Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 12:47:23
EUR 35.0057 12:47:23
USD 32.5660 12:47:23
ALTIN ONS $2347.6100 12:47:23

Konu: Yukarı döner mi?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yukarı dönme ihtimali daha fazla ama formasyonların çalışacağının garantisi yok.

Yorumlar (82)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

sonra satamadan terste kalmasınlar ustaaa ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda belirttiğim hedef geldi 24,868 üzerine atıp üstünde kalıcılık sağlayabilirse yükseliş trendinin başlama ihtimali kuvvetlenecek.

7,33582 den girmiş olduğum kısmın altıda birine yakınını 7,62354 ten çıktım yukarı doğru parçalı çıkıp düzeltme yapması durumunda TL de eklemek suretiyle inşaallah fazlasıyla yerine koyacağım yükseliş trendinin başlaması durumunda da gerekirse daha yukarıdan alacağım, önce TL karı mümkün olursa da gram artışı.

1BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Rabbim her daim helalinden kazançlar nasip etsin. Allah'a emanet olun saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Güncel hali, düzeltmeler olsa da alt yorumda belirttiğim hedefe doğru ilerliyor inşaallah devamı gelir.
Problem yok bilgisayarı yeni açtım.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

inşllhh gardaşş

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Yoksunuz bir sorun yoktur umarim

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık
Grafik Güncel hali var mı
Tesekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Al yorumdaki değerler çok kısa al sat için.

Normalde 0,236 yı kırdığı zaman 24,739 a kadar gitmesi gerekir burada karar bölgesi takip ediyoruz, inşaallah kırar ve 24,848 üzerinde kalıcılık sağlar da trendin yukarı dönme ihtimali kuvvetlenir o zaman tekrar değerlendiririz. O kadar çok manipüle edildiki adım adım değişik açılardan takip gerekiyor. Benim se bilgim yeterli değil. Burada aslında ustalara iş düşüyor. Beklentim yukarı yönde devam ediyor.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Ellerin dert görmesin masaallah kardeşim
24.20 bu kez geçilir mi acaba

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Kardeş emeğinize sağlık, senim kafam karıştı bu düşecekmi çıkacakmı çözemedim. Merkez bankası da bi ters köşe yaparsa ğümüşün cenazesi kalkar o zaman. Zarar azaldı hele bi çıkalım kurtaralım derken daha beter zarara düşme ihtimali açıkça korkutuyor beni.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok ilginç gene tam 0,5 e vurup geri dönmüş gibi görünüyor alt yorumda da aynı durum var, onun altında 0,618 23,796 geri dönüş seviyesi var.
0,786 23,688 in kırılması halinde ise düşüşe işaret ediyor beklemek gerekiyor.
O zamanda bir önceki diplere ve tepeye fibonacci çekilerek takip edilebilir. Örnekler :

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Elinize sağlık. Trend döndü diyebilirmiyiz artık! Yoksa coniler mi belirleyecek?

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tepe aşıldı ve alt yorumlardaki geri çekilme seviyeleri çok şükür çöp oldu. Tepe belirlendikten sonra önceki diplere fibonacci çekerek çok kısa vade al sat için yeni seviyeleri belirleyebilirsiniz. Örnekler :

Tepe yükseldikçe önceki diplerden çekebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İki gün önce alt yorumu sanırım okuyan olmamış şu an erken ama tekrar sorayım sizce olur mu?

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tam alt yorumda gün içi al satçılar için belirttiğim 0,5 noktasından dönmüş görünüyor. Alttaki yorumlardaki bilgiler hala geçerli.

1BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Guzel calisma emeginize saglik bilgilendirme icin tesk. ben Bu sagliksiz yukselislerden sonra gr gumuste 6.55 emir vardi onu bile iptal ettim . son bir sert dip yapma olasılığı artiyor.

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bilgilendirmeler için sağolun elinize sağlık

7BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki günllük grafik geri çekilme noktaları gene geçerli olmakla birlikte...
Bir de çok kısa vade günlük al satçılar için geri dönüş yerlerine baktım. 0,5 fibonacci değeri değil, ancak sıklıkla geri dönüş yaptığı yer olarak teknik analizciler tarafından eklenmiş bir değer, 0,618 ise fibonacci geri dönüş değeri. Geriye doğru incelediğimizde 3 kere aynı bölgelerden dönmüş, siz de saatlik grafiğinizden bu şekilde fibonacci çekerek takip edebilirsiniz 0,786 değeri altına uzun zamandır inmemiş bura kırılırsa düşüşe işaret eder ve beklenir. Ben doların durumunu da dikkate alarak alımlarımı doların durumunu da dikkate alarak inşaallah manuel olarak bu şekilde gerçekleştireceğim. Tabi dolardaki düşüş gram TL de daha aşağılara düşme riskini de beraber getiriyor.

Bu en son çıkış 0,5 e yaklaşmış.
Şu an 0,5 23,553 seviyesine yakın bir yerde mevcut dolar kurundan hesaplarsak ki bu işimizi zorlaştırıyor çünkü değişkenlik halinde ve alım yaparken dolardaki düşüş riskini de göze almak gerekiyor.
9,29/31,1x23,553 = 7,0356 0,618 seviyesi ise 23,420 9,929/31,1x 23420 = 6,9959
Bu şekilde hesaplayabilirsiniz ille de buralardan dönecek diye bir şey yok 0,786 seviyesini aşağı kırması ise düşüşe işaret ediyor. bir alt kanala iner takip etmek gerekir.

Bu da bir önceki dönüş neredeyse 0,618 den geri dönmüş

Bu da ondan bir önceki 0,5 0,618 arası bir yerden dönmüş.
Ben altlara gene uç noktalara inşaallah talimatlarımı dizeceğim

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam.

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ek olarak düzeltme yapabileceği maksimum seviye son dip ve son tepeye göre şu an
22,499 bu da şu anki dolar kuruna göre 9,31/31,1x22,499 = 6,735 tabi buraya kadar ille de düzeltme yapacak diye bir şey yok dolar kuruna göre de değişebilir. Buradan yükseliş devam edebilir. 22,029 un aşağı kırılması ise düşüş anlamına gelir ki böyle bir şey olması durumunda hızlı bir şekilde daha yukarı atar diye düşünüyorum. Beklentim yukarı yönde tabi yanılabilirim de doğrusunu Allah bilir.

Ben çok küçük parçalar halinde en son 7,17258 den çıkış yaptım yükselmesi durumunda gene bu şekilde devam edip düzeltme yapması durumunda ise TL de ekleyip inşaallah fazlasıyla yerine koyacağım.
Aşağı talimatlarım duruyor yukarı ise talimat vermiyorum çünkü gümüşten uzun vade de beklentim yüksek ve gümüş oranı mı azaltmak istemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Valla bu piyasada neyin ne olacağı hiç belli degil kardes kimse her şeyi bilemez zaten.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Abi direnc 23.8 demi?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

zaten gr olarak 7,30 a kadar benimde beklentim dahilinde:)
ons olarak henüz net değil yine diyorum, altın ons 1796 üzeri kalmalı gümüş ons da 23,55 üzeri kalmaya devam etmeli ve çoklu kapanışlar yapmalı! gümüş ons burada kalmaya devam ederse 23,8 altın onsda 1833 takip edilebilir!
ayrıca yaptığım yorum günlük grafiklere göre yapılmış bir yorumdur! anlık yorum yapmıyorum dikkat ettiniz mi bilmiyorum.. var mı başka sorun kardeş?23,55 in önemini biz 2-3 haftadır söylüyoruz, sen şimdi görmüş olabilirsin...

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hocam biraz geri çekilme olurmu sizce alım için fırsat verirmi

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Yukselis oldu simdilik kardeş.

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

İyi ki varsın kardeşim
Eline emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha öncesine baktığımızda gene 0,618 seviyesine çekilmiş yukarı dönmüş fakat devam edememiş fakat bu sefer durum farklı ben yükselişlerde çok küçük miktarlarda çıkışa devam edip geri dönme durumunda TL ekleyerek fazlasıyla yerine koymayı planlıyorum. Yukarı ihtimalini daha kuvvetli görüyorum. Gene de güncelleme yapmak şartıyla aşağı talimat diziyorum. Yukarı ise talimat dizmiyorum.

Geri çekilebileceği seviye 0,618 ama dolardaki yükselişe rağmen şu ana kadar bir geri çekilme söz konusu değil ve artık öncülüğü altın değil gümüş yapıyor.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Millet yükseliş havasında o yüzden dedim:)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum