Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:24:56
EUR 34.8238 18:24:56
USD 32.3379 18:24:56
ALTIN ONS $2301.8900 18:24:56

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Bitcoin

Görmeyi hic istemediğimiz

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Evet @ASRN hocam, hatta 2 hafta önce üst yorumunuzda da görüldüğü üzere oluşabilecek ihtimali benle paylaşmıştınız.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bizim doğamızda var daha çok kazanma arzusu ve hırsı kimse düşsün istemez elbette heleki küçük yatırımcı yükselirken kazanır diğer (kurumsallar spekülatörler açığa satış yapanlar hariç )

piyasalarında bir işleyişi var tek yonlu degil stop neden kullanıyoruz düşüşlerde zararımız büyümesin daha fazla diye

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Piyasalarda netlik yok maalesef hocam herşey gridir
ne siyah nede beyaz

Psk_kenan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bugün bu yorumu yapınca taşlandım sadece yıldızım yok diye... arkadaşlar düşüşü kabullenmek istemiyor hocam hep kazanmak hep kazanmak isteniyor galiba

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Psk_kenan ()

Net bir yorum yazsanız hocam teşekkürler.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leonnn07 ()

Teskkurler hocam bide holo var yüklü miktarda saglammidir tutayım mi elimde yoksa ilk fırsatta başka coinemi geçeyim bi fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Aşağımı yukarı mı 42-30

Leonnn07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leonnn07 ()

Nereye kadar gider hocam

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

O kulağı çekmek lazım:)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

diğer kulağı oluşuyor

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Anladım hocam, yorumunuz için çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam yeşilin altına düşerse sezonun başlaması için kapı açılmış oluyor yeşilin altına düşmemeli 42 bin üzeri bozuyor bı sure 32-42 bandında devam edebilir yeniden 30 altını hedeflerse ben geçmiş olsun derim

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

64binden gelen büyük düşüşün kırılmasından bahsediyorsunuz sanırsam, bende o görüşteyim. Yine de sormak istedim, yorumunuz için size de teşekkür ederim.

lord_of_the_attack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lord_of_the_attack ()

56 k üzerinde kapanış komple iptal eder

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Hocam bu grafiğiniz hâlâ geçerliliğini koruyor mu? Btc kaç bandına gelirse bu grafik çalışmaz sizce? Şimdiden teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyveli ()

Zararkes yapsak mı, nerden yapsak; yoksa alarmları kurup bi daha binanceyi acmasak mi, kestirmeye çalışıyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Doğru cümle
Çıkmazsanız doğru zamanda zarar artarak yazıyor

ata39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Çıkamıyor muyuz zararına da olsa?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Kanka bir kahve alıp iç yaslan arkana keyfine bak çok değil 2 ay sonra bakarız duruma

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam süreci anlatan bir grafik paylaştık sezona girince ne kadar süre devam ediyor incelerseniz daha net anlayabilirsiniz

Piyasalarda bu sezonlar bazen haftalar bazen de yıllarca sürebiliyor

ElifBlt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

İyi bakamamissiniz hocam ayılar hüküm sürer bir süre sonra boğalar gelir sıra onlarındır böyle devam eder

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Eyvallah elinize sağlık hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam korkmasın kimse paniklemesin ama yinede bilsin diye

ByFTH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Anlayacağınız dilden soyleyim haftalarca da sürebilir yıllarca da ayı tüm kazanımları yer yutar

0BeğenmedimŞikayet

ByFTH ()

Sevimli bir pandaya benzediği için sempatik ve zararsız anlaşıldı sanırım biraz daha kızgın bir ayı çizin bence onun yerine :) Efsane olmuş ama beğendim :))

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Baktım grafiğe. Şunu merak ediyorum. Sonra hiç yükselmiyor mu? Sabit mi kalıyor?

0BeğenmedimŞikayet

ElifBlt ()

İnan açıp bakmaya korkuyorum artık o 29 ları ekranda görücem diye mesela düştü diyelim 29 altına yıllarca sürer mi yani bir kaç aya toparlanmaz mı kesin olarak batmış mı oluyoruz satmadığımız beklediğimiz sürece sıkıntı yok değil mi elbet yükselir

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Genel anlamda diyorum hocam boşverin grafiği grafik işi bitti. Sondayız. Sonrası nasıl oluyor?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bı grafik paylaştık ayı olduğunda nasıl olduğunu bakabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

ata39 ()

Ne oluyor Ayı olunca? Tamam herşey daha da düşüyor? Sonrası farklı mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum