Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:22:16
EUR 34.9839 21:22:16
USD 32.2051 21:22:16
ALTIN ONS $2414.8350 21:22:16

Konu: Ben yaparım diyene Yt Sabrederim diyene ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar tamamen senaryo dur ne olur ne olmaz bilemem risk anlayaşına göre istersen uygula istersen uygulama sabrederim ben, çok uzun vade yatırım yaptım beklerim diyorsan hareket edip riske girmezsin ama o zaman da gece gündüz burda yorum okuyup stres ile beklemezsin kapatır ekranı vadeni beklersin , piyasa bu sen bu hareketleri yaparsın gümüş uçar gider usd bekletir bu kez de ne yaptım dersin (ondan full yapmadım bölmeyi) zaten ne zaman ki sepet yapmayı full işlem yapmamamayı ve kademeli işlemi benimsersen bu işlere gerek kalmaz

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kısa vade de kolay gelmez o rakam gelecekte bu rakama alamazsin diyeyim

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Dostum demekki parçaların arası çok yakın, Ayrıca destek ve direnç bilmekte önemli, önemkli destekler kırılınca bi süre beklemek lazım alım için, direnci geçemiyorsa da satış tarafında olmak gerekir.
Zamanınız varsa paraya acil ihtiyaç yoksa sabredip beklemelisiniz. İnşallah sonunda kazançlı çıkarsınız.

somundede için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

S. a murat bey 7.40 lardan tersteyim 10 k ile nedir gelecekte ve kısa vade öngörünüz

1BeğenmedimŞikayet

somundede ()

30 parçada aldım bu sefer tersteyim ilk defa böyle bi olay geldi başıma :)

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine sağlık Üstadım, Çok güzel bir paylaşım olmuş, Parçalı işlem bence de bu işin temel kuralı, Ayrıca Pariteden de biraz anlamak lazım diye düşünüyorum. YTD Emeğine sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

daha ıyı olur uğrasmaktan kurtuluruz , onsta 1810 ları gecsee...

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eline sağlık dostum. Ben ağırlıklı olarak usd deyim zatne , elimde gram gümüş var. Sana- nalları ise dün sattığımı sayfada paylaştım. Tabiki de tek br emtiaya full girmek riskli , sepet yapıp parçalı girmek riski dağıtmak makbul olanı.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Elinize sağlık hocam

önümüzde
Hole toplantısı
ABD istihdam ve işsizlik verileri
Tr Enflasyon verisi
Ve ay kapanışları var
Bize ipuçları verecek izliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

8.41 üstüne gidersek yalniz o zaman senaryo iptal olabilir

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Bende 8.28 gelırse kademe yaparım dıyordum kı basamakları verdın, elıne sağlık arkadasım

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bu konu hakkında @hakan7038 @celik2119 @VforVendetta• @ASRN ve isteyen arkadaşların düşüncesi önemli katıldıkları ve ya katılmadıkları noktalar olabilir daha net fikirler oluşabilir

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Kardeşim Allah razı olsun senden

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kesinliklesorumluluk almam baştan söyleyeyim iyi olursa da nasipten kötü olursa da nasipten bilin :)

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Estağfrullah

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Abim çok teşekkür ederim şuan dolar yükseliyor ons düşüyor ama inşaAllah tersine dönerse bunu uygulayacağım platini de onsu yükselirse tabi aynı sekilde parite yapmayı düşünüyorum emeğine sağlık abim Hayırlısı olsun hepimiz için.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Melisada @Gzdee @Aa1 @YUSUF_ENES16 bu konu hakkında soru soran ve aklıma gelmeyen varsa özür

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum