Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 13:45:12
EUR 34.7108 13:45:12
USD 32.2657 13:45:12
ALTIN ONS $2316.3250 13:45:12

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Burada ize 4h grafikte düşüş yönünde işlem aç diyor yapay zeka

Yorumlar (138)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam hayırlı geceler diliyorum.
Hocam avax nereye çıktı böyle daha çıkarmı dersiniz destek ve dirençleri paylaşabilir misiniz. Arada bizde vur kaç yapalım.
Saygılar abim

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yağız44_ ()

hata yaparak değil ama egitimini alarak olabilir

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam mesajlarınız bana düşmüyor ana sayfadan görüyorum. Etiketleyerek yazarsanız düşeceğini umuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ne zaman kadar sizden yardım isticem. En iyi şey kendi başının çaresine bakmak. Hata yapa yapa usta olurum inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Profilde mevcut hocam biraz inceleyin göreceksiniz ama alım için şuan beklemedeyim bilginiz olsun

Hüma94 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Hüma94 ()

Hocam x5 listenizi yazarmısınız rica etsem mir umudumu kestim artık en iyisi sepet yapıp beklemek

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Hayır almadım daha önce ki bu düşüşlerde böyle düşüyor gibi gözüküpte daha çok düştüğünü gördüm. Yarın Çarşamba. Almadım inşallah pişman olmam hayırlısı

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gye ()

Yükseldikten sonra n zmn geri düşer peki

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Rica ederim güzel insan:))

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Efendim üzgünüm, takibimde değil kendileri.. (Haritası yok elimde.. )..

zeynepn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

Tesekkürler saolun:))

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Zararım çok büyük yazın lütfen mith hedef nedir ne olur ne biter

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Hoca demeyelim LTF.. İnişler moralinizi bozmasın.. Silkelemeler illa ki olacaktır, ama büyük yükseliş astrolojik olarak kaçınılmazdır, kısa vade de.. YTD..

Coinkolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeynepn ()

Mehaba chz ile ilgili yorumunuz varmıdır acaba @Baba_Vanga_

0BeğenmedimŞikayet

Mirve ()

Evet enj sağlam duruyor yok satmadım kıyamıyorum galiba ama üzüldüm o kadar kar boşa gitti:) sağlık olsun gelir yerine inşallah sol coini takipte kalayım o zaman

Carpediemist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hadi inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Neden bu düşünceye vardınız hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Coinkolik ()

O zaman haydi bismillah... iyice sarilayim neolarima... çok üzdü telafisini yapar insallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Size Doge'nin ne zaman yükseleceğini tarihi ile yazacağım.. Saygı bizden efendim.. YTD..

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serap232323 ()

Hocamm mith ne olur

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@Baba_Vanga_ sizi diyeceğim emin olun ve beni düşündüğünüz için bin varolun hayırlı geceler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Hayırlı geceler.. (Yalnız bu sitede defaaten yazdım.. - hoca- üstat- usta v. s olamaz.. Onlar Hawai'de tatildeler.. )..

ankara55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Ada alicam diyordun aldinmi melis

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Hayırlı geceler, bol kazançlar efendim.. (Doge'yi kademeli toplamak, kısa vade de-3/5 ay- mutlu edebilir sizi, Ocak'ta patlayacaktır muhtemelen).. Tarihini size yazacağım.. Asla YTD..

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ben size birşey sormayacağım bir daha. En iyisi başının çaresine bakmak

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@Baba_Vanga_ çok mutlu oldum arada ferah selamınızı esirgemeyin lütfen bol kazançlar dilerim çok teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum