Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 16:16:35
EUR 34.6967 16:16:35
USD 32.2576 16:16:35
ALTIN ONS $2312.4600 16:16:35

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Burada ize 4h grafikte düşüş yönünde işlem aç diyor yapay zeka

Yorumlar (138)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

özellikle ekim ayı ve sonrası güzel olacak gibi, tamamen eski grafiklerine göre söyledim teknik analiz yok yani

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gye ()

Ne zman yazacaksınız

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Onun net tarihini yazacağım, muhtemelen Ocak 2022 sonu.. Asla YTD..

Gye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatma_Gül ()

@Luciferr01 tamamdır teşekkür ederim :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Merkeziyetsiz borsalar içinde MDEX diye Bir şey hatırlıyorum. PANKESWAP gibi. Ama ikisi aynı şey mi ondan emin değilim hocam güvenip orada yatırım yapmadım

Fatma_Gül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatma_Gül ()

@Luciferr01 değerli arkadaşım Dex diye bir borsa mı var Binance gibi, geçenlerde denk gelmişti sbr isimli bir coin ama Dex in ne olduğunu bilmediğim için öyle kaldı, bi fikiriniz var mı,

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Elbette ki :)

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Amin hocam. Eldeki nakitin en fazla yüzde yirmisi ile unutmayın

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Mütevazı olmak alçak gönüllü iyi inssan olmak insanı insan yapan en büyük değerdir.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Hımm iyi miş:))

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

@Luciferr01 hocam Bismillah dedik azar azar sizin sepetten almak için emirleri verdim Allah utandırmasın hicbirimizi like

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Grafik atabiliyorum yıldızları göstermenin pekte anlamı olmadığını düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

Bu programmi sitemi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Yıldız boş iş hocam iyi yaptınız sonra linçliyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Neden kapattınız ne oldu

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben kapattım hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Hocam sizin yıldızlara ne oldu. Sadece merak ettim için soruyorum. Yıldızınız olsa da olmasada usta hocasınız

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Amin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Evet öyle çok şükür :))) Allah herkese zarar ettirmeden hayırlı bereketli kazançlar nasip etsin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tepede satıp mal almadan beklemek iyi oluyır değil mi kafa rahat :) bide aldığın sattığın seviyenin daha aşağılarından almak daha da keyif verecek :)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Evet haklısınız. Ama zaten çok iyi inişler de çok daha hızlı çıkışlar olacak. O nedenle kimse üzülmesin. Bunu en iyi yaşayanlardanım. Panik yaptım sattım. Sonra fırladı. Kimse zarar da olduğuna üzülmesin. Fazla kar ile çıkacaklar inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam öyle söyleyip malda olanları üzmeyelim yinede. Farkettiyseniz kimse satmıyor. 6.5-7 bandı alım bölgemiz

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Peki :))ben senin gibi usta hocayı bulmuşum:) düşüş devam ediyor. İnşallah kava 6 kadar düşer.

0BeğenmedimŞikayet

Benign ()

merhaba mayıs düşüşünden beri ciddi zararda kaldım, majör coin değil malesef sepetim, elimdeki coinlerle ilgili yazsam yorum yapabilir misiniz

Carpediemist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam her yorumunuz bana düşmüyor dolayısıylada cevap veremiyorum. Yinede tercih sizindir bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Tşk ederim ama kendi işimi kendin yapacak sın. Benim sorularımı cevaplamak zorunda değil siniz ki. Haklısınz da

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Eğitimini nasıl alacağım

yağız44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Beni engellemiş mi ki? abi

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum