarını kaçırmak istemiyorum

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Biraz alim verseydi artik geceye kadar bakamam ogle arasi bitti ben ancak bana drek yazilanlata bakarim vakit bulabilirsem

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Elinize emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

eline emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf_Dagdeviren ()

Teşekkürler Reşat kardeşim. Özellikle sadece grafiği atıp karman çorman cumleler yazmadigin icin. Yine herkesin anlayacagi bir paylasim.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı ihtimal az ama uç rakamlara talimat vermenin zararı olmaz, daha önce bu seviyeden manipülasyon yapılmış ayrıca 3 yer daha işaretledim. Daha önce talimatlarla düşük fiyatları yakaladığım oldu.
Yukarı talimat vermek sakıncalı olabilir. Full gümüşte olan için belki 7,26 740 760 seviyelerinden olabilir. Geri yerine koymak şartıyla. Ben uzun vadede çok yüksek getiri sağlayacağını düşündüğüm için elimdeki oranı düşürmek istemiyorum. Yukarı doğru çok küçük parçalar halinde çıkış yapıyorum.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu kadar dusme ihtimLi varmiki ons dusuk zaten usd nin dusecegi de yok gibi

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hayirli geceler.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağı 6,68 ve manipülasyon ihtimaline karşı da 6,35 ve 6,16 talimatları dizdim yukarı ise talimat vermedim çünkü küçük miktarlar dışında çıkış yapmayı düşünmüyorum, çünkü böyle diplerin arkasından süratle yukarı sıçrama yapıyor elimdeki gümüş oranını düşürmek istemiyorum. Herkese hayırlı geceler bereketli kazançlar. Görüşmek üzere.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu da geçen sene aynı dönemler, Sizce gene olabilir mi ya da daha fazlası ?

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Eline emeğine sağlık reşat kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Çancılar_pet_ ()

Aynen doğru tespit edilmiştir dostum
Like verildi efem

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş doların bu kadar güçlü durduğu bir dönemde iyi direniyor bu da aşağı doğru düzeltmeler olsa bile sonrasında çok daha yukarı gidebileceği konusundaki ümitleri artırıyor ve bir süredir altına karşı da bariz bir üstünlük sağladı öncülüğü gümüş yapıyor.

Kısa vadeli baktığımız önündeki direnç 23,554 burayı iki kere denemiş üçüncü kere denerse büyük ihtimalle kırar. Bir önceki yükseliş denemesinde yaptığı tepe olan 24,868 üzerine atabilirse trendin yukarı dönme ihtimali kuvvetlenecek.

Geniş bakış açısıyla en tepeden dibe fibonacci çektiğimiz zaman ilk direnç 0,236 23,474 buranın kırılması durumunda 0,382 24,739 a kadar rahat gidebilmesi lazım yani yukarıda belirttiğim 24,868 değerine yaklaşır.
Ben takipte olduğum süre içerisinde yükseldikçe küçük parçalar halinde çıkıp düzeltme durumunda TL de ekleyip parçalı olarak fazlasıyla yerine koymayı düşünüyorum.
Son duruma göre de alta ve üste parçalı talimatlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geçen sene 6 Kasıma kadar 8,59 u geçmiş 16 Şubata kadar da 6,88 e gerilemiş dolardakiler aynı rakamı görebilmek için bir seneye yakın beklediler. Yükseldikçe dolara giriş yapanlar bu sefer gene uzun süre beklemek zorunda kalabilirler. Bekleyip göreceğiz inşaallah. Grafikte net bir şekilde görünüyor. Ben ümidimi kaybetmedim inşaallah sabırla bekleyeceğim.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Saol dostum eline saglik gercekten hic tik yok bunlqr mudahale etmezse yarin felan cumaya kadar 10 olur yazik gunah

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mülteci kozunu oynamaya başladı şu ana kadar Almanya dolar cinsinden yaptığı taahüdün 0,67 kadarını Türkiyeye ödemiş ama taahhüt tutarını artırdı. Tabi diğer avrupa birliği ve amerikanın da taahütleri olsa gerek bu önemli bir koz.
Bunun haricinde svap anlaşmaları ithal ikamesinin sınırlaması ihracatın desteklenmesi tarzında maliye politikası ve daraltıcı para politikası olabilir.
Şu ana kadar panik görmedik.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Dostum dolara nasil bi mudahale gelebilir neyle mudahele edecekler(insallah ederler cok kotu)

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Eline saglik

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Elinize saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum