Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:10:24
EUR 34.9839 23:10:24
USD 32.2051 23:10:24
ALTIN ONS $2414.5450 23:10:24

Konu: Ben yaparım diyene Yt Sabrederim diyene ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar tamamen senaryo dur ne olur ne olmaz bilemem risk anlayaşına göre istersen uygula istersen uygulama sabrederim ben, çok uzun vade yatırım yaptım beklerim diyorsan hareket edip riske girmezsin ama o zaman da gece gündüz burda yorum okuyup stres ile beklemezsin kapatır ekranı vadeni beklersin , piyasa bu sen bu hareketleri yaparsın gümüş uçar gider usd bekletir bu kez de ne yaptım dersin (ondan full yapmadım bölmeyi) zaten ne zaman ki sepet yapmayı full işlem yapmamamayı ve kademeli işlemi benimsersen bu işlere gerek kalmaz

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Cidden anket yapacak biri yok mu en çok yanılan hoca
Sürekli yapılsın

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Gümüş ü düşürdün altını daha sonra sanal paraları en sonunda hükumeti düşüneceksin celik arkadaş

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Buradaki kişileri tanımam sosyal medyada ki genel izlemim bu tarz insanlar Göz göre göre inkar ederler hocam biri de çıkıp özür bile dilemez hepsini vicdanı ile baş başa bırakmak lazım ah şu bilmeyenler bi sussanız acaba nasıl olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Hahh işte, ben de para bitti muro. daha alttan alamiyorum şu an:)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aslında ilk iş yangın olduğuna milleti ikna etmek hocam. Buradakiler o dumanı kebap ateşi zannediyor halen :)

2BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Ben çeliği işaretlerdim en çok yanılan için :)

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hocam yangın varken çıkaran aranmaz
Önce yananlar kurtarılır sonra peşine düşülür :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hepsi arşivde kayıtlı hocam. Eskiden iddia eden olurdu, artık arşivi bildikleri için kimse aksini söylemiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Aslında anket oluşturmalı en çok hangi hoca yanılıyor süper olur?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Daha ucuza alacağım diye hocam

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Çoğu da ben yapmadım öyle birşey diyor dimi :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Simdi kardeşim öncelikle şunu söyleyeyim benim beklentim ayrı şey piyasanin gerçeği ayrı şey

Yarın düşer se zaten yapacak bir şeyimiz yok ben sana ve senin durumunda kilere bir plan çizdim kendimce kafamda ki senaryolara göre olur olmaz onu kimse bilmemez ama amacımız bir ortalama sağlamak ve tersten çıkma süresini azaltmak

Bunu yaparken de belirtmediğin seviyelerden yapmalısın ki bir şeye benzesin yani attığın taş ürküttüğün kurbağaya değsin yoksa atma taşı elinde kalsin zamanini bekle

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Anlıyorum bu niyetle burdaysaniz gerçekten Allah razi olsun. Ancak yinede inşallah o beklediğiniz rakam gelmez çünkü alımları tamamlamak üzereyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

güzelsoru tebrikederim
Bu adam zarar ettirmek için ugraşır herdüşüşde buradadır yükselişde yokdur

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İnsanların terste kalmaması amacıyla Allah rızası için yazıyorum kardeşim.

Ekonomikss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Niye seviniyorsun? Ben nefret ederim

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Çelik Hocam burada bunları sürekli yaşıyorsun zaten bu konuda epey antramanlısın bu yüzden bencede takılma. Her fikir değerlidir özellikle iyi niyetli olanlar. Tedbir al takdir zaten Tek Olanındır

1BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

Çelik bey anladığım kadarıyla 19 dolar bekliyorsunuz, elinizde gümüşte yok, neden gümüş sayfasında yazıyorsunuz. Amacınız nedir acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben aldığım ürün düşünce seviniyorum hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@SLAVE 7.63 @By_tarafsız_adam 7.60 @Uslanmaz_35 7.50 @RiCHiE__RiCH__ 7.43 ve sayamadığımız nice usta var.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

7.60 tan alan usta var mı

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Öyle tabii. Bunlar 7.60'lardan gümüş alan arkadaşların yan hesapları zaten. Alıştık artık, terste kalınca mantar gibi türerler.

1BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Çok sabrettim öldüm artık muro. platinde düştükçe düşüyor. o ayrı bi karın ağrısı. teker teker gelmiyorlar ki

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Boş ver hocam ben takilmam böyle şeylere
Ustamin bir lafı vardi anlayanlar gelsin yeter derdi

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

yok abim unutmadım da ons düşüyor çok düşeck beklentisi de var senin beklentinde bir değişiklik var mı diye merak ettim yarın birden düşerse diye korktum(

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Niye sabır yok mu:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Yok kardeşim ben öyle bir şey beklemiyorum

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Bırakıyorum ben hadi eyvallah:)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Merhaba,
Yükseliş olmadan mı 21,20,19 ve 18'leri bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ya bu işleri bırakcan hocam ya da sabretcen :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum