Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:04:19
EUR 34.8238 00:04:19
USD 32.3379 00:04:19
ALTIN ONS $2301.8900 00:04:19

Konu: btcusd, gann fan grafik calısması

⭐⭐drtunahan ()
Bitcoin

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Anlayana bu kadar özet yeter, gerisini Gann teiremine bakarilirsiniz , bu kadar net çizim başka hiçbir teiremde yoktur

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspar ()

Merhaba hocam gann ilgi alanımdadır. İyi bir hocadan ders almak istiyorum tavsiyeniz var mı %)

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

GANN TEOREMI , bilmeyen Google amcadan öğrenebilir, HİÇ şaşmaz, bilen kişi hemen hemen hiçbir paritede kaybetmez, en iyi yorumcular onlardan çıkar

Gringo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

birine_bakıp_cıkacam ()

Bu arkadas tarot fali bakiyor sanki 1 yildir yaptigi yorumlarin %90ninda ayin durumuna gore yatirim yapiyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

İyi akşamlar bende aylar öncesi ne alakası var demiştim dolunayla öyle bir alakası varki
Günler öncesi uyarmışlardı ağzımızı ayırdık pat yerle bir oldu

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

İyi geceler hocam nasılsınız?
Sizin bu nokta atışınız sayesinde zarardan kutrtulmuştum
Sizden ricam alım için ne kadar beklemek gerekir 10 gün mü?
Ve yükşeliş ne zmn başlar?
Cvp için şimdiden tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Hocam 37500 aşşağısı var mı sizce siz de dip orası mı?

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

cıkksss olmamıs ustad :))) sayfada en populer olan rsı ve macd cunku kafana gore yorumlayabılıyorsun kafayı yukarı kaldırdımı yukselıcek boyun egerse dusecek demek oluyormus :)) ama bılmıyorkı ınd. ler fıyata gore yon belırlıyor. hep bır adım gerıdeler farkında degıller :)))

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Gann teoremne göre 20 Eylul dolunay tesiri /- 2 gün devam eder ve coinler bu süreçte geliş yönüne göre dip yaparlar. 1 ay önceki düşüş de yine dolunay etkileşimi ile tetiklendi. Buna göre düşüşün yarin gün kapanisina kadar tesir etmesi beklenir. Ayrıca 23 Eylül gün dönümü tesiri dolunay tesirini daha da etkin kılabilir. İşin kötü yanı gün donumlerinin /- 10 gün etkin olabilmesi

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Ben mavi mavi çizginin altında sol tarafta görünen keskin yükselişin başladığı noktalara kadar çekilme ve ikili dip beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

ama bu sacmalıgın ıcındesın farkındaysan :)))

Alpslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Olası dahackötü senaryoda lacivert interfan çizgisine kadar düşüş beklerim

EmreT19 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Herkes 37k da almayı düşünür peki herkese yedirirler mi böyle bir kazancı?

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Düşeceğini söyleyen herkese herşeye saçma gözüyle bakıyorsunuz ama düştüğü gerçek. Gönül yükselsin istiyor ama yükselecek diyen herkes terste maalesef

Alpslan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

EmreT19 ()

Tamda böyle olayı yakalayan bir arkadaş var tebrik ederim. Ama bu sefer bir tık daha aşağılara indirecekler çünkü 37k nın dip olduğunu düşünen herkes o seviyelerden giriş yapar. Onları terse düşürmek içinde bir miktar daha 28k ya indirirler kimse dipten almış olmaz tam tersi istedikleri panik ve zararkesler başlar. 28k ya düşeni herkes almaya cesaret edemeyecek durumda olur. Ama onlar aldığı gibi uçururlar

0BeğenmedimŞikayet

Alpslan ()

Bunlar saçma , Gerçek olan tek şey yarinki Kel, in açiklamalari:)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Elinize sağlık, GANN analizi ve ay döngülerinde görünene göre yorumlayabilir misiniz görüşünüzü merak ediyorum. Ben bu tabloya bakınca ilk hedefi 37.303 görüyorum ve yükseliş beklentim de bu bölgeden sonra zaten ama grafiğin devamını da yorumlamanızı rica ederim kendi tarzınızla :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum