Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 06:21:59
EUR 34.7667 06:21:59
USD 32.3633 06:21:59
ALTIN ONS $2360.4100 06:21:59

Grafiği gönderen: Mhmthsbhl

Merhabalar platin onsta yukselen takoz gozukuyor . Asagi kirarsa oncelikle 1060 sonraki 1030 gozukuyor . Yukari kirarda ins cok bekletmez..

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah üstadım. Hepimiz için hayırlısı olsun. Rabbim bereketli kazançlar ihsan eylesin.

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Artik kolay kolay yedirmiyorlar bize ustadim,

Bende dolarda dusus bekledigim halde cikmadim.

Platin alacaktim gidisati iyi degildi almadim. Ama yukari cikabilir her an.

Bakiyoruk 1025 gelirse ekleyecegim ilerleyen gunlerde . Ama buralardan onsun donmesi gerek yoksa cok bekletceek.
Hayirlisi olsun ve yatirim tavsiyesi degildir.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Daha çok teknik çalışmayı tercih ediyorum. Bu nedenle teknik bilgisine güvenilir üstatları bulmak benim için önemli. Haberler elbette etkili. Ama işi bilen gümüş sayfasındaki gibi ustaları takip etmeyi önemsiyorum. Teşekkür ederim.

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cungasu ()

Deyerli degil değerli. Sen gurbetcimisin?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Hepsıde çok deyerlıdır haberleri çok takıp et demınkı açıklama tam bir emtia Ons dusmanıdır bence

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam dün gümüşü bozdum amacım 280/270lerden platin alıp ortalama düşürmek ti gümüşü bozdugum gibi gidip 295ten platin aldım basiretim bağlandı resmen amacım verdiğim rakamlardan almaktı ama ne olduysa gümüşü bozdum hemen platin aldım yani 295 tem neden platin aldım onuda anlamadim verdiğim rakamlardan geldi ama olmadı. ortalamayi çok aşağıya cekebilirdim ama olmadı 315 e cekebildim. elde kursunda yok. yankis yaptık malesef.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Kimleri takip etmeli? Platin farklı davranıyor gibi görünüyor. Kendine has bir dünyası varmış gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Eskılerdenım burda çok deyerlı bilgili arkadaslar var burda

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İlginiz için teşekkür ederim. Platin grubu genelde sessiz. Var olun.

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Fed/Bullard: Varlık alımını azaltmaya sonbaharda başlanmalı Bu acıklama dusurdu

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Düştüğünü görünce küçük bir parça ekledim üstadım, ancak tepki yükselişinden sonra hızla eski yerine döndü. Tuhaf. Bir kurşunu daha uzağa attık gibi görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

1126 kanal tepesini beklerim hocam ilk etap 1077 onemli buradan inerse 1014 gelebilir ytd.

Melhas1962 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melhas1962 ()

1035 altı kapatmassa me olacak hocam bir öngörünüz varmı

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Bugun 1035 alti kapatmasin yeter diyorum . 4s 1020 var ama oralara gelmez ins

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Bir sonraki destek neresi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Bir hafta onceki grafik :(

1030 lar yani ikinci hedef gelmez diyordum ama geldi . Yanildim...

Kismet bundan sonrasi guzel olsun ins .

Dolar bacagni bir aydan fazladi soyluyirum guvenmiyorum diye.

O nerden doner benim hic bir fikrim yok cunku 8.41 destek ti . Burdan yukari giderse 8.64 hedef

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Grafiğe göre düşüş görüyorsunuz herhalde. Tahmini bir gün verebilirmisiniz ve nereye kadar olur

1BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

324 ve 327 den iki kademe var hocam digerlerinin hepsini ciktim .

Suan icin gumus ve dolar ile devam birde sibon olarak tuttugum tl kademesi

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam sende platin varmi

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Rica ederim hocam . Insallah gelirde kurtulursiunz tersten.
1140 da direnc var oraya dikkat.

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Ağzınıza sağlık hocam. 1400 gelmese bile sayfada görmek çok hoş. 1166 usd den tersteyim zira.

1BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Tezekkurexerim

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

4 saatlik duruma bakmam lazim.. ben aybasinda yükseliş bekliyorum asil.. gümüste önce 7.14 sonra 7.25- gümüş onsta 25.96 platinde 315 - platin onsta 1150 üzerine kalici atamazsa sıkıntı devam edebilir.. yükselen kanallar bozuldu düşen kanal içinde ilerliyorlar.. ya tekrar içine dönecekler yada yeni bir yükseliş kanalı olusturacaklar..

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

Hocam merhabalar 1030 cok onemli bir destek . Iralar kirilirsa 1000 cok rahat gelecegini dusunuyorum . Haftalik kanalda dip 880 ons civari uzun vadede Tabi dusus trendinde.

Lakin cuma gunu 1040 dan bile hemen 1060 zipladi . Kendi dusuncem 1400 onslari gorecegimizi dusunuyirum orta vadede. Ytd

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

1060 i takoz yapsın

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Hocam 1000 den aşağı gider mi

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Pazartesi bir tepki yukselisinden bahsediliyor da aslinda kisa zamanda sizinde boyle bir beklentiniz varmi dususlerde bazen oluyor ya saatlik vs yukselisler

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bu konuda baya bir fikir beyan ettim profilime bakabilirsiniz grafiklerimle beraber.. hayırlı günler dilerim )

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam biraz daha sabretmek lazım diye düşünüyorum

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum