Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 08:50:18
EUR 34.7107 08:50:18
USD 32.4398 08:50:18
ALTIN ONS $2323.0200 08:50:18

Konu: 2-8 içinde bir miktar toparlanma gelmesi muhtemel

Önümüzdeki 2-8 saat arası bir toparlanma bekliyorum. YTD
Panik yapılmamalıdır. Soğuk kanlı olmalı ve indikatorlerin tepe bolgesine girmesini sabırla beklemeliyiz. TL olarak ben de zarardayım, ancak gr olarak önemli miktarda artırmış vaziyetteyim. O yüzden 2 saatliklerden ısrarla devam edeceğim.
[grafik d=319866_GR2021p228hk.jpg][/grafik]

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Celik0955 ()

TANER_Murat hocam Sn. @admin sitemlerinizi samimi gayretlerinizi bu kez görüyordur herhalde. yine pes ettirmez sizi bu durum umarım.(

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

rica etsem TANER murat hoca beni niye engellemiş :( ben kendisini takip ederdim bir diyaloğum ters durumum olmadı... ricci de hiç takip etmedim hatta bende engelli

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam birdamısın yardim

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Hocam tepkimi veriye kadar dersiniz tsk

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Teşekkür ederim.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam ekran başında duramıyorum düştüğü alim yapıyorum biraz artımı satmak istiyorum ama emir girdigim yeri bir türlü yakalayamadım buda bende stres yapıyor hayırlısı olsun diyorum

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim sizdende Allah razı olsun sayın hocam

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Tekrar teşekkür ederim Allah razı olsun.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizin emekleriniz karşısında bizim yanınızda olmazsak zaten saygısızlık yapmış oluruz sayın hocam sizdende Allah razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Desteğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim size çok değer veriyorum yoksa konuya dahil olmak istemezdim hakkınızı helal edin değerli kardeşim

Ahmetsaim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok değerli sayın hocam site yöneticisi @admin avukatı değilim tabiki ben çok değer veririm @Ahmetsaim kardeşime onun zarar görmesi için yazdım sizinde emeğinizi görüyorum benimde bir çok yorumum düşmüyor profilime ekliyorum oradan bakıyorlar stres olmuyorum bu şekilde

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Hatırlatmanız için teşekkür ederim kardeşim, hayırlı akşamlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Hayır uzak durmayın. Doğru söylüyor arkadaşımız. Ciddi şüphelerim var.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu tip itham edici yorumlardan uzak durmak lazım değerli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnsanın aklına her şey geliyor. Peki adeta yorum okunmasın diye Panik bir şekilde sayfanın yorumlarla doldurulup. Emek verilmiş değerli yorumların okunmasını engelleyenlere ne demek lazım.

2BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Hocam sanırım site yöneticilerinin de bu gümüş işinde bir parmağı olsa gerek, sizin bizleri bilgilendirmenizi istemiyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yapmayın yine de:)
Gerekeni yapması lazım yönetimin. Biz sizin yorumları takip ediyoruz. Lütfen ilgilenir misiniz
Sn @admin

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Şimdi bu msj düştü kardeşim @TANER_Murat

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Gelen soruları cevaplandırdım, çıkmayınca fotosunu gönderdim 4 defa. Nasıl çıkmıyor hayret ediyorum.

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

Gtafikmi hocam attınız

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Yardımınız için tşk ederim. Maalesef o görünen mesajdan sonra belki 10 tane yorum attım. Hiç biri çıkmadı. "Yorumum çıkmıyor" diye yazdıklarım ise çıkıyor. Sayın site yöneticileri bizimle eğleniyor galiba. Hiç geri dönüt de yok. Hakaret edersem geri dönerler mi acaba?

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sayfandan bu msj görünüyor ortaya düştü mü bilmiyorum kardeşim @TANER_Murat

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

@Duygusuz (gumus aylıkta kotu değil mi? )
Yanıt: Evet, aylıkta da cok güven verdiğini söyleyemeyiz. Ancak aylık indikatorlerin duzeltmeleri 2 yılda bir. Biz ise bir kac gunde bir gelen duzeltmelerde işlem yapıtığımız için aylık bizi çok ilgilendirmiyor. (2 saatlik indikatörlere göre hareket ediyoruz) YTD

@Bulent3534 (Kıymetli üstadım tl. olarak zarardayım. Ancak karşılıksız destek ve başarılı çalışmalarınız sayesinde bende ciddi miktarda gram artırdım. Lütfen hakkınızı helal edin ve iyiki siz ve sizin gibi değerli üstadlar varsınız. )

Yanıt: Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Yalnız olmadığıma sevindim. Allah utandırmasın.

@iknownothing (Ne kadar hacim kullandiniz, nerelerde alıp sattınız? Detaylı bir anlatım videosu yapmanız mümkün müdür üstadım?

İchimoku yorumu yapmaya başlamışsınız, tebrikler. Paylaşım için teşekkürler. )

Yanıt: Geriye dönük bu tür çalışmalar, sanki kendimi haklı çıkarmaya, popüler yapmaya çalışıyormuş gibi bir izlenim uyandırabileceğinden bunu yapmayı düşünmüyorum. Ama anlık paylaşımlara aynen devam edeceğim.

ichimokuyu daha önce biraz incelemiştim. Hala eksiğim var. Şimdilik şunu farkettim ki, internette ichimoku hakkındaki bilgiler tam doğru değil. Biraz daha tecrübeden sonra ichimoku hakkında güzel bir video hazırlayacağım inşallah.

@Barış_44_ (Hocam biraz alım yapalım mı ortalama düşürmek için)

Yanıt: Barış Bey, asıl alımlar 6,18 'den itibaren gelen alımlardı. Şimdi burada 6,46 'dan itibaren alım yapmanız öncekilere göre daha riskli olur. YTD Ama karar sizin. Çünkü yeteri kadar olur da yükselirse size engel olmak istemem. Ama yeteri kadar yükselmezde kar realizasyonu yapmadan tepe gelirse bu defa zarar edersiniz. YTD

@Follow_up (Murat bey, gumus ons icin yıl sonu ongorunuz nedir acaba, teşekkürler. )

Yanıt: En son paylaştığım videoda bunu 8,06 TL seviyeleri olarak belirtmiştim. YTD

Duygusuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Follow_up ()

Murat bey, gumus ons icin yıl sonu ongorunuz nedir acaba, teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

gumus aylıkta kotu değilmi

2BeğenmedimŞikayet

Bulent3534 ()

Kıymetli üstadım tl. olarak zarardayım. Ancak karşılıksız destek ve başarılı çalışmalarınız sayesinde bende ciddi miktarda gram artırdım. Lütfen hakkınızı helal edin ve iyiki siz ve sizin gibi değerli üstadlar varsınız.

0BeğenmedimŞikayet

Barış_44_ ()

Hocam biraz alım yapalım mı ortalama düşürmek için

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İchimoku yorumu yapmaya başlamışsınız, tebrikler. Paylaşım için teşekkürler.

8BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Saat:19.00
2 saatlik yeni mum tamamlandı.
Alt yorumdaki grafiğin doğrultusunda, tenkansen(mavi) kijunseni(kırmızı) yukarı kesti. Anlamı, al sinyali. Fakat bu kesişim bulut altında olan zayıf olarak değerlendirilebilir. Ancak ben yine de etkin olacağını düşünüyorum. Şimdi yazdığımız dirençlerin sırayla gelip gelmeyeceğini merakla takip ediyoruz.

RSI tepe bolgesine girdiginde kur kaçı gösterir onu şimdi yazmayalım. YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum