Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 18:12:34
EUR 34.8679 18:12:34
USD 32.5572 18:12:34
ALTIN ONS $2319.7250 18:12:34

Konu: Haftalık değerlendirme ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

Arkadaşlar herkese iyi hafta sonları bundan sonra hafta sonu kapanış sonrasında böyle haftalık değerlendirme yapıp sitede günlük yorum yapmamayı planlıyorum, burda siteye 3 kuruş yararı olmayıp , gelip sağdan soldan laf atıp ve ya yazacak fikri olmamasına rağmen benim attığım mesajlara ve ya bana mesaj yazanlara negatif puanlama yapanlalarla piyasanın her hareketine reaksiyon verenlere harcayacak enerjim kalmadı
Full alım yapmayın diye dilimizde tüy bitti , tek ürüne odaklanmayın sepet yapın diye yorulduk, el de her daim Tl tutun tekrarından sıkıldık, porföyünüzü yönetin risklerinizi bölün stratejinizi belirleyin demekten bir hal olduk hala gelip bir iki rakam üzerinden ben bildim sen bilemedim tartışması yapmak küçüklerin işi
bu çalışmaları bir müddet hem Altın hem gümüş sayfasına atacağım emeğe saygı hangi sayfada varsa ilerde sadece oraya atacağım isteyen profilimden bakabilir

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bak bu grafiğin altına yazan @Serdengeçti34 @_delioglan_ @Metince_ @Kadirgs ve senin likelar silindi

izzooo_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

izzooo_06 ()

Tmm haftalik yazdin abi ama ani soru sorma ihtiyaci duydugumuzda yardimci olman gerekio ben isin butarafindan bahsettim ben yine etiketliyecegim seninde cevap verecegini düsünüorum allah gönlüne göre versin sende sevilosun abi.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

mahrum bırakmadım kardeşim haftalık ne bekleniyorsa yazdım kendimce
yol haritası belli herkese verdiğim cevaptan önünü arkasını bilmeden bir şey çıkmaz böylece seviliyorsun

izzooo_06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Bende piyasalara bir haber sızdırıldı bunun fiyatlamasi yapılıyor diye düşünmeye başladım.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah kardeşim haftanın önemli iki konusu
fed varlık alımı azaltma faiz artışına 2023 ten önce yok işareti
mb %80 pas geçmesini bekliyorum bu kararda fed detayı öenmli olacak indirim beklemiyorum bu ortamda indirim yaparlarsa pimi çekerler aslında öyle bir sarmala girdik ki artış yapmaları lazım

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

izzooo_06 ()

Abi öncelikle bu senin yaptigin 1 pireye yorgan yakmak, sen bu sitede endegerli 5 üstad icinde hakan abiyle beraber zirvedesin benim gönlümde, bu sözlerim sana tamamen intizar olur, sen beni yanlis anlamassin biz seninle birebir fikir alisverisi yapmaktan mutluyuz, ama sen bir kac mesnetsiz icin bizi burada bilgi ve tecrübelerinden mahrum birakacaksin buda senin tarzin deil, hakkinda deil kusur ettimse affola.

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Eline yuregine saglik Muratım çok tsk ederiz.

5BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bu da dxy eklemedim sanırım
herkesin alımı satımı bereketli kararları isabetli olsun

1BeğenmedimŞikayet

Kadirgs ()

Meraba Murat abi hoşgeldin
Eline sağlık güzel çalışma
Birde endexe göz atsanız :)

1BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Kiymetli ustadim , inanin bu cumlemi en kalbi duygularimla yaziyorum.
Bu sayfada çok faydali 10 kişiden biri sizsiniz, sizi uzen şahıslar
Sizin burdaki başarinizi cekemeyen
Kisilerdir, şunu da belirmek isterim
Sizin burda olmaniz bizim gibi acemi yatirimcilar icin buyuk bir avantaj bizim açımizdan. Allah razi olsun

1BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Eline yuregine saglik kendine iyi bak hickimse için üzülmeye değmez emin ol.. @Murat5635

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum