Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:39:42
EUR 34.8924 03:39:42
USD 32.5258 03:39:42
ALTIN ONS $2333.5600 03:39:42

Grafiği gönderen: celik2119

Kanalın son durumu. 6.58 tepesini aşabilirse düşüş trendi kırılmış oluyor.

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Los kendini boşuna yıpratıyorsun analizini paylaş dinleyen dinler dinlemeyen için yapacak birşey yok sen fikrini söyledin gerisi zamana kalmış belki yanılacaksın belki haklı çıkacaksın bunu zaman gösterecek sen sattığında 27.40 dan söyledin daha gidebilir ama ben burdan çıkıyorum diye 28.30 dedin sanırım 28.70 yaptı sen bildiğini tam anlamı ile paylaşıyorsun seni dinleyen sana inanan insanlar var kardeşim

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

S. a Los kardeşim senin yorumlarını bekleyen bir çok kişi var sitede. Kıymetli siniz hayırlı geceler

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Siz nasıl kendinizi iyi hissediyorsanız öyle yapın

1BeğenmedimŞikayet

Skrylı ()

Sizin düşüncenizi tekrar almak istiyorum.. Bu cuma önemli bir toplantı varmış powell vs filan.. ekonomist islam memişte son videosunda cuma gününe dikkat başlıklı bir video.. yapmanız gerekeni Perşembe gününden yapın geç kalmayın falan diyor.. Artık yükseliş trendine girmek üzeremiyiz? Yoksa düşüş devam edecek mi? Bu kişi yıl sonuna doğru ciddi çıkışların olacağını söyleyip durdu.. Sizce gram altın alma vakti geldimi? Şahinden güvercinden cidden pek anlamıyorum.. TL deyim, cuma günü gelmeden grama geçmelimiyim? Düşüş düşünceleriniz devam ediyor mu yoksa? Teşekkürler hayırlı geceler

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hocam sen kıymetli bir insansın
Emeklerin çok kıymetli
Sağlık sıhhat afiyet dilerim
Kararına saygı duyuyorum
Ama sayfadan ayrılmana üzüldüm
Hayırlısı olsun
İyi ki varsın kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok kardesim ben yazmam daha siteye. Cunku dun akil soranlar birsey denildiginde dusus yonlu konustugumda laf yapip duruyor. Normalde de yazmayacaktim ama tl analizi celik hoca atti onslarda dusus bekliyor dolar ciksada ons duserse zaten yine asagi inecek. Acaba onslarda dususun bittigini mi dusunuyor o yuzden sormak istedim.

@celik2119

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

Eyvallah iyi diyelim iyi olalım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hoşgeldin Los kardeşim gitme bir yere . onslar net değil orası kesin zaten

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ülkemiz için hangisi hayiirli olacaksa öyle olsun hocam. ben bugün evimin tapusunu aldım hocam. aslinda parayı kullanmak istedim sonra bir sene içinde evler artar diye evi aldım. sizin mesajınızda görünce evlerin fiyatları artacak diye.525e sattım bir tık yeni ev aldım hocam 570e

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Aleykumselam kardesim iyiyim sen nasilsin

Dinamitci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

Sizden bunu duydum ya mutluluğuma diyecek yok :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim ons kanadi yukari kirmadigi surece ve asagi kirilirsa isterse dolarla 7 ye ciksin inecegi yer 5. x

Oncelikle ons larda donus olmasi lazim. Ons tarafi hala net degil

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Çelik mi demiş yükselecek diye , başımıza taş yağacak desene...

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ons saglam degil fed den once cikan ons beni tedirgin eder. Ons lar hala tehlikeli 24.7 ustu suan icin zor. Dolarda da yukari donus sinyali tam net degil bir kez daha deneyip yukari kiramazsa ve geri 8.37 lere gelirse ve asagi kirilirsa 8.03 gelme ihtimali var. Ons larda da altin asagi az biraz daha salmaya basladiginda gumus ons daha fazla salacak.

Yani 6.73 e kadar sadece tepki olur oraya da ciksa 5. x yakma ihtimali var. O yuzden tl yerine ons baksak daha saglikli olur.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu ayki enflasyon rakamı önemli hocam. Düşük gelirse tl bir ay daha güçlü kalır, altın, gümüş, avro, sterlin bir ay daha düşer. Enflasyon yüksek gelirse düşüş trendleri sona erer.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Çelik hocam sizden böyle yorum lar okumak heyecanlandirdi beni, sizin repertuar da var mıydı yükselmesi yönünde yorum lar yazmak, :)) seviliyor sunuz. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Çelik hocam ben şimdi altın borç almıştım ya . ben borcumu biriltirecgim altinmi alarak biriltirecgim dolar alarakmi hocam. bugun elime para gecti dolar aldım 500dolar . olurda onslar düşerse oradan gram alırım diye düşündüm yanlismi sizce dusuncem

0BeğenmedimŞikayet

Dinamitci ()

S. a kardeşim nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Aynen öyle hocam sterlin sayfasında yarasa kardeşimizde bugün paylaşım yaptı TL gram olarak yükseliş olabileceğini söyledi. ons olarak değil. sizde aynı şeyi söylüyorsunuz dolar olarak artar demişsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

TL gram bazında yukarı kırmış oluyor hocam yeni bir grafik attı bir hocamız. simdide çelik hocamız atınca tam oldu yani tesadüf değil. olurda 6600 üstünde kalırsa gümüş 1tl yukarıya gidecek kadar durum var hocam. yani 7560 gibi. diger bir durum 6150 altında kalırsa bu sefer 5kusurlu rakamlar mevcut. onun için bu iki rakam çok önemli. bilgide yarasa72 kardeşimizin profunda vardir

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüşün bundan sonra yükselişi dolar ile olacak muhtemelen. O yüzden dolar düşüş trendini kırarsa gümüş de büyük ihtimalle düşüş trendini kırmış olur. 7.80'den buraya 140 kuruş düştü. Artık dönüş işaretlerini araştırmaya başlayabiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Simdi farzedelim yarin dolar kuru 8.62 uzerine atti gumus ons 6.6 oldu dusus trendini yukari kirmis olacak mi hocam ?

Gumus ons 20.8 gelse dolar kuru da o sira hadi iyisinden 9.01 olsa gumus tl 5.75 yakar. bu nasil yukari kirmis olacak sadece ogrenmek icin soruyorum.

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Hocam demek ki hep düşecek demiyormussunuz :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum