Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:27:47
EUR 34.8238 15:27:47
USD 32.3379 15:27:47
ALTIN ONS $2301.8900 15:27:47

Konu: Bugün rsı bakan oldu mu ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

aynı dibi yaptı ama rsı hala dipleri yukarı atıyor
eğer byu rsı bizim ile kafa bulmuyorsa bu mal toplanıyor

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

4BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim. Daha evvel 2h, 4h ve günlük ichimoku, Fisher 9 paylaşım yaptım. Baktım insanlar ilgilenmiyor, vaz geçtim.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam satış için bu rakamlar iyimi yoksa daha gideri varmi

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Teşekkür ederim hocam. Önemli bilgiydi.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende teknik öğreniyorum hala da devam ediyorum öğrenmeye. O yüzden merak etmiştim.
Dediklerinizin hepsi ikili dip dahil şartlar oluşursa yükselişi gösterir. Peki hocam daha zorlamiyim. Vardır bir bildiğiniz diyerekten... Teşekkür ederim. Saygılar

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yanlış öğrenmişiz hocam rsı pozitif uyumuszluk vermiş stoch al demiş macd al demiş fiyat ikili dip yapmış ama bunlar teknik konular boş verin

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Niye diyemiyoruz hocam? Bende PU olarak görüyorum bu durumda mumlar da takip edilerek yükseliş beklenir. Bu şekilde öğrendik. Şimdiye kadar da yanıltmadı çok fake hareketler dışında. Neden diyemiyoruz merak ettim hocam

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Üstadım, işin kötü tarafı da ichimoku indikatörüne göre istikbal maalesef iniş gösteriyor. Günlük ve haftalık göstergeler içaçıcı değil.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

diyemeyiz kardeşim dersek ustalar kızar

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

indikatorler tüm para ons cinslerinde çalışıyor. Hatta tüm emtiaların yanında bir de emtia olmayan ratio, dxy ve vix göstergelerinde dahi güzel çalışıyor. Hatta borsalarda da gayet güzel çalışıyor.

Sadece jetonlarda,
indikatorler haftanın 5 günü çalışıp 2 günü durduğundan,
jetonlar ise haftanın 7 günü çalıştığından,
tutarlı çalışmayabiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Teşekkürler cevap için.

O zaman bu yükselişin devamı gelebilir diyebilir miyiz?

( @TANER_Murat az önce size attığım 1 sorunun cevabı oldu sanırım)

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Haklisiniz. Ama siz aynı dip seviyesine gelen iğneleri göstermişsiniz. Oysaki mum govdelerine bakacak olursaniz, rsi nin gösterdiği ile paralellik gösteriyor. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

İzninizle 2 soru sormak istiyorum.

1. rsi 'nin dolarla bağlantısı olabilir mi (alttaki durumdan yola çıkarak soruyorum)

2. Bir miktarda burdan (0,82$) satayım mı? Yükseliş yok sanırım.

6,88'den bir miktar gümüşü TL olarak sattım. Sattığım andaki dolar değerinden daha yüksek şimdi. Değeri TL olarak her ne kadar aynı olsada.

Bu arada 6,82 civarı iken de 0,82'lerdeydi. Dolar 8,28'lere düşer ons yükselir diye satmamıştım. Ama dolar yükseldi.

Kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ben çok anlamam kardeşim yılların pozitif uyumsuzluğunu bile anlatamıyorum bu sayfa daha çok terste kalır daha çok Tl de kalır ve daha çok zirveden alır

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bu iyi bir görüntü değil bana göre, rsi yukarı gitmesi tepe olduktan yada yarıya geldikten sonra aşağı salması durumunda, gümüş tl yatay gittiğinden aşağı düştüğünde tl bazlı daha aşağılara gitmesine neden olur. ytd Not: illa düşecek diye birşey yok ama gerçek bu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Yani rasyo düşüş

Gümüş yükseliş devam eder mi hocam

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

aşağıda ki açıklama Türkiyenin en büyük yatırım şirketlerinin internet sitesinde yazıyor kardeşim

RSI Pozitif uyumsuzluk
Fiyatın belirlenen periyot içerisinde daha düşük dipler oluşturduğu durumlarda rsi daha yüksek dip bölgeleri oluşturuyorsa buna pozitif uyumsuzluk adı verilir ve fiyatın yükselmesi beklenir.
@TANER_Murat

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben acemisi bakmıştım ama hiç anlamadım :)

Nasıl yorumlamalırız diye soracaktım murat beye, bu yazınızı gördüm.

Şimdiden kolay gelsin, Allah razı olsun Emeğiniz için.

(Beğenme hakkım dolduğu için beğeni atamadım)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Videonuz nerde hocam

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Doğru. 3 dip aynı seviyeye geliyor ve rsi son dip seviyesini öncekilere göre göreceli olarak daha "değerli" gösteriyor. Bu ne demek? 3. kez aynı dip gelmiş ama bu haliyle değerli yani düşebilir demek istiyor.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Atın izleyelim inşallah

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Bunun icin bir video daha atayım. Ama 1 saati bulabilir.

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Hocam bir grafik atmanız mümkün mü?

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tam bir ayı hareketi derdim. Dibi beğenmeyen bir ya da birkaç ayı panik oluşturma çabası içerisinde derdim. Satış devam ediyorsa bu daha derin dip çalışması derdim. Yanlış mı üstadım?

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Bunlar beklenti, tahmin. Ama ben biraz guclu bir beklenti olarak goruyorum. Videoda bunun nedenini paylaşmıştım.

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bende anlamadım sadece şunu anladım herkes rsı ustasıymış ama ben atana kadar bakmamış onu anladım

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Yani bu ayda düşüş sinyalleri vae

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Amin hocam cümmlemize.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

16-23 ağustos haftaları son cukurları görebiliriz. Videoda paylaşmıştım.

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum