Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 09:28:19
EUR 34.8814 09:28:19
USD 32.4621 09:28:19
ALTIN ONS $2331.6000 09:28:19

Konu: 22.18 onsu aşabilecek mi?

⭐⭐iknownothing ()
Gümüş

Gördüğümüz gibi burada mola verdi. Bakalım aşabilecek mi? Henüz bir fikrim yok. Ancak MACD biraz şişmiş mi ne?

Yorumlar (60)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

evet ben bekliyorum y td

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Teşekkür ederim anlayışınız için

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dedim ısrarla dinlemedin; )) estağfurullah olur öyle dalgınlık halleri. Olur mu hicc deme öyle gerçekten üzülürüm. Olur insanlık hali

Acemi_gümüş_tüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

Yoldaş hakkını helal et borsa için olanmış baktığım kafanı da karıştırdım üzgünüm

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Yatay seyrediyor rahat 6.5” ye yolu var gider

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

ok ama ben sattım diye sende satmayacaksın seninde takip etmenlazım araştırmanlazım bilgili birşekilde satmanlazım üstadım

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Gumuş ons 22.2.. gecemiyor ufak geri cekilme olamazmı

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Sayın ustam bizi de etiketlermisiniz!

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Satarsan benide unutma usdat

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_gümüş_tüccarı ()

hayır trent yükselişte satarsam yazarım

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Sattınmı usta

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Amin cümlemizin inşaallah dostum

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bekir Develi'nin rutinle ilgili bir videosu hatırıma geldi. Meğer ne büyük rahmet varmış rutinde. Bir daha rutinden şikayet etmemeye söz vermiştim. Sizi de şükür içinde görünce yüzüm güldü. Allah şükrümüzü arttırsın.

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Olmaz mı sayın hocam. Uslubunuz ve yaklaşımınız içinde ayrıca teşekkür ederim.

3BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Çok şükür dostum dostlara selam veriom dostların selamını alıyom arada al sat yapıyoz yok Bi yaramazlık

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim. Faydamız olduysa bahtiyarız.

Koray27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Çok teşekkür ederim sayın iknowthing. Çok sağolun değerli bilgileriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ve aleyküm selam değerli dostum. N'apalım, fakiri adam yerine koyup sual edenlere gözün gördüğü kadar idare lambası hükmünce ışık tutarım. Siz ne edersiniz?

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Selamun aleyküm dostum ne edersin

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

22.22 vardığı son nokta gibi görünüyor şimdilik. 21.81'e kadar geri çekilme beklenebilir. Ancak fazlası aldığı mesafeyi geri verdiğini gösterecektir. 21.71'in de altına gitmesi halinde can sıkıcı 21.40'lar; daha sert geri çekilmelerde ise iğne attığı 21.06 beklenebilir. YTD...

1BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Bilgilendirme için çok sağolun hocam, çok teşekkürler ikinci denemeye bakacağız artık. Ytd. Olaraktan

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Saat 20.30 daki 15 dakikalık indikatörler çok kısa iki sat verdikten sonra al sinyali üretmiştir. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ancak ikinci kerede de geçemezse, gücünün bir kısmı kırılabilir. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Şu aralar 22.18'i yeniden test etmek için güç topluyor diyebiliriz. Güçlü satış gelen direnç noktalarının geçilmesi zaman alabiliyor.

1BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Sayın hocam, son durum nedir acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum