Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 03:09:26
EUR 34.6914 03:09:26
USD 32.2647 03:09:26
ALTIN ONS $2315.9500 03:09:26

Konu: Ben yaparım diyene Yt Sabrederim diyene ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar tamamen senaryo dur ne olur ne olmaz bilemem risk anlayaşına göre istersen uygula istersen uygulama sabrederim ben, çok uzun vade yatırım yaptım beklerim diyorsan hareket edip riske girmezsin ama o zaman da gece gündüz burda yorum okuyup stres ile beklemezsin kapatır ekranı vadeni beklersin , piyasa bu sen bu hareketleri yaparsın gümüş uçar gider usd bekletir bu kez de ne yaptım dersin (ondan full yapmadım bölmeyi) zaten ne zaman ki sepet yapmayı full işlem yapmamamayı ve kademeli işlemi benimsersen bu işlere gerek kalmaz

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bence de kırılır gibi duruyor, takipte fayda var

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sabır diyorum kardeşim stratejiye sadık kal gerisi nasip diyorum

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Burası da kırılır gibi duruyor ytd

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Aynen abim şuan da yükseliş bekliyorsun sanırım değilmi:((23.80 den birazını geri aldım zararsız kârsız ama daha düşer biraz gram arttırım diye hepsini alamadım napıcam ben şimdi abim?4/1dolarda kaldım 23.5 ye olurda düşerse kalanı alayım mı? Boşuna stresimi arttırdım:((

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Demiştin ya Dostum eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Melisada ben demiştim demeyi sevmem ama ben demiştim)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Gümüş onsu aldık tepeden sabrettikce düştü sabrettikce düştü sabır bitti sattık bakalım yarısını zarara sora sattığımın üstüne çıktı şimdi nolacak bakalım :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Piyasa da sabırlı olmak lazım değince herkes terse düştükten sonra sabretmek olarak algılıyor, sabır yatırım yapmadan önce alım için, ürün bir müddet yükselmez ise ürünü tutmak için
Ve çıkarken satmak için lazım oysa ki sabır her yere lazım

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Lale_ belki yardımcı olur

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hayırlısı kardeşim takip edeceğiz bir iki günde olacak iş değil bir ayi bulabilir :)

Nasuh8486 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Hocam çok ilgimi çekti gerçekten elde ki nakiti geçmek için çok güzel anlatmışsın eline emeğine sağlık dolar da 8.32 nin önemli nokta olduğunu buraya deyip geri dönerse gümüş almak da fayda var gibi geldi bana

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Çevirici eline geçeni hesaplar işlem yapmak için arbitrajı kullanmalisin

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

beyfendi döviz çeviricide banka alıs banka satış var biz gmüşle dolar alırsak alış tarafında üste gümüş alda dolarımı yazıcaz.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Gulsoy @muz69
Bakin bu sadece bir senaryodur rakamlar gelecek diye bir şey söz konusu değildir
Amaç riski bölüp sepet yapmaktır
Her detay yazıyor olayin bütününü kavrayarak son kararı siz vermelisiniz hem grafik hem alt mesajına dikkat etmekte fayda var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Onun da son yıllarda fiyatı ne arttı ama hocam ya... 2 karış yer almak mesele oldu. Daire fiyatları hele Egede yanına yanaşılmıyor:(

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Size de hayırlı geceler hocam

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Çelik hocam gümüşün artışını ne zaman öngörüyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Benim sadık yarim :)

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Toprak Toprak Toprak

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Peki kardeşim. Hayırlı geceler dilerim size.

WassAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Dünyada hiç artmayan hatta zamanla azalan şey nedir hocam?

Ruşen_1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşen_1221 ()

Sayın hocam simdi size sorsam geleceğinin emtia si yada yatırım aracı nedir diye görüşümüzü paylasirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Çelik yorum yapmıştı ona cevap yazdım hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Bak yanlış anladın. Gerçekten sebebini öğrenmek istiyorum. Benim öyle bir görevim yok. İstediğinizi özgürce elbette yazarsanız.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sayfada ustalar ve büyük ustalar var. 7.60 üzerinden alanlar usta oluyor. Büyük ustalar ise bu düşüşte iki kez terste kalanlara diyoruz. Mesela @By_tarafsız_adam 7.60'tan aldı, 7.45'ten zararkes yaptı, 7.19'un altı yok dedi, 7.22den tekrar aldı ve yine terste kaldı. Ya da @SLAVE 7.63'ten aldı, terste kaldı, 6.90'da zararkes yaptı, 6.81'den tekrar aldı ve yine terste kaldı. Bunlar büyük usta bene.

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WassAbi ()

Hocam sayfaya girişte kimlik kontrolünü siz mi yapıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Bak güzel kardeşim tamam gümüş teneke anladık. Peki neden gümüş sayfasına takılıyorsunuz? Sebebini öğrenebilir miyim lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

idda sevmiyimde
Celik bey gümüş alsın
Bakın görün nasıl fisekliycek hayal bile edemessin:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

tamam hocam fast ile atarım hemen :)

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum