Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:07:13
EUR 34.7748 10:07:13
USD 32.4684 10:07:13
ALTIN ONS $2337.9850 10:07:13

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Burada ize 4h grafikte düşüş yönünde işlem aç diyor yapay zeka

Yorumlar (138)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

İyim bende
İnş 20 eylülü bekliyelim bakalım
Bol kazançlar diliyorum

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Teşekkürler hcam yinede)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Takip etmiyorum dostum.. Bol kazançlar.. YTD..

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Çok şükür hemşehrim, sıcaklarla uğraşıyoruz malumun.. Benim veliahtın mutlu bir günü var, o nedenle memleketin sıcağını iyi yaşadık.. Sen nasılsın? ..20 Eylül sonrası "güneşli günlere" hazır ol.. Bol kazançlar efendim.. YTD.. @Fatoş01

Fatoş01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatoş01 ()

Toprağım ne haber nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Trx e de bakabilir misininiz hcam?

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. "Dogecoın"..20 Aralık/20 Ocak.. Bu aralığı bekleyebilen yatırımcısına büyük güzellik yapacak.. Toplamaya devam ediyoruz.. YTD.. (Finansal astroloji yanılmaz.. Level vermez.. ).. BTC 7 Eylül'e kadar inişli/çıkışlı ancak düşme eğiliminde..20 Eylül-20 Ekim BTC yukarı.. Özellikle 20 Ekim-20 Kasım arası ETH show izleyeceğiz.. @Gye, @Ebru2395, @Fatoş01... Asla ve asla YTD..

Gye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gye ()

Ama bana hep düşen geliyor; ) tepeden aldım halaaa bekliyorum kar etsem zaten içim yanmıyacak; ((

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Hep çıksın ve biz hep elimizdekini satalım.. E tamamda ağacın bütün meyvesini topladın sattın.. Dükkanı mı kapatalım? .. Almak için de döküleni toplamak lazım.. Efendim:)))

Gye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Sepeti sırf bunun için bozdum aga. Hedefim gelince adam akıllı bir tokene al yat basacam. Daha uğraşmayacam. Kafada saç kalmadı :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Satmıyorum eps leri, vazgeçtim, 1.45 geldiğinde satar, diğer kağıtlara bakarım o zaman… teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Siz yinede riski bölüp sepet yapın hocam

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Bereketli olsun üstad. 75 den full. Aslında Eylül ayı hedefim 3.30. uzun vadede 25 hayırlısı diyelim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

84 ten aldım ben bi miktar

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Evet Mayıs ayından bu yana

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yüzde 98 düşmüş..

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Sabah fark ettim sonuna bi 0 daha atmışlar :) eyvallah takipteyim.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bu ürüne ne yapmışlar… 8271 üzeri gün kapanışları 1.0275 denemek ister oranın üzerinde tutunursa 1.49 garanti olur diyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstad eps 1.59 hedefine ulaşır mı sizce. Yüklü girdim.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Paranızı üçünede bölün üçüde olsun o zaman. Miktar azalsada riski azaltırsınız

Hacıabi47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacıabi47 ()

Selamlar, elimde eps var, iyi gidiyor şimdilik, ROSE aklımda, değiştirmek istiyorum, mantıklı mı sizce? Ya da kava 6.5-7 aralığını mı beklesem? Fikriniz öğrenmek istiyorum sadece, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Gye ()

Ama düşüyor gene; (((offf

0BeğenmedimŞikayet

Carpediemist ()

Elbette .?

Benign için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Anladım tesekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum; Beni astrolojiye yönlendiren çok kıymetli bir insanla Doge'nin doğum haritasına baktım.. Sp. lerle dolu.. E zaten sahibi de öyle değil mi? .. Çok ısrarcı oldun diye yazdım.. Spekülasyon bizim işimiz değil, olamaz da.. Kısa vade de (3-5 ay)büyük sp. lere gebe görünüyor.. Yatırım uzun vadeli iştir, ancak bu sanal dünyada bir günde neler olabiliyor.. Bekleyip, göreceğiz.. ASLA VE ASLA YTD...

htcslk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Keske doge de ne bekliyorsunuz onu ben kacırdım sanırım. Ama keske söyledginiz rakamlar eylulde gelseydi. Zararlarla sabır tukendi artık bır ısık görmek ıstıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bu tarihi özellikle DOGE hk. Bu sayfaya yazacağım.. Tarihe geçmek adına değil elbette:))).. Bol şanslar... YD..

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Anladım, tesekkür ederim. Bereketli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@htcslk ; Ocak 2022 ortası diyebilirim.. Aslında astroloji "level" vermez.. Düşüş/çıkış döngülerini bilir.. Bol kazançlar.. YTD..

@Algerden.. Katılıyorum dostum.. Bol kazançlar..

@Gye.. Haritasını tam okumadım, zamanı olduğundan.. Mutlaka size yazacağım, siz düşeni toplayın BENCE.. Asla YTD...

0BeğenmedimŞikayet

htcslk ()

Merhaba, su an 4 usd yani 50 mi olacak assgı yukarı ne zaman öngoruyosunuz acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum