Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:22:18
EUR 34.9839 21:22:18
USD 32.2051 21:22:18
ALTIN ONS $2414.8350 21:22:18

Konu: Ben yaparım diyene Yt Sabrederim diyene ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar tamamen senaryo dur ne olur ne olmaz bilemem risk anlayaşına göre istersen uygula istersen uygulama sabrederim ben, çok uzun vade yatırım yaptım beklerim diyorsan hareket edip riske girmezsin ama o zaman da gece gündüz burda yorum okuyup stres ile beklemezsin kapatır ekranı vadeni beklersin , piyasa bu sen bu hareketleri yaparsın gümüş uçar gider usd bekletir bu kez de ne yaptım dersin (ondan full yapmadım bölmeyi) zaten ne zaman ki sepet yapmayı full işlem yapmamamayı ve kademeli işlemi benimsersen bu işlere gerek kalmaz

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

o adam altın sayfasında 400deyken 1500-1200 bekliyordu. altın 500tl olmaz diyordu :) onun yüzünden herkes zararkes yapacaktı, ben ve birkaç kişi uğraşmasak. boş yapıp duruyor sayfada ondan zaten forumda engellediğim tek kişidir kendisi... sezon başından beri düşecek diyor, düşüş oluncada millet bildi sanıyor...

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Nasıl olsa birgün fişek gelecek diye teneke toplayacağıma misli iddia kuponu yaparız dimi @celik2119

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bir sebebi bahsettiğiniz şeyler. Başka sebepleri de var.
Gümüş altına göre daha az popüler olduğu için metaller gözden düştüğünde hala metalde kalan yatırımcılar altını tercih ediyor. Yani altın öksürürse gümüş verem oluyor.

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Gerçekten mi:)) inanması çok dedi. peki sana nooldu da böyle selaleci başı oldun:)

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam sen benim fişekçi olduğum zamanları görseydin, şimdiki fişekçiler gaz vermeyi bilmiyor derdin. Millete 2.65'ten bağıra çağıra zorla gümüş aldırıyorduk :)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Bisey sorucam; bu dönemde altın gümüş rasyosunun yükselmesi yeni varyantlar yüzünden sanayilerin kapanma ihtimali ve bu durumda altının daha güvenli olusu mudur? Ben öyle olduğunu düşünüyorum da

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Siz malı toplayın nasıl fişek gelecek:)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Senden herşey olur da, fisekci olmaz. bunyeye ters:)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam sıkıldım gerçekten. Şunlar yükselişe geçse de fişekçi olsak tekrar :)

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Hahahahhahaha
Kabus gibi çökmüşsün emtialara hocam
Sürekli düşürüyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam sadece onlar değil sanalcılar da var daha. Şubat ayında 80 dolara bnb almıştık. Mayısta 550 dolardan sattık. Arkadaşlar bt. c 52 bin doların altına inerse kaçın sert bir düzelme geliyor dedik. @sadeceseyir gibi birkaç arkadaş her zamanki gibi düşüş mesajını ciddiye almadı ve terse düştü. O gün bugündür terste. Sizinle aldım zarar ettim diyor. Tamam benimle aldın da sat deyince neden satmadın diyorum, cevap yok.

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Hocam önce gümüşü düşürdün, şimdi de dolar sayfasında doları düşürüyorsun, bi de euroyu 9.50 yapmaya çalışıyorsun.
Seni kim niye sevsin :)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomikss ()

İnşallah yarından sonra yükseliş başlarda bu günlere gülüp geçeriz. zararları değilde karları hesaplarız. Bence Rabbimiz bizi sınıyor mallarımızdan eksiltmekle.. Bence bu da geçecek. Hayırlı akşamlar

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Herkesi takip etmiyorum ama kendi adıma zamanında çok pis kandım 1 kez oldu bidaha olmaz artık.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

:)) Sorun o zaten. Bir tanesi de çıkıp uyarmadı diyemez. Sinirlenecek başka bahaneler arıyorlar onun için.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Şuan beklentiniz kaç kimisi 6.27 sondu diyor kimisi daha düşüş bekliyor veya artık yön yukarıya diyor

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Mini hocalar mesajı almışlardır :)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Siz bu düşüşü bilip uyardıysanız insanları yeterli zaten

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Vallaha miii:) aracılarla yollarım bak:)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Allah var bilgili kültürlü insansın

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Terste kalanlar beni sevmez genelde. Yeni gelenleri uyardığım için onları kandırıp ellerindeki malı satmalarına engel oluyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Kusura bakma ben kimseyi tanımam :) herkes ondan şikayetçi sanırım

sadeceseyir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Zaten kendi aralarında kavga ettikleri için kim haklı kim haksız kısa sürede görülüyor
Umarım bilmeyen hocacıklar artık susar çünkü yaptığınızın neye mal olacağını düşünmeden emin konuşup insanları etkılıyorsunuz
Emin yazılarınız çok ciddi sonuçlar doğurabilir veya çoktan bir çok kişi maddi manevi zarar uğramıştır

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Niyet halis olunca akıbeti hayr olur Hocam inşallah hayırlı cumalar inşallah

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Çelik harici hocalar tutarlıdır sn acemii_i

Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

O zaman sabredecen hocam ya da hesap gönder eft yapayim :)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Etik değil bence herkes kendi kararını kendi vermeli. Hem çok değerli hocalar var onlara ayıp olur hocayı puanlamak

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Abim sabır kolay bişey değil heleki bir yıl zararda olan biri için ögrenicem inşaAllah abim sen zaten gerekli yerlerde herkes için uyarılarını yapıyorsun tesekkür ederim abim saygılar

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Hocam aman diyelim, yanlış anlaşılmasın. Sanal paralar daha yeni başlıyor. Altın ve gümüş hedefe yaklaşıyor.

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Kim tutarlı kim tutarsız anlamış oluruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum