Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:20:00
EUR 34.9058 04:20:00
USD 32.5441 04:20:00
ALTIN ONS $2328.2250 04:20:00

Konu: Bugün rsı bakan oldu mu ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

aynı dibi yaptı ama rsı hala dipleri yukarı atıyor
eğer byu rsı bizim ile kafa bulmuyorsa bu mal toplanıyor

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bende öğrenciyim her gün yeni bir şey öğrenmeye çalışıyorum yanildigim da neden yanıldığımı sorguluyorum ve devam ediyorum

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Merhaba arkadaşım. Benim ortalama biraz yüksek. Gidişatı görmeden birsey demek istemiyorum ama vade sıkıntım yok şükür ki...

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok Çok teşekkür ederim. Elbette sorarım. Her zaman öğrenci olmaya ve kalmaya talibim. Ucu bucağı da yok zaten bu tekniğin:))

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Varmış hocam.. Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

@Kzılhafiye1 hocayı takıp etmeni onerırım

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

ben en çok sizinkinin yarısını görmüştüm. sıkıntılar geçiyor ama delip geçiyor.

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Bi ara 170 bın ıcerdeydım ekran kapattım zamanı geldıgınde actıgımda çok guzel para kazandım sabırla bekle bence ekran kapat fazla surmez demıstı dersın :) tek skıntı bu hafta belırsızlık yanı pat pat yukarı atması:)) onunuzdekı hafta guzel olacak ıns

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Gümüş_platin görecek ama ne zaman. pat pat yukarı attıgını bilirim gümüşün sattıktan sonra. haklıısnız. zaten full işlem asla yapmam daha

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tatildeyim kardeşim bakmıyorum ki akşam müsait oldum baktım rsi diyeceğini dedi de burda ki ustalar dinlemedi

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aldığın rakamı çok iyi biliyorum yazmana gerek yok şimdi şöyle bor risk var maliyet altinda al sat yapmaya kalkip satıp alamazsan elinde kalan malin maliyeti yükselir onu da hesap et

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Gümüş aldığınız yerın üstünüde görecek ıns sabırla bekleyım bence hıc oynamayın al sat yaparak Dahada kötüye gıdebılır pıyasa çok tedırgın bır anda yukarı atabılır

0BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Rsi ne durumda Murat ustam,

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 bu 3. denemesi. ben aldıgım rakamı yazmaya utanıyorum. hem de full. en azından riski az al satlarla ortalamayı düşürsem. şu annemin parasını zarardan kurtarıp ev alayım tek istegim o. Allah razı olsun sizlerden.

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Geçen sefer bisey demiştim 2 kere dir 7.05 deniyor ben olsam satardım ama üçüncü denemede satmam
Kisa vadeci olsam 7.15 ve 7.30 da düşünürdüm yil sonuna kadar vaktin varsa az önce hayalimi grafikle anlattim

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 teşekkür ederiz. Murat Hocam sen orta vadeci misin. ytd olmadan kafanda bir hedef var mı. 25 krş yükselmiş bir gümüş var. geçen 30 kuruşa yakındı. satmadıgıma parça pişman olmuştum. seni yoruyorum

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sormak istediğin olursa teknik anlamda her zaman yardım cı olurum bilgim dahilinde ise

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Şimdi 6.75 ten beri bunlari anlatıyorum anlatırken grafik ekliyorum gap var dolar diyorum uyumsuzluk var diyorum oldu mu fiyat 7 lira demek ki varmış bir hikmeti bunların

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu arada herkesin beklentisi farklılık gösterebilir hocam. Ama teknik ve temel ne diyorsa o.. yoksa hayallerde neler varrr nelerrr.. kimi dibi bekliyor kimi
uzaya çıkıyor:) ama gerçekleri göz ardı edemeyiz. Dediğiniz gibi ınsaallah şu kısır döngüden bir an evvel kurtuluruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Yaseminnisa Merhaba adaşım. Satış hedefin var mı kısa da. ytd. teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şimdi anladım hocam sizi... Ve durumu.. teşekkür ederim. Elimden geldiğince devam..

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

yapacak bir şey yok kardeşim sayfada mesaj okuyorumda tekniğe göre yorum yapıyorum deyip kullandığı tekniğin inceliklerini bilmeyen var bir de profili yildizlarla dolu olmasına rağmen bu tekniği grafikler ile sergilemeyenler

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Elindeki mala göre beklenti içinde oluyor arkadaşlar genellikle Dostum. Bu yüzden bilmeyen arkadaşlar dikkatli olmalı, tabi bilen dostların desteği ile..

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ögren hocam sayfa ya belki katkınız olur ben ironi yapı yorum yükselecek demiyorum yükselmesi lazım diyorum üstte yazdığım teknik sebepleri sunuyorum hocalar düşecek diyor sebep ne diyorum benim beklentim diye cevap alıyorum diyecek bir şey yok

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Denedim ama olmuyor maalesef.

Egecan59 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Murat bey böyle yazın isteyen değerlendirin tşk ederim bilgilendirme için

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Egecan59 ()

Ekran goruntusu alin grafigin o sekil paylasabilirsiniz sitede

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Yazılı da olur. Zaten sonuç önemli. iki kelime cok seylere yardımcı olabilir. Oluyor da üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Başım üstüne. Hemen bakıyorum üstadım, ancak cepten grafik paylaşmayı denediğim hâlde muvaffak olamadım. Bu nedenle yazılı paylaşayım.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

2 saatlik indikatorlerde bu seviyeler gondermek icin iyi gorunuyor. Belki 5 kurs daha artar ama burdan asagı da dönebilir.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

ichimoku genellikle doğru seyrediyor. Bu yolda aynen devam etmenizi rica ederim. Benim için çok değerli.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum