Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 13:19:09
EUR 34.8042 13:19:09
USD 32.5964 13:19:09
ALTIN ONS $2382.2500 13:19:09

Konu: Bir ters fincan kulpta gram dan Ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

grafikte yazdığım gibi her formasyon çalışaak diye bir kural yok

şimdi gelecek sorulara ben önceden cevap vereyim

Elimde alttan alınmış gram ve Tl varsa hiç bir şey yapmadan beklerim geri çekilme olursa Tl ile eklerim orta vadeli yatırım düşünen , kısa vade al satçı isen iş değişir

Yeni alım kovalıyorsam ya çekilme beklerim düşerken mal alabilen, yok ben terste kalmak istemiyorum psikolojim kaldırmıyor yükselişte alayım dersen üst seviyeyi kırmasını bekler biraz yüksekten alırsın ,
geri çekilmede geçen gün attığım kademe piramit sistemini kullanırım

elimde üstten alınmış gram varsa ve Tl yoksa belirttiğim seviyelerde ki kapanışları takip ederim en azından elimde tl olması için bir parça çıkış yapabilirim
Bunlar kişinin yatırım anlayışı parasının vadesi risk anlayışına göre değişir ben kendimce cevapladım kimse için yatırım tavsiye değildir

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kısa vadeci riske girmez satar kardeşim 50 kere yazdim sana bunu ama sen ya 3 lira yukarı atarsa tapu parası çıkarsa diye cevap veriyorsun yok yükseliş formasyonu oluşmuyor ne yapalım yani hayal mi satalım düşüş görünürken uçacak mi desyedik

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Abi grafikte sorun yok bizde balık hafızası var

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Sosa fazla eski değil

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Selda09 bak bu grafik altin da en az 5 mesajın var öngörülemeyen bir durum yok

Sadece öngörülenlerde kesinlik yok %70 %75 arası tutarlılık gösterir

Bak alt mesajında senin için tüm sorular cevaplanmış

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Adaşım sitemin bana değil demi bı hatam oldu da gittiysen affola beğeni attım ama cevap için geç kaldım sormuşsun düştü mü diye zararda olunca açıkçası cesaret edip satamadim zaten bı yogunluk sebebi ile takip de edemedim

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Doğru zamanda doğru hamle yapmak önemli.. Yoksa yükseliş gibi bence düşüşte bir fırsat değerlendirebilene..

Biz acemiler doğru yerden almayı ve satmayı bi becersek..

Bilgilerini paylaşanlar oluyor. Bazende bi şey bilmeyip yazan oluyor. Onca yazılan içinde doğru bilgiyi bulmak, unutmamak da önemli.

Biraz zamana ihtiyacımız var, üyeleri ve metalleri tanımak adına.

Sağlıcakla..

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Aslında burda sorulan tüm sorulara cevap var ama arkadaslar ısrarla cevap vermediğini söylüyor oysa ben daha soru sorulmadan cevapliyorum
Kısa vadeciye ayrı orta vadeciye ayrı al satciya ayrı yol haritasi sunuyorum kendimce
Ama yatırımcı daha kendinin ne olduğuna karar vermemis ki ralamlar inip çıktıktan sonra keşke satsaydim ordan, alırdım burdan sözleri ve keşkeleri bir şey değiştirmiyor çünkü satip almıyor sonra yükselince tekrar alıyor

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Allah bereket versin..

Günlerde biraz oynama olacak gibi ama ÖNEMLİ.. (Bu not kendime. unutmamak için profilime not)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Abi bu yedi uzeri tutunamadi simdi alim bekleyenler hangi rakamlari takip etmeli dipler yukari mi geldi daha dibe mi gitti.

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Yeni gorebildim hocam yorumu nasip artik takip etme fırsatim olmadı teşekkür ederim yorum icin

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Kesinlikle öyle teşekür ederim saygı bizden sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Sadzade61 ()

Bunumu söyluyorsun abi gözukuyor

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Eyvallah kardeşim, ben yine zamanında yazılacak olanı yazdım. Sevgiler saygılar.

Efsaneee06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efsaneee06 ()

Bu yorum mu abi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, daha yeni yazdım,10 dakika anca oldu. Yine mi görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adaşım, soruna cevap yazdım, geldi mi?

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adaşım, ons altın 1830, gümüş 7.01 devamında 7.06 üzerinde tutunamadığı sürece ben satarım. İsterse yarın daha da artsın
Benim kendi kararım böyle. Dört saatlik (19:00/23:00) mum açılışını takip eder, günlük kapanışa göz ardı etmem ancak ilk kriter yukarıda yazdıklarım. Sevgiler saygılar.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

adaşım selamlar eldeki gümüşleri verinin durumuna göre maliyet düşürmek için satmak mantıklı mı sence düşünüyor musun kendi adına böyle bir şey

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

isabet olduğu için disklike vermisler sanırım

Rmzhzr09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rmzhzr09 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim. isabetli yorumlara devam

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Asli bugunde gelmedi ustad

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

Biraz umut lazim bize kardesim dolar 8.50 olursa guzel olur

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Sen bilirsin:)

Metince_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metince_ ()

%50 tl var kardesim. %20 sini cok zor durumda kalmazsam kullanmam

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Elinde TL kalmamis heralde :)

Metince_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum