Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:17:54
EUR 34.9839 22:17:54
USD 32.2051 22:17:54
ALTIN ONS $2414.8350 22:17:54

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Bitcoin

Görmeyi hic istemediğimiz

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Gelişi homurtusu kırdığı destekler son kale 29 binler onuda kırarsa kapı aralanmis demektir sezon başlar

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam "Elliot" eğer 3 dalga tepe ise 4 32 binde biterse 5 dalga tepesi 95 bin diyor
Ama Bide "Elon" ne diyor ona bakicaz

New_world_Bitcoin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bizim para kazanmamiz için daha çok fiyatların yukarı doğru gitmesi lazim büyük yatırımcılar Kurumlar
spekülatörler açığa satış yapanlar vs icin ise illa yukarı gitmesine gerek yok
fiyatların aşağı yukarı dalgalanması yetiyir onlar icin Önce Açığa satıyor sonrada aşağıdan tekrar yerine koyuyorlar yukardan satış yapıyorla aşağıdan yerine koyuyorlar

Bu piyasa shorting yapabilirmisin

Resitalci_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Ayının kulağını boğalar koparmış heralde bu ayıdan bir cacık olmaz:) hedef 72000 ytd

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Bir çok yerde yükselecek diye yorumlar görüyorum vardır elbet bir bildikleri biz fazlaca acemiyiz ayı gelince nasıl olur nasıl anlarız bilmiyoruz o yüzden bizim korkumuz çok daha fazla

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Koyverdim gitti artık. Dönerseee benimdir dönmessse hiç benim olmamıştır modundayım artık :)))

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam dua ile olsa hepbirlikte edelim diyecem de maalesef :(

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnşallah toparlanır

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sağlıklı yükselmedi sagliklida düşmüyor hiçbir fiboda tutunamadı her kırılan destekten sonra kapı biraz daha aralanıyor

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam malesef düşüş derinleşiyor 34x kırıldı üstüne cikamazsa altta 27x var inşallah kırılmaz diyelim çünkü daha da altında 19binler var

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Rast gelsin :)

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

Geldi mi yani size göre

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

Yapma be :((( ozmna kadar ürün cogaltrız al sat eski fiata geldgnde Bi ev parası daha çıkar ozmn :)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Öyle de. Böyle de düzeltme olur mu ki be yaa ¿ @ASRN ben artık diyorum ki avax ve beam e borç verdim :)))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Eloun biliyordur dost ytd.

Zeyveli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tarihten penceresinden bakınca en az 9 ay sürmüş

Resitalci_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Elon Musk bilir hocam

Zeyveli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Resitalci_ ()

Geldi yani bu ayının gitmesi ne kadar sürer kardeş

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam ayı'nın ne olduğunu bilseniz böyle düşünmek bile istemezdiniz

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyveli ()

Bu grafiğe göre bi 40 yapıp sonra daha derin düşüş mü olacak? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Ayı vya panda artık düşecek yeri kaldı mı ki @ASRN

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

o Kulağı oluşmadı henüz

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Evet full aldım stoplarım patladı alttan tekrar ürün arttırdım inşallah iyi olur bekliycez bı sure dostum napalim artık

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Bugün full alım yapmıştın kardeşim , nasıl durum, ben cesaret edemiyorum.

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Çok şükür bende 42 bin kırılınca çıkış yaptım a arada matic ve Neo ile vur kaç ile çorba çıkardım 285 e emir verdim bekliyorum

Elazıgleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

eğer bu olursa btc için felaket shıt coinler için ölüm olur btc yine sonra yeni zirveleri görür(buda en az bir yıl sürer) alt coinlerden bazıları nispeten toparlar ama shit coinler kesinlikle biter ama ben öyle olacağını ummuyorum btc yıl sonuna kadar en son yaptığı zirveyi kıracaktır umudundayım btc de hiç param olmasada...

0BeğenmedimŞikayet

Elazıgleee ()

Vay güzel insan çok iyiyim 43,800 alım yapmıştım yüzde 50 stop oldum ful nakitte pusudayım sende iyisindir umarım

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Coinist ()

Belki de boğa boynuzlamistir o kulagi..

Zeynep_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Yani hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Bir gidip gelicem diyo sanki. :)

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum